Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heh...

Ze mna cos nie tak jest..

Polecane posty

Gość heh...

Jestem atrakcyjna dziewczyna, faceci chca moj nr telefonu i wogole.Nie chodze na kazde spotkanie, tylko wtedy gdy facet wydaje sie byc pod kilkoma wzgledami w moim typie.Ale ja potem nie chc3 nic wiecej.Beczec mi ske chce bo mam juz siebie dosc,z ewciaz mi nie pasuja faceci:(> Niedawno bylam na spotkaniu ze starszym ode mnie facetem.Student, ambitny, przystpojny, kulturalny..ale jaks ie z nim sotkałam...Ten facet nie słucha on by tylko hciała mówic.Ja jestem osoba która lubi słuchac innych akle bez przesady.Strasznie jest zarozumiały.I znow mi nie pasuje.znow.sa dziewczyny, ktore napewno chciałyby by on zwrocil na nie uwage, a mi znow nie pasuje.jego charakter :(.słyszałam o nim duzo z ejego dziewczyna MUIS miec ciemne długie włosy byc wysoka i szczupła.myslałam,z eto typ jak kazdy ma, ale teraz iwem,z etraktuje to troszke jak granice, ktore musza byc nznaczone.tzn jakby to byl produkt.wiem,z enie spodobałam mu sie dlatego,ze spodobał sie mu moj usmiech czy oczy,a le dlatego z emam długie ciemne włosy jestem szczupła i wysoka.a ja chciałabym oprócz tego,z eludzie mnie biora za modelke, posłuchali co mam do powiedzenia...do tego moje kompleksy, nie umiem sobei z nimi poradzic.to moja wina wiem, ale ja mam jakas psychoze ze wsyzscy je widza. musiałam sie wygadac.dzieki i sorry. jesli macie jakies porady komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineralka_
nie martw sie. skonczą sie wakacje, zaczniesz odrabiac lekcje i przestana cie niepokoić takie Problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...heh...
18 wiem wydaje sie wam to niczym,ale naprawde jest mi zle i wiem,ze musze sobie z tym poradzic sama, jednak nie mam pjecia jak sie do tego zabrac. nie jestem infantylna gówniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
masz jeszcze czas, spokojnie to obrze że jesteś wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×