Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no dziewczynki myślę że już czas na życzenia,a więc życzę wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT BOGATEGO GWIAZDORA i przy okazji na NOWY ROK marzeń o które warto walczyć,radości którymi warto się dzielić,przyjaciół z którymi warto żyć i nadziei bez której nie da się żyć😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym Wam zyczyc wesolych , rodzinnych i mile spędzonych Świat , kolorowej choinki i prezentów 3 skrzynki ;) . Co do zyczen na Nowy Rok , to wpadne tu pewnie w czwartek :) ,ale dla tych co ich nie bedzie... - oby przyszly rok byl lepszy od poprzedniego , duzo radosci i spelnienia wszystkich marzen 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis skonczylam prace :D Bylam dzis w biurze o 11.30 ;) a o 15 moglam juz isc ....tylko musze czekac na R. ,bo jade z nim ,a on jeszcze pracuje , ale powiedzialam ze max o 16 ma skonczyc i po mnie podjechac :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry po Swiatach ! :D Byl Mikolaj ? Przyniosl prezenty czy rozgi ? :P ;) (Rybko nie trafilas z tymi prezentami , dostalam perfumy Poison Diora ;) :) ) Ja nawet sie bardzo nie przejadlam - wczoraj juz prawie nic nie moglam zjesc :O :D ;) ,lodowka oczywiscie pelna ...mama mnie z pustymi rekami nie chciala wypuscic ;) Zyjecie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy ale co to za życie:O;):P no i standard święta święta i po świętach;) ja w przeciwieństwie do ciebie jadłam jadłam jadłam i jeszcze mogłabym jeść,więc lepiej że te święta się skończyły,bo już spodni dopiąć nie mogłam przed wyjściem na pasterkę;) spokój dziś w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak , zero korkow , dojechalam do pracy w 25 minut :D , co normalnie zajmuje mi prawie dwa razy tyle ;) Mgla tylko byla rano i straszna slizgawica - mijalam ze 3 wypadki po drodze :O , ale to albo za szybko, albo na podwojnym gazie ludzie jezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej hej a ja czuje sie tym wszystkim zmęczona...Trzy dni stania przy garach, sprzątania, zakupów...Potem w pośpiechu jedna wigilia i druga...Ech... Załatwie tylko fotografa z mamą (wymiana dowodów osobistych) i jutro lub pojutrze wsiadam w auto i jade w góry. Dzisiaj jeszcze w pracy...ale opierniczam sie generalnie ;) U mnie jako takich prawdziwych prezentów niespodziankowych nie było. Kupilismy lodówke, i mam kupione 3 sweterki i tyle. Wczoraj urodził sie mój bratanek :) wysle Wam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie wiemy ,czy pojedziemy ,czy nie , ale w sumie najwazniejsze jest to ze bedziemy razem :) . Jutro mam wolne :classic_cool: i mam zamiar sobie poszalec na zakupach - sprawdze czy wyprzedaze ruszyly ;) :D (od rodzicow \"pod choinke\" dostalam pieniazki , i rozne duperelki ,bo tak chcialam , wiec trzeba je jakos spozytkowac ;) ) . A pozniej do pracy dopiero w srode ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w radiu gadają,że wyprzedaże ruszyły...ale do sklepów w tym roku to już chyba mi się nie chce,może w styczniu, a co do pracy to ja dziś i jutro normalnie,ale się nic nie chce Kawka widziałam zdjęcia,ale ja się już nie zarażam,teraz wasza kolej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz że mailem mozna sie zarazić??????????????????????????????????????? Chyba skocze po test ciażowy hahahha ;) Apropo wyprzedaży - kupilam sobie kozaczki - włoskie, skóreczka z zewnątrz, skóreczka w środku, fajny wygląd , kolor taki szary-przecierany. No ale do rzeczy - drogi sklep, wyprzedaże - patrze na cene (UWAGA) 29zł... myslałam że brakuje z przodu dwójki albo trójki...Za tą cene przecież nawet kapci nie kupie - ale nie - naprawde kosztowały 29zł - bo miały w środku wkładke odklejoną i jedno delikatne przetarcie którego w sumie nie widać. W domu oczywiscie zaczęłam szukać starej ceny tych butów - zdrapywac naklejki z ceną - i dokopałam sie do pierwszej ceny - 449zł.... Fajny prezent na Mikołaja, nie?:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.w zwiazku z tym ,ze nie wiem ,czy tu jeszcze wpadne , to chcialabym Wam zlozyc zyczenia na Nowy Rok :) , przede wszystkim duzo szczescia i zdrowia ... To juz "nasz" drugi Sylwester :D , czas leci co ? ;) ** ** ** ** ** ** Płona sztuczne ognie, płynie muzyka Idzie nowy rok, stary już umyka Wiec wznieśmy puchary, tańczmy do rana Niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. ** ** ** ** ** ** Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie, Świętowania Nowego Roku w dobrej formie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.2 .no tak , Wiktor Karol , nie zauwazylam tego ;) (jeszcze spie :P ) a ten wypasiony zegarek ,to z okazji urodzin, czy gwiazdki ? :P Kawka - to juz nie pierwsze Twoje takie udane zakupy butow ? Pamietam ,ze pisalas kiedys o sklepie Prima Moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo siwych wlosow, chyba se jutro albo w sobote ufarbuje swoje ;) za duzo siwych mam juz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie o tym samym myślałam,odrosty:O ale ja się umówię do mojej pani,może to nie jest bardzo ekonomiczne,ale wydaje mi się,że ładniejszy mam kolor niż gdy farbowałam w domu,no i długo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po farbowaniu trzeba płukać w occie (ocet) - łuska włosa się zakwasza, zamyka i kolor tak nie płowieje :) Kurcze ja juz u siebie zauważam pierwsze siwe włosy...dobrze ze mam blond to sie tak nie rzucają w oczy... Jutro woooooooooolne :D:D:D Będą zakupy, pakowanie i przygotowywanie sie do wyjazdu :D:D:D Allle sie cieeeesze. Zakupiłam sobie na allegro dzisiaj nowy żel do pazurków i przy okazji kolorowy akryl do nauki robienia kwiatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie chyba jednak kupie farbe i sama ufarbuje ...a to z tego wzgledu ,ze pytalam dzis w jednym salonie ile by chcieli za farbowanie moich wlosow (2 opakowania farby na to ida ) - z modelowaniem uslyszalam cene 300 pln :classic_cool: ,- i to u mnie , nie w \"centrum\", podziekowalam , na glowe jeszcze nie upadlam :P Dodam ze w moich \"rodzinnych\" stronach za farbowanie + modelowanie + podciecie, latem placilam 100 zl (rozumiem 150- gora 180 w Wawie ) jeden kolor,zadnych pasemek , balejazy ... ehhh jutro zakupy :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie po świętach.... tiaa święta święta i po świętach już bez gości, uciekli, bo nie dostali wódki... :P narobiłam się jak dziki osioł i teraz przez tydzień będziemy jeśc to samo... Kawka, jeszcze raz gratulacje z bratanka, no i życzę Ci baaaardzo udanego zakończenia roku w górach Angel, Tobie również milusich chwil z R. Goździku, nic nie napisałaś o prezentach od teściów... :D coś specjalnego? Rybka jeszcze w domku świętuje, a Metaxa jak zwykle gdzieś poza zasięgiem ;) gdybym już nie zajrzała, to zostawię życzenia dla Was kochane wirtulane koleżanki 🌻 😍 😘 Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście i pomyślności! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Stała tu dziś zawitała:classic_cool::D co do prezentów to brak gaci i temu podobnych,same fajne rzeczy! czyżby tu zaglądali?;) a może jedna z was jest jedną z nich hm...?;):D ja już życzenia na NOWY ROK składałam ale jeszcze raz życzę wszystkim NAJLEPSZEGO,no i przede wszystkim by ROK NOWY nie był gorszy niż STARY:) a co do fryzjera,to ja płacę podcięcie,farba jeden kolor bez pasemek i innych takich,modelowanie 99zł,umówiłam się na początek stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tak pięknych okolicznościach przyrody i ten.. niepowtarzalnej.. chciałabym Wam złożyć najlepsze życzenia na Nowy Rok. żebyśmy każdego dnia były wyspane, pełne pozytywnej energii i siły do zmagań z rzeczywistością, żeby każdy dzień przynosił nam powody do uśmiechu, śmiechu i refleksji nad życiem, no i żebyśmy każdy dzień kończyły podsumowaniem, że \"to był udany dzień\" :) do zobaczenia w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×