Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa nie podskakuj:P bo ja się tu ostatnio całkiem całkiem wywnętrzam;) Angel,twoja lista prezentów jest nawet niezła,też bym co nieco z niej przyjęła;) Kawa skoro wielka love i romantycznie to biżuteria jak pisała Angel jest dobrym pomysłem, i ja bym tu postawiła na pięknie opakowaną bransoletkę złotą do której można dokupić takie różne zawieszki,i od niego zawieszka serce,kojarzysz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba bizuteria Kruka (droga strasznie) i Apartu - a dokladnie kolekcja \"Galaktyka Marzen\" (srebro z elementami azurowymi ) , tylko oczywiscie nie mam jak \"dac do zrozumienia \" ofiarodawcy ;) ps. slyszalam w radiu ,ze caly Poznan stoi w korkach , z powodu braku zasilania na sygnalizacjach swietlnych . Gozdzik , to Twoja zasluga ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie srebro :classic_cool: Lubie polaczenia srebra z masa perlowa, z bursztynami itp. lub samo . mam tez pare rzeczy z bialego zlota jeszcze, bo zoltego to juz w ogole nie trawie :O (przypomnialo mi sie ze musze obraczke na cos sobie wymienic :D ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , mucha Cie nawiedzila ? ;) (bzzz bzzz bzzz ) ps. mocno widac ,ze mi sie dzis nudzi ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no p-ń stał faktycznie,na skrzyżowaniach robiła się kaszana:O na szczęście szybko zainterweniowali;) a Angel co to w ogóle za tekst,że niby wszystkie nieszczęścia tego świata to ja?;) hehehe głodna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, przeciez wiesz, ze to taki maly zarcik byl ;) :D ja tez jestem glodna,ale nic raczej nie bede jesc ...kolacyjka mi sie szykuje wieczorem :classic_cool: ... o ile Ktos zdazy sie przesiasc z jednego samolotu do drugiego ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wiem przecież:D kolacja się szykuje to ty już od tej godz.nic nie jesz?;) ja wciągnęłam żurek,znajoma dostarczyła mi z baru mlecznego, chyba muszę wyglądać na lekko zagłodzoną,bo mnie tu regularnie próbują dokarmiać słodkościami,którymi z kolei ja potem częstuję:P inna sprawa,że tak mało to chyba nigdy nie ważyłam(nie licząc okresu dziecięcego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... "nie jem sniadania , bo mysle o nim nie jem obiadu ,bo mysle o nim nie jem kolacji, bo mysle o nim" :P jak Smialek ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a potem w nocy nie śpisz bo głodna jesteś :D:D:D goździk anorektyczko... Ja zjadłam obiadek grzecznie. A wczoraj robiłam na kolacje pysznego gyrosa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ale ja też jadam różne pyszne rzeczy,tyle że nieregularnie a raczej od czasu do czasu,i wciąż w biegu,no i pochłaniam gigantyczne ilości kawy,dobrze jeszcze że nie palę:P Angel,śmiałek?no właśnie nawiązując do tematu,niektórzy uważają że moja waga jest dla nich idealna:P:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie... nie lubię takich spędów. O, z ciekawostek. Kolega mi deklarował po pijaku, że mu się zawsze podobałam, ale jakoś nie potrafił nic z tym zrobić, więc potem zakochał się w innej i z nią ożenił. Ale mi tak dobrze życzy i chciałby się bawić na moim weselu. :-0 Generalnie - do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×