Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helaska

jakbyście oceniły taki ubiór?

Polecane posty

Gość helaska

ciemne długie dzinsy lekko rozszerzane, czarny skórzany pasek ze złotą szluwką, czarne buty sportowe ze złotymi wstawkami do tego różnego rodziaju ciemne bluzeczki (obcisłe) np, brązowe, beżowe, szare, zielone itp albo niebieskie jasne dzinsy, niebieskie (taki smerfowy kolor) adidasy, biały pasek ze srebną szlówką do tego różne jasne bluzeczki. tak mniej więcej chce się ubierac. myslicie ze będzie ok i będzie modnie i fajnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ok
Ale bez ochow i achow, ze tak powiem. Jak dla mnie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkiś
no naprawdę!!! :D w stylu dody dosłownie :D ale tak serio to może być ale na kolana nikogo nie powalisz. jeszcze zależy co to za szmatki (kolory, nadruki, fason)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
to takie ubrania do szkoły.. więc szarzowaz nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
do tych ciemnych dzinsów czarne nadruki, a bluzeczki kupuje.. w cropp, americanos, vera moda i czasami jak się trafi jakas fajna to w hausie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograniczona jestes dziecko
masz tylko 2 pary spodni? przeciez do ciemnych jeansow nosi sie nie tylko ciemne bluzki a do jasnych jeansow jasne bluzki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ok
To trzeba bylo tak od razu ze do szkoly. Jak dla mnie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
nie mam 6 par dzinsów, wiem ze w sumie mozna róznie, ale ja sobie tak uwidziałam :P przeciez bedę kombinooowac na rózne sposoby, raz będzie tak raz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
kurcze to pomozcie, jak mogę się jeszcze ubierac? nic innego mi do głowy nie przychodzi :( jestem kompletnie zielona, bo do niedawna nosiłam tzw. worki... a teraz juz normalnie mogę się ubrac i chcę fajnie wyglądać we wrzesniu o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121212
Z spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolciaa
pytasz serio czy jaja sobie robisz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
właśnie mysle nad zakupem dzinsowej.. można do nich ubierac adidasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12120
W sumie tak. Ale one powinny byc takie delikatniejsze..nie takie zwykle jak do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
tak pytam powaznie. tez byś miała taki problem jakbyś wczesniej nosiła rozmiar... nawet nie wiem jaki to rozmiar był, ale miałam ze 100 cm w pasie.. a bluzki, a raczej wielgachne koszule w rozmiarze XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
smiejscie się smiejcie.. jak siedział w domu zakompleksiony wieloryb i jadł tylko ciastka, a kupował ubrania z płaczem i tylko jak sie juz ostatnie portki przetarły :( ja dopiero w tym roku zaczełam chodzić do galerii nie tylko do kina.. ale tez i na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121
Hej autorko. Najlepiej napisz do tej stylistki, ona odpisuje dziewczynom, mozna nawet przeslac swoje zdjecie i ona doradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
dzięki juz do niej napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
aaaaaaa, i najlepiej wyslij jej zdjecie. ja najpierw pisalam na topiku a dopiero potem wyslalam. i jak wyslalam to doradzila mi duzo wiecej niz wtedy jak mni nie widziala. a tobie chyba metamorfoza i pomoc w doborze ubran sie przyda :) i gartuluje zrzucenia wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121
Mialam na mysli maila:) - na pewno wiecej Ci naisze niz na forumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
przeczytalam co jej napisalas. lepiej wyslij jednak maila ze zdjeciem bo szatynek to duzo jest i kazda wyglada inaczej. a w ogole to ja chyba juz zaczynam pasozytowac na tej stylistce :D juz chyba ze 20 maili jej napisalam :D taki juz moj los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaska
wyśle wyśle napewno. tylko jak zrobię. samej to tak ciężko o 2 w n-cy zrobić sobie zdjęcia i to jeszcze z profilu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
eeee, no co ty. jak sie chce to mozna :D ja jej czesto wysylam zjecia w ciuchach ktore kupilam zeby ocenila jak w nich wygladam. no ale prawda, ze zde sobie sama nie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×