Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

zamowilam koszulke :classic_cool:, zrobilam przelew i modle sie ,zeby zdazyli przed swietami mi to przeslac :classic_cool: Stala, dziekuje za pomysl :) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak Angel zaispirowaly Cię moje ptaki w oknach :D przekaz podprogowy, te sprawy ;) żeby się tylko w tę koszulkę na zapoznanie z Twoimi rodzicami nie wystroił ;) bo mama będzie chciała sprawdzić i telenowela brazylijska gotowa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam z tekstem \"najfajniejszy chlopak na swiecie\" z ptakiem dostanie kiedy indziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korekta, zamowilam z napisem \"najlepszy chlopak na swiecie\" , wlasnie sprawdzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudo wyglada zupelnie normalnie :D Mi sie podoba ...i to jest najwazniejsze a poza tym ...jest najlepszy i to dlatego chowam go przed calym swiatem ;) :P ale postaram sie ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie wiem, jak mam mu wyjasnic po co chce jego zdjecie ... Mam mu powiedziec , ze tesknie za jego widokiem jak wyjezdza ? :classic_cool: ;) :D wiem :P , powiem ,ze chce sobie w ramke wsadzic i ustawic w pracy na biurku ,zeby wszyscy inni mi zazdroscili :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczna choinka to nie choinka:P:classic_cool: moja rodzinka pędzi w sobotę na \'plantację\' choinek,wszystko na legalu żeby nie było wątpliwości:P no i też mam nadzieję jak i ty,że poczta zdąży się w te 2tygodnie uporać z dostawą przesyłek z allegro,najważniejsze dla dzieciaków już są,ale miło by było jakby dotarło wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a allegro to uważajcie skąd zamawiacie - ponoć z Poznania i Krakowa przesyłki idą w chwili obecnej 4 tygodnie...Misiek zamówił moją frezarkę 4 grudnia i nadal jej nie ma...Z krakowa siestety wiec sobie bede musiała poczekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamowilam koszulki na allegro, tylko w sklepie internetowym .Wysylaja w ciagu 1-2 dni priorytetem od zaksiegowania kasy na koncie (wczoraj poszla) . Firma jest z Wawy , wiec jakby co , ide i robie dym :classic_cool: :P 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam jakieś historie,że ponoć poczta cierpi na brak ludzi,dużo listonoszy się pozwalniało,w efekcie nie dotrzymuje terminów dostaw,np.priorytetów wciąż nie mam pomysłu na teściów,ustalili limit cenowy i nie wiem jak się ogarnąć,żeby w kwocie się zmieścić,a przekraczać nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik wez mnie nie strasz :O , chociaz teraz mi sie przypomnialo, ze wczoraj dostalam polecony (zwykly, nie priorytetowy) z krakowa - \"szedl\" od 4.12. ,wiec chyba nie jest tragicznie hmmm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) ciesze się Angel, że choć troszkę mogłam Ci pomóc. ta mi sie też podoba, tzn nadruk: Diablisko ze mnie ... ale ona i tak mnie kocha a znalazłam kilka powalających nadruków dot. małżeństwa: 1. Mąż: Zastępca kochanka do spraw finansowo - gospodarczych 2. UWAGA! Zginęła mi żona! Kto ją znajdzie dostanie po ryju!!! :P :D Goździk, a jaki to próg finansowy? może zdradź nam coś o nich (prócz tego, że ich nie lubisz) moze coś wspólnymi siłami wymyslimy a ja moim wymysliłam kalendarz ze zdjęciem córci :) będą ją mogli widzieć codziennie, bo tęskniom za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w temacie Stała co dajesz mężowi? oni ustalili,żeby było symbolicznie tzn.20zł na osobę lub prezent na parę wspólny 40zł, mam ich sztuk 6 więc i tak wychodzi mi dużo za dużo 120zł:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż dostanie coś, co mu się przyda, a i wiem, że od dawna na to \"choruje\", związane z jego hobby, pracą itd. :) no i jakieś bilety do kina lub coś w tym stylu dorzuce, bo lubie tego typu prezenciki robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk, a czy Twoja teściowa lubi np. jakieś fajne herbaty? czy w ogóle dajesz takowe prezenty? kiedys mojej teściowej kupiłam superową herbatę zieloną (nie pamiętam dokłądnie nazwy zdaje się, że ziolona noworoczna lub gwiazdkowa, ale moge sie mylić) w herbaciarni była z dodatkami migdałów i różnych płatków, do tego fikuśny pojemniczek i zapakowałam ozdobnie w celofan i takie tam różne pierdołki ale to musi być osoba, która lubi takie klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomysł świetny :D U nas jest taki sklep- herbaciarnia i masa tam fajnych herbat - jaśminowe itp. W piętek mam imprezę półfirmową i robie za kierowce buuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×