Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

😘 Anioł, pogubiłam się w Twoich wyliczeniach co do dni... O który piatek/poniedziałek Ci chodzi? :-P Dla przypomnienia - dziś jest wtorek. Czyli i tak bliżej do poniedziałku niż piątku. A tak w kwestii przywołania priorytetów ogólnych - kobieto, jak można woleć poniedziałek od piątku????? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już się nie mogę doczekać piątku, bo mam spotkanie z moimi dwiema psiapsiółkami z LO, także będzie się działoooo :D dodam, że nie widziałyśmy się dobrych 5 lat. Rybka, a Ty dopiero dzisiaj się stresujesz, czy dopiero dzisiaj zauważasz objawy? bo z tego, co piszesz, powody do stresu masz już raczej jakiś czas... słuchajcie, a gdzie się podziewa goździk i Stała? może założyły jakiś konkurencyjny wątek?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka :D juz odpowiadam na Twoje pytania ;) ostatnio w czwartek (jakos tak) widzialam sie z kolezanka, z nastepna umowilam sie na weekend , niestety wczesniej nie moze , bo studiuje dziennie i jeszcze dodatkowo pracuje . Moje \"hobby\" ..hmm tu bedzie trudniej, bo jako takiego tak naprawde nie mam :P , ale lubie czytac ksiazki , ostatnio chyba zagladalam do jakiejs w tamtym tyg, wiec tez nie jest tragicznie ;) . No i lubie sobie potanczyc ,czy poskakac ,ale to narazie odpada ze wzgledow finansowych :) , bo za karnet na zajecia trzeba zaplacic . Musze sie troche odbic od dna po grudniowym szalenstwie zakupowym :P . Imprezki ... szczerze? nie lubie robic u siebie :P , i w ogole nie przepadam za takim czyms ... no chyba ze jest to jakies wesele , czy urodziny etc. ale to tak mam od dlugiego czasu , wiec mysle ze to co sie dzieje teraz nie ma wplywu na ten sposob spedzania czasu. No chyba ze jest to jakies wesele, czy cos podobnego . Na takie lubie chodzic :classic_cool: Kurcze , wyszlo na to ,ze jestem nudna :O co do dziewczyn , to ja juz tez zwrocilam uwage na to ,ze gdzies sie zawieruszyly .... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a co robicie z R. jak się spotykacie? - nie pytam oczywiście o pukanie i w jakich pozycjach ;) raczej o wszystkie inne rzeczy poza tym. wychodzicie gdziekolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Metaxa, \"gdziekolwiek\" wychodzimy , o ile obydwoje mamy na to ochote :) . A czemu pytasz ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że Wy sie tylko pukacie albo kąpiecie :P a potem Ty go wozisz na lotnisko i czekasz pod drzwiami kiedy wróci :P:P:P żartuję ;) kurcze w pracy mój Misiek ma nerwówkę ostatnio :( przydałby się odpoczynek od tego wszystkiego...a tu sie wszystko na raz chrzani.. Wczoraj oglądałam na dvd skarb narodów 2 - fajny film, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm hmmm
hihihihihih no tak, nie da się ukryć, wpadłam dosłownie na sekundkę zameldować się, że żyję, ale jestem od wczoraj w pozycji poziomej, bo w końcu i mnie choróbsko dopadło pozdrawiam Was kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że w poziomie z innego powodu ;) miło Cię widzieć :) jak wydobrzejesz to może się skusisz na dłuższy meldunek? ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, to Kawka zauważa symptomy choroby u Angel... Wirus R. ... ;-) :classic_cool: A ja się stresuję całą otaczającą mnie sytuacją, przy czym zdrowiem chyba akurat najmniej, nie wiedzieć czemu... Stała, zdrowiej! :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) oooo Stala zawitala :D , jeszcze tylko brakuje nam gozdzika szt 1 , ciekawe co sie z nia dzieje ? Czyzby Smialek cos nabroil ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam,że niektóre rządne sensacji wietrzyły grubszą aferę w związku z moim chwilowym zniknięciem, ba niektóre podejrzewały o zdradę topikową! i prawdopodobieństwo zaangażowania się przy innym temacie:P się tłumaczę więc co by uciąć wszelkie spekulacje:P moja córka była chora i opiekowałam się nią w domu;) i chyba wiem dlaczego Angel chce poniedziałku,bo zdaje się ze reszta nie załapała:P,a bo w poniedziałek nasze z Angel święto,i to nie dzień babci;) jeszcze nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, jak Ty przeżyłaś tyle czasu bez netu??? pewnie letko nie było, co? ;) Rybka - póki co kamień z serca i też trzymam kciuki, żeby i dalej było OK. Kawa - jak to nudy? zero zapiekanek, spaghetti, paznokci, popijaw w robocie?? nie wierzę :P ;) a co do wyczekiwania Angel na poniedziałek to jednak podejrzewam, że bardziej ma związek z jej domniemaną przez Kawę chorobą zaczynającą się na R, niż na A ;) aaa, i Stała, bardziej wolę Twój stały nick niż jakieś tam \"hmm hmmm hmmm\" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze czekam na poniedzialek i prezenty i imprezke (mala) w pracy :P :D co do R. obawiam sie, ze jest to albo nieuleczalna choroba , albo dlugotrwala jakas ;) :P . Gozdzik - nieobecnosc usprawiedliwiona :) , duzo zdrowka dla Malej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero popijaw, brak zapiekanek, hot-dogów, hamburgerów, paznokcie pewnie zrobie w sobote... W pracy nieciekawa sytuacja finansowa więc nerwówka generalnie. Moją jedyną rozrywką od kilku dni jest zmiana tamponów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×