Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belamari

z czym nosic takie cos??

Polecane posty

Gość belamari

Kupilam fajna bluzke, ta z linku przypomina ja nieco fasonem http://www.allegro.pl/item118435013_dorothy_perkins_uk_czarna_bluzka_bolerko_extra.html Moja jest luzna i dluga - do czego moge ja zakladac? Pewnie do rurek, ale nie nosze ich za wzgledu na figure - jestem mala i pulchna.Myslalam o prostych dzinsach i butach na obcasie. Nie wiem , tez czym ja przawiazac w pasie(moja nie ma zadnego sciagacza), aby nie byla zbyt luzna chyba mam za szerokie biodra , aby nosic pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prostych jeansow,a jesli jestes wysoka do tych podwijanych-to fajnie bedzie wygladac,pod ta \"bluzke\"mozesz ubrac jakas inna zlota np z dekoltem lodkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innymi nietoperzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 20 XxXxX
Skoro jesteś mała i pulchna to w ogóle nie powinnaś kupować takiej bluzki ponieważ ona pogrubia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rurki, ale jeżeli nie to nieozdabiane rybaczki, pasek w talii :) tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buciki takie, jak zaproponowała moja przedmówczyni mogą być. Najlepiej, tak jak już ktoś radził. Proste dżinsy, niekoniecznie jasne, mogą być ciemniejsze i do tego jakiś paseczek. Najlepiej jakiś ciemny o podobnej fakturze, co bluzeczka. A co do tej złotej bluzeczki pod spód, to odradzam :) Ale bluzeczka prześliczna. Uwielbiam takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
może na planie "Batman Forever" ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×