Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Druga,tak nawiązując do tematu,to ja byłam w ciąży prawie równo z moją dobrą koleżanką,i jej się urodziło dziecko z między innymi bardzo poważną wadą serca,z czasem okazało się że nie tylko to,jest niepełnosprawna,bardzo opóźniona w rozwoju... jest prawie w wieku mojej córki, i tak się stało,że się teraz b.rzadko widujemy,i ja to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te propozycje prezentów :) a Biovital, to suuuper sprawa, moja mama tez z tego b. sie cieszyła, mimo, że to jeszcze całkiem na chodzie kobietka współczuję Twoim znajomym Rybko, ale niestety takie życie, jedni mają dużo dzieci i są zdrowe, inni marzą o dziecku i kiedy się rodzi okazuje się, że jest chore... a jeszcze inni marzą o dziecku i nie mogą posiadać własnego... życie jest okrutne a co do Angel... to miłość na nią wspaniale wpływa :D no nic kobietki pora na stałą czytelniczkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozostale pomysly :) 🌼 👄 Biovital na pewno kupie :) Szkoda ze siostra nie pije (w ogole) alkoholu , kupilabym im jakies dobre winko i 2 ladne kieliszki :) cos wymysle ... \"Brat - możesz kupić kolejnego flash-a, nigdy za dużo takich gadżetów\" Rybko, co mialas na mysli ? jakas gre ? (nie znam sie za bardzo na kompach i gadzetach :O ) ,a scyzoryk to fajna sprawa :classic_cool: Jeszcze raz dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chodziło mi o taką małą pamięć zewnętrzną, zwaną także pendrive\'em. :-) Przykłady w linku http://www.allegro.pl/search.php?string=pendrive Generalnie, im ma więcej miejsca, tym lepiej. ;-) Ale scyzoryk i tak lepszy. :-D Poniżej trzy miliony propozycji prezentów dla chłopców większych. :-D http://www.victorinox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :D Lodówki nie zamówiłam bo tą którą chciałam koniecznie - NIE MA. Nigdzie nie ma. I niewiadomo kiedy w ogóle będzie. Czyli swięta bez nowej lodówki bo ja nie chce innej.... Z prezentami jestem w lesie. Mamie moze kupie cos z ubrań. Bratu i bratowej kupie prezent dla niemowlaczka- regał-przewijak plus wanienka. Z moim Misiem albo sobie cos razem kupimy albo kupie mu jakiś fajny ciuszek w reserved - bardzo lubi. Dla teściunia - dostanie nowy monitor, brat Misia - telefon komórkowy. Angel - 4 latkowi łatwo kupić prezent - gra edukacyjna, książka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=277979033 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=281872437 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=281916924 dla babci moze cos w tym stylu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=279197041 (jak umie i lubi) siostra plus szwagier - widziałam takie świeczniki z pojemnikiem na butelkę - wiec moze taki świecznik plus ładne swieczki plus butelka? Brat - fajna myszka optyczna? kamerka? gra komputerowa? Kierownica do grania?scrabble? Tata - może jakaś książka, album o tematyce myśliwskiej, szachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kawka i za Twoje pomysly :) mysle ze dzieki Wam na pewno cos wybiore :) , tylko ,ze nie bede juz nic kupowac w necie ani na allegro, bo teraz juz nie licze na poczte polska ;) , no chyba ze z odbiorem osobistym :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel masz z czego wybierać:) cieszę się,że mam już to z głowy,ominął mnie największy sklepowy spęd, dziś jutro i przyszły weekend będzie szaleństwo,a do kitu się robi zakupy w takim największym tłoku,bo większość mimo corocznych przyrzeczeń i tak wszystko zostawia sobie na ostatnią chwilę;) no to będę w sobotę trochę domowa i zrobię gruntowny porządek,jak moja rodzinka popędzi do choinki,może nawet umyję okna,co się u mnie nie zawsze zdarza, dzisiaj moja mama z pomocą wnuków piecze pierniki, znak że święta tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze to aukcje charytatywne ;) , tylko ,ze dziwie sie ,ze ktos jest w stanie zaplacic za misia np. 2500 zl. Dla mnie to kosmiczna kwota za pluszaka ... Ja jak zrobie zakupy prezentowe, to pewnie bede na minusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz są tacy co kupują,zobacz np.wielką orkiestrę,jakie kwoty tam niektóre duperele osiągają,nie na naszą kieszeń moja droga;):O prezenty ciągną,nawet kupując drobnostki,jak pomnożysz przez liczbę ludzi kwoty wychodzą tak czy tak mocno kosmiczne, no ja trochę wydałam ojojoj:O ale radość w oczach obdarowywanych bezcenne o dzieciach nie wspomnę:) potem wam opowiem o radości w moich oczach po prezentach od teściów, albo mnie zaskoczą pozytywnie w coś trzeba wierzyć:classic_cool:czekam z niecierpliwością troszkę śnieg u nas prószy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel a ja znam osobiście takiego osobnika który bardzo często udziela sie w akcjach tego typu. Mój szef. Wylicytował motocykl żużlowy - pieniążki na chore dzieci, wylicytował koszulkę jakiegoś sportowca - tez dla jakiś chorych dzieciaków i jeszcze pare innych rzeczy....To cudowne że ktoś ma kasę i może pomóc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"(...),ze dziwie sie ,ze ktos jest w stanie zaplacic za misia np. 2500 zl. Dla mnie to kosmiczna kwota za pluszaka ... \" ??... przecież to nie chodzi o pluszaka, tylko o CEL... omg, padam. 3 godziny shopingu to ponad moje sily... na szczęście jutro weekend..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza ! :D ogarnelam sie troche w weekend z prezentami :classic_cool: zostaly mi tylko Babcie szt 2 ;) i karta kredytowa do splacenia :O jak po weekendzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weekend męczący. Piątek - imprezka półfirmowa do późna.Jednak nie byłam kierowcą wiec mogłam pić spore ilosci mleka...z malibu :P :D:D Sobota- sprzątanko, potem pół dnia łażenia po marketach w poszukiwaniu pomysłów na prezenty. No ale juz wiem że mama dostanie kołderkę wełnianą z poduszkami - cieplutkie i przecena z 250 na 170zł :D Przyjacielowi kupimy patelnie z takimi rowkami do grillowania (chciał taką) a teściunio do monitora dostanie jeszcze palelnie tefalke z czerwoną kropką. Po powrocie do domu upiekłam ciasto i ściągnęlam tipsy (4 godziny piłowania przed telewizorem ;) W niedziele Misiuś zrobił śniadanko do łózka i kupił mi wielką bombonierke :D:D:D Udany początek dnia z okresem...Potem spacer po miescie - okazało sie ze niektóre sklepy otwarte są - i kupiłam sobie super sweterek z dość sporym dekoltem w serek czekoladowy mięciutki, no i dwa golfiki z krótkim rękawkiem - jeden wersja biurowa - czarny w czerwone romby z przodu a drugi wersja imprezowa-brąz ze złotem. Po powrocie zrobiliśmy z Miśkiem garnek gołąbków (zgrany z nas duet kuchenny) a potem zrobiłam sobie sylwestrową wersję tipsów :D To by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa piknie zdałaś relację z weekendu;) a mój weekend:piątek wieczór lukrowanie tysięcy pierników,caluśka sobota sprzątanie chaty,okien już nie zdążyłam(bo może nie chciałam:O ) wieczór mała wódka ze znajomymi,niedziela prawie nic-nie-robienie,tylko oglądałam jakie też piękne choinki z lasu przywieźli:) no i mamy tydzień do wigilii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! :-) 🌼 Raport z weekendu: - sobota: rano na budowę, powrót z niej (z rodzicami, którzy przyjechali wizytować) wczesnym popołudniem, wieczorem z mamą na krótki spacer i jeszcze krótsze zakupy - niedziela: obowiązek wyznaniowy ;-) , poszukiwania nowego akumulatora, kupowanie prezentu dla szwagra, wypisywanie kartek świątecznych Koniec. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - ja w sobote wypełniałam kartki swiateczne.19 sztuk....Masakra. Przede mną całe zakupy i gotowanie, pieczenie itd. I obmyslenie planu jak podzielic czas świąteczny między moją mamą i Miśka tatą. No i jeszcze miec chwile dla siebie i przyjaciół....Tak naprawde nic mi sie nie chce. Jakbym była w swoim mieszkaniu (na swoim znaczy sie) to bym pewnie zrobiła cudowny wystrój świąteczny - dekoracje, bombki, stroiki, jemioły itp. A tak.... Lipa. Brak ochoty. Goździkowa wiesz jak Ci zazdroszczę domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ubrana choinke juz :) prawie 3 h spedzilam na tym w sobote .... Oczywiscie jest sztuczna , ale przepiekna ... :classic_cool: , taka troche \"oszroniona\" ;) Oczywiscie pol h szukalam bombek w piwnicy :P ;) , znalazly sie w pudelku po kompie :classic_cool: . Jest czerwono -zlota , lampki mam czerwone , duze . Musze sie pochwalic ,ze cudownie sie zrobilo w salonie (salon mam bezowo-brazowy :) ) Teraz tylko czekam na prezenty :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, na razie zupełnie nie ma czego. :-) 😘 Jest stan surowy, a pozostałych jeszcze z kredytu pieniędzy nie starczy na całe wykończenie, bo budżet niedoszacowany. Więc nie ma czego dekorować i stroić - i nie wiadomo, kiedy będzie. :-) Ale w sobotę kupiłam pierwszy piec, taką roboczą metalową \"kozę\", którą podłączyliśmy do komina - i pierwszy dym poszedł. :-D Przynajmniej zacznie się trochę nagrzewać i wysuszać w środku, a pozostałego po pracach konstrukcyjnych drewna jest pod dostatkiem. Wyślę Wam jutro nowe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha , raczej nie bede miala wspolnych Swiat z R 😭 . 200 km, to chyba jednak za duzo na jezdzenie w ta i spowrotem :/ Pewnie ostatni raz zobaczymy sie w sobote (dopytywal sie ostatnio ,czy juz kupilam dla niego prezent, bo dla mnie juz DAWNO ma ;) ) . Ale po Swietach mamy plan podjechac do moich rodzicow ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł, siostro, chyba wytrzymasz bez faceta te kilka dni! :-D Babo, wyluzuj, proszę. 😘 Ja z wiadomym osobnikiem zobaczę się pewnie dziś lub jutro, a potem to dopiero, jak wrócę po Świętach do domu, czyli gdzieś koło końca roku. No właśnie, robicie coś fajnego w Sylwestra? (Angel, tylko ani słowa o miłosnych uniesieniach pod choinką, kiedy to strzelać będą nie tylko korki od szampana... :-P ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Gozdzik , kilka dni wytrzymam ;) ... tylko ze niestety przez prace wiecej go nie ma jak jest . Dzis sie widzimy , jutro prawie caly dzien tez :D , bo biore sobie wolne (musze podokanczac zakupy itepe. ) a on o 16 leci se do Teheranu :O . Wraca w piatek ... a w sobote pewnie sie rozjedziemy kazde w swoja strone.... u nas Sylwester jeszcze nie dograny do konca.... sie zobaczy ;) . Ja w sumie jestem za tym ,zeby zostac w domu :classic_cool: . A jak nie to , to moze wyjazd na kilka dni .... ? ps. Jutro nasza dwu-miesięcznica :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku ja jestem pewna że ona wytrzymałaby bez niego nawet miesiąc, ale święta to taki szczególny czas który chce sie sie dzielić z kimś kogo kochamy... U nas na razie bez planów na Sylwestra. Powiedziałam Miśkowi ze w razie czego zwalimy sie mojemu pezyjacielowi na głowe bo bedzie siedział sam z dziewczyną..a on odpowiedział że najwyzje sie spakujemy i weźmiemy jakieś last minut i gdzieś polecimy.....Heh ta wizja mi sie podoba..tyle ze nie przepadam za az takim spontanem - bo pies....bo mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac ? :( :O 😭 Nie wiem czy w lutym/marcu wlasnie nie wyjedzie na tak dlugo :O ... ale to do Niemiec, wiec nie jest tragicznie ...Najwyzej wsiade w samochod/samolot i pojade na ktorys weekend :P ;) ... No ale , narazie jest \"na miejscu\" . Bo te parodniowe wyjazdy jestem w stanie jeszcze jakos zniesc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja wcale nie jestem tego taka pewna, czy wytrzymałaby... ;-) :-D Fajny pomysł z tym wyjazdem. Jeśli Wam się uda - zdecydowanie jedźcie. Angel, jeszcze się w domu nasiedzicie, nie ma obawy. :-P A czasem dobrze jest się sprawdzić na neutralnym gruncie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×