Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wow, widzę, że się rozwijacie laski - bo oprócz tematów damsko-męskich poruszacie również tematy meteorologiczne! :P ;) jeszcze parę lat i Ciechocinek, nie ma co :P ;) pozdro. zapracowana - jak zwykle - Wasza :P metaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nasza metaxa\" zapracowana o północy...ciekawe co to za praca na nocna zmianę hehehhehe No błoto...mokro..deszczowato...cieplej ale katar mnie dopadł i coś mnie łapie... Wczoraj Misiek powiedział że juz ma dla mnie prezent urodzinowy (przypominam - życzenia składać 30stego stycznia) ale nie chce mi powiedzieć co...Wiem tylko że to będzie prezent na urodziny i równoczesnie walentynki bo jest dość drogi więc będzie sie liczył za dwa...Hmmmm no wcale ale to wcale nie jestem ciekawa...(chyba zwariuję) Wczoraj przyszły moje zamówione akryle kolorowe do pazurków i wykonałam pierwszego testowego kwiatka. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcc8aab2d7c05c8f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/166171047dfa9225.html :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, znając Twoje upodobania i wnioskując po Twoim ostatnim prezencie dla niego, musi zaiwestował chłopak w jakiś wypasiony wibrator :P ;) ps: właśnie oblukałam fotki - a co Ty Kawa psu też robiłaś paznokcie?? :P :D a to macie na rozweselenie w tym pochmurnym dniu: http://www.youtube.com/watch?v=cV2NpPqIHnw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pies jeszcze ma sylwestrowy nastroj :D ;) no , Kawka- Tobie zyczenia 30 -tego , a mi i Gozdzikowi (szt 1) 21.01 :P ;) I to wcale nie z okazji Dnia Babci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra imprezka nie jest zla :D ja juz temu mojemu od jakiegos czasu wspominalam o imieninach :D :P , w koncu zapamietal date ;) naprowadzalam go tez delikatnie na prezent , ciekawe czy zrozumial moje aluzje ;) ... (przewaznie łapie o co mi chodzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, może Lamborghini? ;-) Cześć, Pierwsza 😘 Ciekawe, jakiż to romantyczny prezent wymyślił dla Kawy Misiek... Kawka, czy to już nie czas na pierścionek z brylantem? ;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie słusznie Kawa wszystkie pod ścianą stawia i nie ma zmiłuj w życiowych sprawach,to i my możemy sobie pozwolić na stwierdzenie JUŻ CZAS NA PIERŚCIONEK Z BRYLANTEM,amen:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sadze, ze to powinien byc juz pierscionek :D (oczywiscie nie u mnie , tylko u Kawki ;) ) , zwlaszcza,ze to ma byc prezent polaczony z prezentem walentynkowym :) a ja ... coz... calkowicie prozaicznie - po prostu chce zeby mnie gdzies zabral na kolacje :) (o bukiecie kwiatow nawet nie wspominam, bo to sie rozumie samo przez sie :classic_cool: ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz tak se mysle, zeby moze to zmienic ... ;) , bo takie w sumie wypady na kolacje /wyjscia sie zdarzaja , albo sama robie "romantyczne" kolacje w domu ... hmmm mam jeszcze troche czasu..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjj pierścionek z brylanten to dostane na jego 40 urodziny, wyjade do Paryża i słuch o mnie zaginie hahahahha :D:D:D:D:D juz po lekcji angielskiego i po obiadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a następna będzie Angel,potem pewnie Druga, no i na posterunku zostaniemy tylko Stała i ja;)a reszta w paryżu hahahahaha dostałam wraz z życzeniami noworocznymi winko,które teraz stoi i mnie kusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak juz tam zawitamy to poszukamy prezenta i ja tu za włosy przyciągniemy hahahahha wiecie co? moim zdaniem to była jedna wielka ściema...powiem szczerze - nie wierze że sie hajtneła z tym facetem i wyjechała do Paryża bo uciekla po naciskach na wysłanie zdjeć ze ślubu, a Paryż to nie koniec świata i nawet z głupiej kafejki mozna maila wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka - dokladnie to samo powiedzialam kiedys Metaxie ;) , tez mi sie to nie widzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była ściema nie była mamy to gdzieś:P ale pewne jak w banku,że gdyby nie ten topik w życiu byśmy się nie spotkały! inna sprawa czy to byłoby nasze szczęście czy pech;):D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no .... chyba nie jest zle, prawda ? :classic_cool: przynajmniej mamy gdzie (w miare normalnie) porozmawiac, wyzalic sie etc. bez zgraji podszywaczy , chamskich komentarzy itp. :) no i dzieki temu miejscu poznalam Metaxe i bylam na najlepszych wakacjach pod sloncem :D :classic_cool: , to byl szalony wyjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypiam... a wiedziałyście że dzisiaj dzień sprzątania biurka? Moje prawie czyściutkie :D teraz walczę z opadającymi powiekami czekając aż Misiek zrobi swoje i pojedziemy do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty, Pierwsza? Też chcesz? :-P Metaxa, tak bardzo się śmiejesz z tematów rozmów :-P - możesz chcesz pogadać o tym, jak to jest, jak wykryją u Ciebie małego guzka i mówią Ci, że na razie nie będą Cię straszyć, bo nie wiadomo, czy zmiana jest operacyjna i że na razie masz spokojnie czekać 2 miesiące i do kontroli, bo to trzeba obserwować. Jak dzień później młodsza siostra oświadcza, że się rozwodzi, jak dwa dni potem dostajesz potwornie trudną robotę, a jeszcze dzień później dzwonisz do ojca i się okazuje, że jest w szpitalu na badaniach z podejrzeniem zawału... Bo ja tak mam od czwartku... Jest giiiit. :classic_cool: Z tatą na szczęście OK. :-) A o reszcie nie mam sił gadać. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×