Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in money you love

Materializm kobiet!!!

Polecane posty

Gość in money you love

Nie ma nic bardziej aseksualnego i psującego wizerunek kobiety niż patrzenie na pieniądze faceta. Czasami mam wrażenie , że dla większości kobiet kasa jestnajważniejszą rzeczą w życiu. Śmiejecie się z prostytutek, a praktycznie same nimi jesteście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż za paradoks
nie ma nic bardziej aseksualnego w facecie niż to żaby ją natychmiast przelecieć :-P Piszesz o tym tak jakby w Polsce byli sami bogacze... tiaa tylko przebierac..bogaty blondyn czy bogaty brunet..hm :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam..
Pieniądze są ważne. Po co mi facet, który jest biedny jak mysz kościelna?? Ani nigdy nie będą mogła mieć z nim dzieci, do końca życia nie wyjedziemy na żadne wakacje, nie zbudujemy domu, ani nawet nie weźmiemy ślubu bo to kosztuje. Jeśli ktoś mówi, że pieniądze nie są ważne, widocznie sam ma ich za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żartujesz patafianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in money you love
Ale faceci mają z was niezłą polewke, bo mówicie jedno a robicie drugie... Wiecie, że wzrasta odsetek korzystających z prostytutek ? Jak myślicie dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 62latek
mam 62 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in money you love
dlatego, że coraz mniej się od nich różnicie, facet woli zapłacić i mieć zawsze ładną ( widział ktoś panienke z agencji z nadwagą ? ), uśmiechniętą panie , która nie robi łachy, bo zadowolony klient to jej pieniądze. Smutne to, ale coraz częściej słysze takie opinie facetów. Praktycznie żona to najkosztowniejsza inwestycja w życiu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
że "panowie" nie szanują swoich ciężko zarobionych pieniędzy i wydają je na byle co w czerwonych stringach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nigdy nie
patrzę na pienądze! Używm wyłacznie karty kredytowej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
no to spierdalaj na kurwy ze swoimi "opiniotwórczymi" kolegami a nie nam tu dupę zawracasz frajerze. Masz to, na co zasługujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czemu nie można mieć dzieci, ani wyprawić ślubu?? Tak jest tylko, gdy kobieta jest od dziecka przyzwyczajana do luksusów. Jakoś moi rodzice nigdy nie byli bogaci, mój ojciec ledwo wiazał koniec z końcem. Ale dzięki temu nauczył się oszczędzać. Wzięli z moja mamą ślub, weselisko było świetne. Mają trójkę dzieci. Ojciec tylko pracuje. Zarabia nieco ponad 1000 zł na 5 osobową rodzinę. Śmiga na fuchy, to drugi tysiąc sobie dorobi. I w ten sposób mamy 2000 na 5osobową rodzinę. I wcale głodem nie przymieramy. A czy na wakacje od razu trzeba lecieć na Bahama?? Moi rodzice ze znajomymi jadą zawsze gdzieś na camping, czy pod namioty i się świetnie bawią... Ale chyba trochę odbiegłam od tematu. Mnie również śmieszą kobiety, które widzą we facetach tylko kasę. A znam takich kilka. I mam faceta, który jest nadziany, z tym, że ja nie poleciałam na niego przez to, ze ma kase. A inne panny przede mną widziały w nim własnie tylko jego portfel... Takie myslenie czasem potrafi skrzywdzić faceta... Jak można patrzeć na faceta przez pryzmat \"czy będzie nas stać na ślub, wakacje, dzieci?\". Albo się kocha, albo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
a twoja zacna mamusia nie mogła targnąć dupy do pracy tylko ojciec musiał zasuwać na dwa etaty ? Jak jesteś taka światła i do przodu to nie pisz o złych babach wykorzystujacych facetów jak jedna z nich jest twoja matką pfffffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in money you love
do może dlatego Zamiast pluć na facetów postaraj się zmienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego --> lepiej się nie wypowiadaj, jeśli nie znasz sytuacji. Moja mama nie może iść do pracy, bo zdrowie jej na to nie pozwala. A chociażby mimo tego, że ledwo na nogach stoi, zapierdziela co roku do niemiec na prace sezonowe, więc te swoje mądrości zachowaj dla siebie, jeśli nie wiesz, jak sytuacja wygląda. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
a w którym momencie napisałam, ze jestem jedną z takich kobiet, hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
no to chyba oczywiste, że jak sie spłodziło trójke dzieci to trzeba zapierdzielać do roboty choćby na ostatnich nogach. Ależ poświęcenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, widać, że nie masz pojęcia o życiu. Widocznie żyjesz tylko wyobrażeniami zaczerpniętymi albo z TV, albo z jakichś mdłych książek. Co z tego, ze się spłodziło 3 dzieci?? Czy to coś złego?? I nie mów mi, że nie jest poświeceniem zapierdalanie do pracy, gdy nogi odmawiają posłuszeństwa, bo to świadczy o Tobie i o Twoim braku pojęcia o życiu. Zobaczymy, jak Ty sobie w życiu poradzisz. Złapiesz sobie bogatego faceta, ale nie bedziesz go kochać, to się po jakimś czasie pewno rozwiedziecie i zostaniesz sama na lodzie... Albo co?? Powiedz facetowi \"nie róbmy dziecka, bo będziemy musieli na nie zarabiać\"?? To wtedy taki facet kopnie Cie w tyłek i każe spadać na bambus. Bo po co mu kobieta, która mu dziecka nie urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
hehehehe...dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in money you love
Najgorsze jest to, że wogóle nie widać poprawy w tej kwestii u kobiet....np ta dziewczyna Sepa Bllatera.... Boże jak tak można się sprzedawać za pieniądze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
aleś mi dowaliła :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale Tudo
No ta nowa laska Bllatera robi ładną opinie Polkom, nawet za granica beda was mieli za lecace na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
a jaką niby Polki mają opinie za granicą jak nie łatwe dupodaje? No Ameryki to Ty nie odkryłaś. Zresztą mój chłopak pracuje w zagranicznej firmie (niemieckiej konkretnie) i czasem wychodzi na różne biznesowe kolacje z obcokrajowcami - kontrahentami. I cóż...w knajpie wśód polskich pań faceci posługujący się obcym językiem budzą nie lada zainteresowanie i niekoniecznie platoniczne...śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
sram do zlewu za pieniądze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego
spierdalaj zawszawiony mule !!!! Swoją "yntelignecje" ćwicz na swojej melinie :O Podszyw wart tematu w sumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelwin klajn
Ktoś kiedyś śpiewał " Każdą laske traktuj z góry jak szmate, one nie kochają ciebie lecz twoją sałate " Święte słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
nam faceci ktorzy korzystaja z agnecji fuuuj, a tym bardziej tacy ktorzy wszystkie kobiety wrzucaja do jednego wora?! pojdz z takim na kawe i pozwol mu ( na jego wyrazna prosbe) za nia zaplacic a juz cie wyzwie od materialistek, pieprzone dusigrosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy faceci mają klasę i są tradycjonalistami, czytaj: nie mają nic przeciwko utrzymywaniu swojej kobiety no ale z drugiej strony mamy XXI wiek a nie średniowiecze, co innego utrzymanie w sensie jedzenia i opłat a co innego finansowanie wszystkiego, na ciuchy i kosmetyki kobieta powinna sama zarobić a nie... Co do niby tego materializmu kobiet - faceci na niego narzekają a niejednoktornie sami już na 1szej randce chwalą się swoimi przychodami, udziałami w firmie i Bóg wiem czym jeszcze, czyżby nie mieli innych atutów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelwin klajn
wydajecie majątki na kosmetyki ( już nawet nie mówie, że faceci bardziej by woleli was wysportowane niż umalowane...dupy macie coraz szersze :/ ) a na kawke nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×