Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anddziaK

Socjologowie, co porabiacie, gdzie pracujecie?????

Polecane posty

Gość anddziaK

Jestem ciekawa, co robicie po studiach socjologicznych. Ja skończyłam w Poznaniu w/w studia już parę lat temu, a pracuję jako doradca klienta w bankowosci, a Wy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiii
Ja też skończyłam socjologię 2 lata temu i tgeż pracuję jako doradc`a klienta- kredyty hipoteczne wyciągam nie chwaląc się m-nie 4 tysiączki netto. Jes suupeeer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka_
na czym polega ta praca i czy trzeba miec jakies specjalne predyspozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznikowa
pewnie skończę tak samo, czyli jako doradca w ktoryms z banków. nie cieszy mnie to jakos specjalnie, bo znam dwóch chłopaków, którzy pracuja jako doradcy w banku - jeden po politechnice, drugi po maturze :O póki co jestem na 3 roku, dorabiam sobie w pracowni badań społecznych i mam radochę, że to praca w zawodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiii
Sasanka, praca doradcy krdytowedo polega na przedstawieniu klientowi oferty banku , w moim przypadku kr.hipot.- klient skłąda wniosek, wprowadzam jego dane do kpmpa-skoring, ocena zdolności kredytowej,, spr. w BIK. Robię zdjęcia nieruchomości, która ma być zabezpieczenie, czasmi badam księgę wieczystą, następnie wnioek wysyłany do analityków, jeśli jest Ok podpiuje z klientem umowę, pienążki na konto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiii
Słonecznkikowa, ja ambicje dawno schowałąm do kieszeni, takie czasy... Ale nie narzekam, teraz jest boom na kredyty mieszkaniowe... i naprawdę fajna jest kaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiii
Słonecznikowa jeszcze jedno, tak napradę myślisz trochę skrótowo, ponieważ zawód socjologa to nie tylko badanie procesów społęcznych, opinii społecznej ale także wykorzystywanie całego spektrum metod socjotechnicznych do nakłaniania klienta do zakupu produktu bankowego... Nie jest to takie łatwe-- wiadomo jaka duża konkurencja jest wśró banków.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dowiem sie:o Nikt mnie nie widzi;) Chyba , ze nie mieliscie zadnej specjalnosci tylko socjologie ogolna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×