Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzonyyy

zawstydzony

Polecane posty

Gość zawstydzonyyy

Własnie wrocilem do domu, jechałem wczesniej autobusem i stałem naprzeciwko kobiety około 40 lat ale była piekna i seksowna, od tego patrzenia na jej sporej wielkosci piersi na jej uda (miała mini) po prostu najzwyklej na swiecie mi stanął, nie mogłem tego opanowac, zrobiłem sie czerwony i modliłem sie zeby sie nei zorientowała... niestety zobaczyła... jej reakcja była taka : wielki usmiech od ucha do ucha i puszczenie oczka... w zyciu sie tak nie zawstydziłem.... o boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada...................
40-latka w mini 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada...................
13-latka w dekolcie do pasa tez moze byc bo ma duzy biust? :0 kurna ludzie, mozna na prawdę ubrać się super stosownie do wieku i gabarytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że nie ma się czego wstydzić, Twoja reakcja była najzupełniej normalna; a kobiecie 40-letniej tylko pozazdrościć "warunków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umordowana...
do żenada >>>> Skąd wiesz jakie miała warunki? Jest wiele kobiet 40 letnich, które mają tak wspaniałą figurę, że nie jedna 18 może im pozazdrościć. Za chwile możesz jeszcze powiesz, że osoby po 40 nie powinny seksu też uprawiać, bo ... to niestosowne! :D Mini a mini, to też jest różnica! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steward
Zenada, podejrzewam, iż była by niezła żenada gdybys tak stanęła w mini obok takiej mega 40tki jakie czasem widuje sie na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dorośniesz to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjindello
Kedyś byłem z taką 40-stką. Było cudownie. Miała wspaniałe ciało. Nigdy tego nie zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO FJINDELLO
AKurat byłeś z 40 latką :D:D:DD:D dobre ..takiego kitu to ty tutaj nie wciśniesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopie, co Ty ubierasz ponizej pasa ze Twoj wzwod jest widoczny dla ludzi na ulicy? ;D ;D ;D Chodzisz w dresiku i nie nosisz majtek? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna obwisla 40 ktora
wpycha se ogora czytajac jak sexowne sa 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×