Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

oczywiscie ze pozdrowilam Neptuna :D , no i oczywiscie ... tak jak Stala napisala - przy nim nie ma czasu na nude :), i mozna by powiedziec ,ze troche ozylam .. (chociaz dzis nie uzylabym tego slowa :O ) , nie wiem jak ja \"dozyje\" do 17 ... posuwac, pukac, bzykac ... :D , niezle okreslenia ... :P ;) ps. klucz dostal "dopiero" teraz, bo wczesniej nie bylo takiej potrzeby... ale jak w poniedzialek uslyszalam ze bedzie kolo 1 w nocy (byl o 2) w Wawie, to stwierdzilam, ze nie bede na niego czekac ... tylko sie poloze , a on sam se wejdzie ;) (do domu :classic_cool:) I tak sie obudzilam , jak przyjechal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja wcinam pączka,szczegół że tłusty czwartek dopiero jutro:P jutro pędzę na mamowe pączule, pogoda wiosenna,i jakoś tak stwierdzam że w szafie pustki,trochę by się z chęcią uzupełniło,ale kasa:O zacznę chyba znów allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie kupuje nowego ... :O chyba ze a. dostane podwyzke( w co szczerze watpie) b. znajde pieniadze na ulicy ja chce spac .... 💤 [i ledwo siedzi przy biurku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ta kasa...:O ledwo siedzisz Angel bo jesteś przyzwyczajona a do normalności,porządnego spania itd. ale uwierz,że organizm można przyzwyczaić do spania 2,3 godziny/dobę,red bull i do przodu,dobrze wiem bo kiedyś chyba z 2lata takie miałam a teraz 7,8godzin snu to konieczne minimum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby zapomniałyśmy!przecież Kawa ma dziś urodziny! STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ŻYJE ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAAAAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko , zapomnialam tez :O wybacz Kawka 👄 wiesz, ze zyczymy Ci wszystkiego co najlepsze , spelnienia marzen , tego ,zebys zawsze byla kochana przez Miska :) , i wszystkiego czego tam sobie zamarzysz :) 🌼 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄 🌼 :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano faktycznie :) urodziny :) Kawa chyba gdzieś świętuje, bo coś jej na gg nie widać:) w takim razie tradycyjnie zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci Misiek nago tańczy ;) 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do jutra 🖐️ zbieram sie powoli do domu .. spacerek z psem i do lozka ..w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, zapomniałam :O Kawka wybacz starszej kobiecinie... dużo szczęścia i słodyczy Tobie stała czytelniczka życzy i winszować nie przestanie póki ... nie dostanie :D to o czym marzysz by się spełniło to czego pragniesz by Twoje było 🌻 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, dzisiaj to pewnie sama ze sobą będę pisać 😭 Rybko, mam tu coś dla Ciebie na dobry początek mieszkania we własnym domku :) Zbuduję dom z cegieł miłości połączę je cementem radości Dach ułożę z dachówek serdeczności Szyby będą ze szkła wyobraźni Fundamenty zrobię z betonu zrozumienia I dodam małe ziarenko cierpienia Płot zrobię z desek prawdomówności A furtkę z prętów czułości W ogrodzie posadzę róże życzliwości Zaś obok nich trawę wyrozumiałości Tu zawsze będę miała schronienie Mieć taki dom to moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, co z Tobą? przerzuciłaś się na poezję? ;) zaliczyłam póki co dwa pączki i coś czuję, że to jeszcze nie koniec - w tłusty czwartek pączki jednak specyficznie smakują.. :) a Wy jak tam? pączkujecie czy trzymacie dietę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyja Monia
Stała, czy wiesz ,co się stało z SiS?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyja Monia, hmm... ciekawe kto mnie tu znalazł :) no dobrze, odpowiem na pytanie: od baaaardzo długiego czasu nie mam z nimi kontaktu, Słońce wyszła za mąż i z tego co mi wiadomo, to starała sie o dzidziusia, a Stic... jak to Stic... nic nie wiadomo :) ale skusiłaś mnie do tego, aby skrobnąć maila do Słoneczka, może się odezwie do kumpeli ;) Metaxa, a co tam, chciałam ciutkę urozmaicić topic, a co do pączka... leży jeden na talerzyku i czeka, aż mnie najdzie ochota na niego, ale chyba wbrew wszystkim dzisiaj ludziom, pozostanie nie tknięty... coś mnie mdli na jego widok :O a pozostałe co? wypisały sie? przyjdzie mi zmienić topic i chyba coś poszukam dla kobietek po 30-scte, bo jakoś zaczynam mniemać, że nie pasuję tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a co to za głosy z zaświatów? ;) kolejne wcielenie Stałej, hmm.. mdli Cię na widok pączka?... hmmm..... ;) a co do pozostałych - nie panikuj, może po prostu są zarobione, albo zjadły za dużo pączków i nie mają siły nic napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala , co to za glupoty z samego rana (poludnia) opowiadasz ? 😠 tylko sprobuj uciec , my Cie juz znajdziemy :classic_cool: ja mialam troszke pracy ,bo jutro mnie nie bedzie w pracy - ale napisze Wam jutro po poludniu jak wygladalo to moje spotkanie z bieglym psychologiem sadowym :O Dzis ide na kawke z kolezanka sie troche odstresowac ... aha - i szukam wszedzie gazety - Dziennika z plyta \"JANOSIK\" , ale wszedzie sa bez plyt 😭 co do paczkow, to jeszcze czekam na dostawe ;) , zamierzam zjesc ze dwa ... pamietajac ,ze jeden paczek to ok.250 kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Stala - wystarczylo postraszyc ,ze znikniesz, a zobacz - jaki odzew od razu :D tylko Rybka i Kawka gdzies sie zawieruszyly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyja Monia
Stała, to i ja wiedzialam. Ale co się stało , że niedawno pojawiła się Słońce i poprosiła o wykasowanie jej wpisów twierdząc, że nastąpiło coś, co ją do tego zmusza? :( pewnie tego nie będziesz wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, no to dałaś mi do myślenia z SiS dziewczyny, nadmieniam, że nikogo nie straszę :D co do głosów z zaświatów... też sie zdziwiłam, ale jednocześnie ucieszyłam, że ktoś mnie jeszcze pamięta.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyja Monia
Potwierdzam że Stała nie straszy:) Życzę Słońcu wszystkiego naj, jak będziesz miała okazje, to jej przekaż 🌻 Przepraszam za słowa nie na temat, a w temacie powiem, że zjadłam jednego pączka z malinami (zakupionego w Carrefourze w Krakowie) i czeka na mnie jeszcze jeden:) pozdrawiam, smacznego, i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby! Stała, weź mnie Ty nie denerwuj z tym, że będąc po 30-tce tutaj się nie pasuje. :-0 \"Skład\" jest chyba równo podzielony między \"przed\" i \"po\". :-P Angel - jeden pączek to około 370 kalorii... :-P Pochłonęłam już trzy - ale wczoraj wyskakałam dwie godziny na aerobiku i stepie, więc zapas mam ewentualnie na jeszcze jednego. :-P :classic_cool: Idę dziś do fryzjera. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga idziesz do fryzjera?no nie poznaję koleżanki...;) Stała ale poleciałaś z tym wierszem powyżej,dopiero teraz go przeczytałam,poleciałaś po całości;) ale masz rację odrobina kultury nam nie zaszkodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa z fryzjerem :) mnie też czeka wizyta, ale tutaj nie mam pojęcia do kogo się wybrać, a odrosty już mam takie, że szok muszę "odwiedzić" mój stary topic 🌻 a co Goździku, trochę kultury nigdy nie zaszkodzi ;) :P no nic, zmykam stąd - jadę po moje szczęście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała - znaczy, po córę jedziesz czy kogoś innego? ;-) :-P Pojedyncza - no do fryzjera, bo musze podciąć te moje piórka nieszczęsne. Żadne farby czy inne fanaberie. Już mam tak marne włoski, że i tak ciekawszej fryzurki się nie wymyśli. No chyba, że na panią O\'Connor, to byłoby szaleństwo... :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×