Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wujek

ona jest o 20 lat młodsza i jest siostrzenicą

Polecane posty

Gość wujek

niedawno moja siostrzenica wyznała mi że chciałaby sie ze mną przespac jej kolezanka też-uważam ze kolezanka moze tak ale ona?Jak jej delikatnie odradzić co wogóle myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
jak ciebie ten temat nie interesuje to idź sobie walnij setę i pogadaj o dupie maryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriana
Myslimy zebys ją zerżnął w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz z gorem koleś
jak możesz mieć wogole takie myśli? założę się że nie ejstes noramlny.no sory koleś. to jest Twoja siostrzenica. ty się weż zastanów.jestes zbokiem jakich mało i wsadź sobie lepiej swojego starego pomarszczonego pytonga w jakąs lafirynde z pracy a nie siostrzenice chcesz kazić. ona se jaja robiła a ty od razu nadzieje jak stary glupi cep. rzygac mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz z gorem koleś
i pyta na forum co o tym myslimy. o boże co za down. myślimy że masz nasrane we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
ty jesteś walnięty w łeb i to mocno pisalem przecież że chcę jej to wybić z głowy ale nie w taki prostacki sposób jak ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
w dodatku jej ojciec bułgarski kulturysta postanowił przebolcować mój odbyt gryfem od sztangi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponowalabym
isc do programu jerrego springera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
No dobrze tak naprawde nie chodziło o siostrzenice bo nie jestem zboczony tylko o pana Saszę gościnnie pracującego u nas jako robotnik sezonowy, który jest moim sąsiadem i który wyznał mi po kielichu że chciałby przeorać moj odbyt bez wazeliny , przyznaję kusi mnie to niezwykle ale ja jestem przecierz wierny Kaziowi z Pomorskiej 4, od do tego lubi po fakcie zjeść mojego klootza dla przyjemnosci o czym wiem a Sasza nie wiem czy zechciałby. Tak czy inaczej jego pała kusi mnie. Skusić sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×