Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pestki słonecznika

widziałam to.... na własne oczy!

Polecane posty

Gość pestki słonecznika

siedziałam w pociagu czekając na odjazd, gapiłam sie na peron, bo działo sie tam cos pieknego.. Stała sobie para, chłopak i dziewczyna, bardzo młodzi. On blondynek, chudy jak szczapka, delikatna buzka, niebieskie oczeta.. Ona brunetka, czarne oczy, pulchna, nawet bardzo, miała czarny t-shirt i jasne spodnie, patrzyłam na jej szeroki tyłek, wcale nie zgrabny, grube uda i miłą, ale pulchna twarz.. Chłopak patrzył w nia jak w obrazek, raz po raz odgarniał jej kosmyk z twarzy, obejmował ja, jedną reka trzymał na jej pupie, widać było że akceptuje ja w pełni, kocha i pożada.. w koncu chyba nie wytrzymał bo wziął jej twarz w dłonie i zacząl namiętnie całowac.. dla wszystkich zakompleksionych dziewczyn które maja kilka kg za duzo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-andzia
hmm no i co ze o jednym ale byli szczęsliwi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuutuu
acia🌻 a ty gdzie znikasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy
ma prawo do szczescia nawet te najgrubsze osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
To piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczyny blednie uzalezniaja szczescie od wlasnej wagi. Mysla, ze jakby byly chudsze to by byly szczesliwsze, kochane, uwielbiane... TO NIEPRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Amancie, z tym sie zgadzam, nalezy dbac o zdrowie i odzywiac sie zdrowo. Tylko ze dziewczyny/kobiety czesto blednie mysla, ze musza sobie zasluzyc szczupla sylwetka na milosc. Szkoda dziewczyn, szkoda zycia na diety i zamartwianie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdwer
hm..NO i co w tym dziwnego?PRzeciez ,ze dziewczyna była gruba to nie jakas uposledzona..Nie liczy sie ciało ,ale charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi Ameryke odkryłaś
Mało to par gdzie ona ma większą dupe od niego ? Ja znam co najmniej kilka takich par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×