Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

był śmiałek i powitałam go co masz dla mnie na mikołaja?zaskoczenie na twarzy i że nic nie ma...e do dupy chyba nie lubię mikołajek;) albo w przyszłym roku postaram się być grzeczniejsza,ale czy można być jeszcze grzeczniejszą?;):classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuu Smialek sobie pogrzebal szanse :D :P hmmm tzn. jest jeszcze szansa ,ze przyjdzie drugi raz :D z prezentem ;) u mnie kolezanka wlasnie odwolala dzisiejsze piwko 😭 , bo UWAGA do jej faceta (mieszkaja u niej w sumie...) przyjezdza (niezapowiedzianie) kolega..... :O ... a my sie umawialysmy juz wczesniej .... hmmm Oczywiscie zaproponowala mi jutrzejszy termin... gdzie ja juz mam plany ... Moge co prawda spotkac sie z nia \"na szybko \" jutro .... ale hmm no nie wiem .... Nie wiem ..ale ja zawsze sie staram dotrzymywac umawianych wczesniej spotkan ... i jesli ktos sie \"nie zapowiada\" wczesniej (tak jak kolega jej faceta) , to albo ta wlasnie osobe przestawiam na kiedy indziej, albo niech tylko facet sie z nim spotka ... a ja ide na umowione wczesniej spotkanie.... Czy tylko ja jestem tak DO BÓLU zorganizowana i poukladana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest DO BÓLU,ja mam tak samo jak ty jak się umawiam staram się być no i na czas,a w sytuacjach takich jak opisujesz szlag trafia:O no i też nie rozumiem po jaką cholerę ona musi z nimi siedzieć,a nie możecie razem wyjść,no trudno niektórzy widocznie tak mają:O z tego co pisze Kawa jasno wynika,że nie opłaca się być grzeczną:classic_cool: to co mama kłamała?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą...\" Angel - ja kiedys tez sie przejmowałam czymś takim - teraz to zlewam - jak ktoś odwoła spotkanie - mam mase innych rzeczy które mogę robić. Często tez sama odpołuję spotkania bo nagle coś mi wypadnie - życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa , ja sie tym nie przejmuje (za bardzo ), tylko nie potrafie zrozumiec, ze mozna tak robic... To ze do jej faceta wpadl niezapowiedzianie kumpel, to wg mnie nie powod, zeby odwolywac spotkanie ze mna... (mialysmy sie i tak spotkac na miescie) . Ale niewazne ;) Dzis ja tez mam co robic :classic_cool:, a wolny wieczor szykuje mi sie dopiero w poniedzialek :P Sciemniania w pracy ciag dalszy..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,piątek:D bilans mikołajek:prezentów 0 (słownie zero) + wyrwany jeden ząb,szwy i te sprawy,no i jestem na antybiotyku i silnym przeciwbólowym,więc weekend szykuje się z konieczności bezalkoholowy, jak to zniesie mój organizm?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis wieczorem sie dowiem jak wyglada moj bilans Mikolajek ;) Wczoraj wieczorem R. do mnie dzwonil, chodzil po jakims centrum handlowym wieczorkiem,i moze wpadl na swietny pomysl i mi cos kupil ? :P ;) gozdzik , wspolczuje bezalkoholowego weekendu .... ja chyba jakies winko dzis zapodam do kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) piździ jak w kieleckiem i do tego jeszcze zaczęło padać :O współczuje Goździku tego bólu... Kawa, jak Twój prezent? spodobało się Miśkowi? a ja wczoraj też miałam wieczór prezentacji prezentu... :P masło maślane mi wyszło ps. czas na filiżankę kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no właśnie - Misiek pojechał na angielski a ja wskoczyłam w czerwony komplecik -gorset +stringi + czapka Mikołaja i w rączce miałam zapanowany prezent durex play ;) No spodobało się - i powiem Wam - fajne wrażenia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a mj prezent powinien przyjśc dzisiaj pocztą bo wczoraj nie zdążył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×