Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiolka

mieszkanie w bloku czy dom prywatny

Polecane posty

kochani wacham sie przed zakupem ,gdzie sie lepiej mieszka,jaki koszt mieszkania w bloku a jaki w domu prywatnym... co polecacie doradcy potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije z rana spermy dzban
dobre forum wybralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresssssssska
zdecydowanie dom, w bloku wszytsko slychac.. ale na zle forum trafilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
w bloku sąsiedzi słyszą wszystko ... moją niunie to kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś
na forum erotycznym. Ja też jestem ciekawa?Jak wyglądają wydatki?bo dom to lepsze rozwiązanie:)Sama sie nad tym zastanawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko mieszkanie
Są teraz takie, że wypas :) Chałupinka - to w dluższej perspektywie ciągłe problemy, ktoś tam musi ciągle być itepe... Finansowo cena do jakości - też korzystniej wypada mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
miło nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie domek ale pytanie, czy potrafisz cokolwiek zrobic wokół domku? Bo z tym przeciez wiąże się choćby koszenie trawy, w zimie odsniezanie i takie tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonicznaa
Odśnieżanie i koszenie toż to fitness za darmo ;-) A jeśli ktoś tego nie potrafi to można zatrudnić firmę do koszenia, a machać łopatą to chyba nic trudnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demoniczna- to gdzie radość z mieszkania w domku, jak do wszystkiego chcesz firme zatrudniac ? To może do sypialni też.......:-) Nic nie daje takiej radosci, jak zrobienie czegos samemu....A jak piwko po koszeniu smakuje na tarasie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gucio - napisałam, że do koszenia, a Ty zaraz z sypialnią wyjeżdżasz :-D To też jest przyjemność usiąść i popatrzeć na Panów bez koszulek koszących trawę ;-) To jeśli ktoś tego nie potrafi zrobić samemu to nie może mieszkać w domku ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naju na haju
jak jak uwielbiam kosić trawę!!!! ((:classic_cool:)) zakładam bikini i śmigam na moim traktorku tak ok. 3 h ... i po robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demoniczna- z doświadczenia wiem, że nie :-) tzn. można ale jak taki dom wygląda można sobie tylko wyobrazić.... no chyba, że ktoś jest obrzydliwie bogaty i ma do takiej roboty ludzi...Jednak uważam, że prawdziwe mieszkanie w domu polega na synchronizacji dom-człowiek To nie tylko koszenie trawy, czy odsnieżanie-to zycie szczesliwe w domku Demo...Ty wiesz przeciez , o co mi chodzi i nie drocz sie....:-) a z sypialnią musiałem wyjechac, bo to przeciez takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie trzeba być obrzydliwie bogatym, by mieć od tego ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najpierw trzeba go mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×