Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

druga hahahhahahahaaa Angel niedlugo zacznie włączać komputer o 5 rano żeby być pierwsza ;) No u nas w pracy generalnie wszystko opiera się na kudłatych skojarzeniach.. Teksty typu - mogę Cię wykorzystać w kuchni? (wczoraj użyty przeze mnie do nowego kolegi z prośbą o przestawienie cieżkiej zgrzewki soków) Tekst kadrowej - ale mi dogodziłeś tą marchewką... Albo facet do kadrowej - pomożesz mi przytrzymać wora bo musze wsadzić... (przy opróżnianiu farfocli z niszczarki i wrzucaniu tego do wielkiego worka na śmieci)...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , bez przesady :P , nie wstalam specjalnie po to tylko ;) fajne macie teksty w pracy , u mnie na tym polu jest spokoj :) , chociaz nieraz ktorys kierowca rzuci jakims \"powalajacym\" (wg niego) tekstem, ale zawsze sprowadzam go na ziemie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie dostalam 😭 , bylam niegrzeczna ,czy co ? :classic_cool: ale nawet rozgi nie bylo .... :P ale zaskoczylam R. , wychodzil rano (raczej nad ranem :O) - jechal na lotnisko ... i wreczylam mu paczuszke :D ,a on w szoku :P , moze sie zlituje ( ;) ) i jutro cos dostane jak wroci wieczorem... hmmmm za to w pracy dostalam od kolegi czekoladowego Mikolaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a radia już od rana szaleją z muzą świąteczną, klimatycznie się robi,tylko za oknem chyba z plus 10stopni,ale to akurat jest bardzo o.k. mówisz że chłopaka zaskoczyłaś?dobrze bardzo dobrze:classic_cool: no ja też nic nie dostałam,ale dzień się dopiero zaczyna,więc może może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , chyba ze mi cos przysle poslancem do pracy :D ;) , on lubi takie akcje.... no ale nie sadze ,ze mial cos przygotowanego ,bo nie bylby tak zaskoczony dzis :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ziomale :D \"Snow is fallin, all around me Children playing, having fun It\'s the season, love and understanding Merry christmas everyone ...\" Już i mnie się udziela ten klimacik, a Shakin\' Stevens po prostu wymiękam ;) Goździku, moze Śmiałek stanie na wysokości zadania. Ja w bucie też nic nie miałam, ale jak już wczoraj pisałam, był u mnie wczesniej mikołajek. Za to dziś w skrzynce mailowej niespodzianka od kolegi, fotki... :) Angel... nie martw się, pewnie dostaniesz jeszcze cosik 🌻 a tak dla rozruszania topiku, macie coś do pośmiania: co mówią nogi blondyny po wakacjach? NARESZCIE RAZEM!!!:) :classic_cool: :classic_cool: :D :classic_cool: :classic_cool: :D :classic_cool: :classic_cool: :D :classic_cool: :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moich butach znalazłam wkładki a teraz są w nich moje stopy. Mam pomysł na prezent - durex ring play czy jak to sie nazywa hahahahaha wibrujaca nakladka na penisa :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala - nie dramatyzuj :P , nie jestes sztywniara , wez sie w garsc , ale to juz , bo klapsa dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to sobie przeczytaj co pisałyście z Angel powyżej,że niby lubisz,luuuuz lubisz to lubisz:classic_cool:;) niektórzy tak mają : całe zycie smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek:classic_cool: hihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no,kurcze każdy jakoś tam ma swój świat i po swojemu ma w głowie nasrane:O (kiepskie słowo,ale akurat tu pasuje) ale niektóre \"problemy\" opisywane na kafe to ręce opadają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo prezent juz do mnie jedzie (zadzwoniłam do prezesa zeby mi kupił na mieście bo akurat jechał cos załatwiać) - dzwoniłam - juz kupił :D:D:D:D:D tylko jak ja to w pracy zapakuję? A może skonsumuję na miescu? hahahahhahahhahahhahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM :D:D:D:D:D:D:D teraz plan - ubieram sie w czerwoną sexowną bieliznę i wreczam mu prezent ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D Muszę wykombinować jakies pudełko albo kokardke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×