Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junonalucina

Kupię torebkę HM aż za 150zł może ją macie i sprzedacie?

Polecane posty

Gość junonalucina

Witam, Bardzo mi zależy na kupieniu torebki H&M która była w sklepie rok temu w kolekcji wiosenno-letniej,ale mi ją wykupili. Chętnie podam zdjęcie na maila(może ją macie a sprzedalibyście mi ją za kwotę 3 razy większą????Na zdjęciu torebka jest w kolorze beżowym(taka była jeszcze tej zimy)a ja kupię taką brązową. opis szczególowy:kolor -braz,podszewka różowa w brązowe kwiatuszki,dodatkowo z tego samego materiału zawiązywana z boku kokardka,do noszenia na ramieniu wszystkim prześlę zdjęcia na e-maila.... bardzo proszę o kontakt bo już od roku nie widziałam nigdzie śliczniejszej torby oferuję aż 150zł :))))) piszcie piszcie,wszystkim odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna
może poszukaj na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junonalucina
ja bym na twoim miejscu zobaczyła czy nikt kogo znasz przypadkiem nie ma tej torby i rozgłosiła po całym osiedlu itp.!!! faktycznie to szaleństwo....ale czyż się nie opłaca innym?nie da sie zaprzeczyć temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcieło mnie
ło matko to te torebki ekologiczne na zakupy sto razy ładniejsze są, i 150 zł za taka szmatkę ktoś by mi musiał zapłacic chyba co najmniej 150 zł abym coś takiego ubrała hehe no ale kwestia gustu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ebay\'u poszukaj. Tam jest znacznie więcej rzeczy może akurat będzie. Niestety u mnie nikt nie ma takiej szmatki :P są lepsze torby. w H&M są teraz baardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze swojego doświadczenia
mogę Ci powiedzieć jedno: pójdź do jednej z ekspedientek i poproś ją żeby zobaczyła na magazynie. Ja tak zrobiłam, bo pare tyg. temu szukałam pewnego sweterka. dokładnie babce powiedziałam jaki rozmiar, kolor i pokazałam zdjęcie. Trochę to zajęło, babka trochę już się na mnie krzywo patrzyła ale... dzisiaj jestem jego szczęśliwą posiadaczką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×