Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

czesc 🖐️ wyprawilam dzis swoje szczescie znow w swiat i mam wolne (chyba)do srody ;) :D :P bylam dzis na zakupach ,ale tylko sie najezdzilam a bilans taki sam - zero prezentow (jak dla mnie za duzo ludzi w sklepach, chyba w tygodniu wezme se wolne i podjade \"na spokojnie\" na zakupy) oczywiscie najwiekszy problem mam z R. :O macie jakies pomysly ? a moze zdradzicie co kupujecie swoim facetom ? ? PLEASEEEEEEEEEEEEEEEE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kolejna ;) :P metaxa Twoja wypowiedz mozna rozumiec dwuznacznie ;) , tak jak zrobila to Gozdzik , albo nie kupujesz , bo skoro go nie ma , to nic nie dostanie ;) ciekawe jak jest ...:classic_cool: czyzbys zapomniala nam o czyms napisac ? ;) no i ponawiam pytanie o \"prezent dla ukochanego\" (niekoniecznie na 40 urodziny :P :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Stala za sloneczko :) , u nas chmury :O hmm Gozdzik ...granice cenowe ... nie wiem , nie mam pojecia ... nie chce przesadzic ani w jedna ,ani w druga strone, bo w sumie jestesmy razem 2 miesiace ...(czas leci , nie ? ... :D ) 100-150 max ? ? ? ? ? Kupilabym mu (to by bylo najprosciej) jakies fajne perfumki ... (pewnie bym musiala przekroczyc ten moj limit nieznacznie) ale nie wiem jakie mu sie podobaja... a nie wiem czy do swiat jeszcze bede miala okazja \"obejrzec\" mu lazienke :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, co do prezentu, to raczej powinnaś sama wiedzieć, co się jemu przyda. My możemy Ci tylko takie oklepane lub raczej uniwersalne prezenty podpowiedzieć, a przecież chyba nie o to chodzi, aby dostał od Ciebie dezodorant czy płyn po goleniu ;) to ma być w końcu coś od Ciebie, od serca... ale Ci pomogłam... może podpytaj się jakie jest jego hobby albo po prostu na takim początkowym etapie znajomości (tzn. motylki w brzuchu, serduszka w oczach itp.) coś romantycznego mu sprezentuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobby - wyscigi samochodowe i rajdy :D :classic_cool: Oczywiscie na to hobby nie ma ostatnio czasu (od jakichs 8 -10 miesiecy jak pracuje w tej firmie ) , na inne hobby tez nie ma czasu , bo (prawie) caly wolny czas poza praca zajmuje mu ja :classic_cool: A tak na serio... to nie myslalam ze bede miala problem z wymysleniem czegos ... obwiazanie sie wstazka i polozenie pod choinka odpada , to zbyt \"normalne\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony taki ładny zapach męski... tym bardziej, że on ma dużo spotkan, to było by miło jakby ładnie pachniał... ;) może coś w stylu hugo boss tylko czy podpasisz z zapachem jemu? hmm... co do romantycznego prezentu... wena mi chwilowo uciekła ;) zresztą, to chyba dobre dla mołolat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała ;) Ty to jednak łebska babka jesteś :) ❤️ a Wy nie bądźcie takie ciekawskie :P ;) poza tym muszę Wam dawkować niusy, tak rzadko zaglądam, hehe ;) a w kwestii prezentu to chyba najlepiej Ci kawa - topikowa romantyczka - pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może bardziej coś w kierunki takiego dla was obojga... np. bilety do teatru, opery, kina... (to już do Twojej inicjatywy), z dołączonym bilecikiem, że można wykorzystać bilety tylko z osobą wręczającą prezent ;) no właśnie, a co robicie na sylwestra? może skusisz się na jakąś imprezę i kupisz bilety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys myslalam jeszcze o skorzanym etui na paszport i bilety ... ale hmm malo to romantyczne no i nie wiem ... takie troche \"praktyczne\" za bardzo chyba ... Metaxa , nie badz taka :classic_cool: Kawa , gdzie jestes kobieto ! ! ! ! ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu Angel, to ma być dla Ciebie przyjemność sprawić mu jakiś prezent, a nie stresujący przymus 😘 Metaxa 🌻 przyjmuje to jako pozytyw :D (nawiasem mówiąc do twarzy Ci z tą dziewczynką... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Stała coś romantycznego to sobie nastolatki kupują:P:classic_cool:;) 150zł...fakt dobre perfumy są zawsze o.k. jak to nie wiesz co lubi?ma lubić takie zapach jaki tobie się podoba;) zegarek, jakiś sweter,byle nie w romby:P coś pisałaś wcześniej o etui na bilety,o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, mysle ze sobie poradze z tym prezentem jakos chociaz dalsze podpowiedzi sa mile widziane :) co do biletow do kina ,teatru , opery itp. odpada - on ma taka prace, ze trudno cos zaplanowac , a tu musialabym kupic bilety na konkretny dzien . Sylwester , mamy o tym pogadac (w koncu) jak wroci z obecnego wyjazdu . Sa rozne opcje (raczej nigdzie wtedy nie wyleci sluzbowo :O , wtedy chyba kupie bilet i polece z nim ;) ) 1. zostajemy w Wawie , albo w domu albo gdzies pojdziemy 2. jedziemy na kilka dni nad morze 3. jedziemy na kilka dni na Slowacje (do jego siostry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem...szef oddelegował mnie na indywidualną 2-godzinną lekcję angielskiego z anglikiem do sali konferencyjnej. Zamiast mojego Miśka, bo musiał pilnie wyjechać a Richard sie nudził ;) Topikowa romantyczka? No tak - wibrujący silikonowy pierścionek założony na ptaka jest bardzo romantyczny..... Angel - a może ramka z Waszym wspólnym zdjęciem do postawienia na biurku w pracy?Albo - skoro lubi wyscigi samochodowe to coś zwiazane z tym? Kup sobie ciuszek o taki http://www.allegro.pl/item281152883_super_sexxy_komplecik_formula_1_.html i zapytaj czy Ci przeczysci rurę wydechową ;) Hahahahahaha Albo pomyśl o czymś jedynym w swoim rodzaju - jakaś rzecz z grawerem specjalnie dla niego... Np. srebrny wizytownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Albo pomyśl o czymś jedynym w swoim rodzaju - jakaś rzecz z grawerem specjalnie dla niego... Np. srebrny wizytownik \" NO NO , hmm warte zastanowienia :) , dzieki . Stroj raczej odpada :D ;) a do ramki ze wspolnym zdjeciem , trzeba miec wspolne zdjecie . A ja nawet nie mam takiego ,gdzie on bylby sam :P . Pracuje nad tym (pamietam,ze mam go Wam pokazac ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie zdazylam zorientowac, niestety srebrny wizytownik to koszt pow. 200 pln + iles jeszcze za grawer :O zostawie to na inna okazje chyba hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz z czego wybierać;) Kawy pomysł z dedykacją jest dobry...:) mój mąż dostanie tematyczne nawiązanie do hobby,wiem że faceci z takich prezentów też się cieszą, ogólnie nawiązując do tematu to za równe 2tygodnie będziemy siadać do wigilii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my organizujemy sylwka u siebie,nie ma z kim zostawić dzieciaków,no i nasze fajerwerki to dla nich super atrakcja,a poza tym te nasze domowe imprezy wychodzą nam całkiem całkiem;):D a cennik imprez sylwestrowych jest powalający+fryzjer u nas cennik w sylwestra x2:O więc też dziękuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez fryzjer sobie liczy x 2 :O , ale zadnych bali nie mam w planach , wiec sama sobie wlosy bede ukladac jakby co (suszarka + prostownica, zadna filozofia :P ) Poza tym chyba nie mam checi nigdzie "wychodzic" . Marzy mi sie wyjazd na pare dni , no ale zobaczymy jeszcze jak to bedzie . Mam nadzieje ,ze juz w srode bede wiedziala co i jak mniej wiecej... Ja jestem taka osoba, ze wole miec wszystko poplanowane i w ogole (dziwie sie sama sobie ,ze jest prawie polowa grudnia ,a ja jeszcze "w lesie" ) . R. to moje przeciwienstwo . Ale on tak chyba ma ze wzgledu na ta swoja prace . Nigdy nie wiadomo gdzie i na jak dlugo bedize lecial, wiec on juz z zasady nie planuje niczego , bo szkoda by bylo pozniej odwolywac. W sprawie Swiat jeszcze nie rozmawialismy ;) . Ale on bedzie jechal do swoich rodzicow , wiec zostanie nam pewnie drugi dzien swiat razem ... hmm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podroba hmmm dla \"książątka\" ? ;) chyba nie przejdzie (wiem, liczy sie gest i pamiec , no ale... ) , ale tez widzialam tą (tę? ) oferte :). Chyba sie skonczy na jakichs perfumkach , nie wiem , do konca tygodnia musze cos wymyslec , bo pozniej juz bedzie krucho z czasem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×