Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in money you love

Materializm kobiet!!!

Polecane posty

Gość Mężczyzni sa tacy sami
Sama prowadze firme nie zarabiam kokosów . Lata pracy do czegos tam doszłam często kreca sie koło mnie takie dupki .Studenciaki zaoczni bez kasy ambicji ach szkoda słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
skoro studiują to ambicje mają, nie pochlebiaj sobie, ze ty taka extra jestes a reszta do d*** bo jest odwrotnie... trudno, zeby student zarabiał kokosy i było go stac na zachcianki takiej ksieżniczki jak ty... na szczęście wyczuwają twoja pustkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
kasa przyciaga i facetow i kobitki oczywiscie nie wszystkich ale sa tacy ktorym to imponuje i mlode laski ida do luzka ze starymi lysymi grubymi wieprzami a studenciaki bez oporow chca sie bzykac ze starymi pudlami pieniadze ich podniecaja i te znajomosci i ta mozliwosc ustawienia sie w zyciu az niektorzy rozumek zatracaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzni sa tacy sami
Nie wiesz co piszesz czesto studiuja a ,bo to renta do 26 lat albo nie maja innego pomysłu na zycie. Szukaja mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzni sa tacy sami
caffedelmar i jeszcze jedno NIDGY KOBIETA ZARADNA NIE WEZMNIE SOBIE DUPKA. Owszem na chwile do łozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
no a zaradny, mądry facet po prostu wykorzysta taką, co leci na kase i rzuci w kąt :P same sie kobiety do tego pchaja.. ps. o studiach piszesz w taki sposób widze z autopsji.. oj... nie za kasą sie twoja ogladaja... dupą kręcisz to i lecą, pobawia się tobą i... i nic... :P na szczęście nie wszystkie kobiety są takie, i oby te pudernice z kasą zamiast mózgu i dupą zamiast serca trzymałys ię jak najdalej... niech trafiają na dupków, bo na to tylko zasługują... niech każdy weźmie sobie tego, na kogo zasługuje: idiotka idiote, materialistka materialistę, dupodajka kretyna, a błazen pustą rózową laleczkę... wtedy dla tych normalnych zostana te normalne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
a... i nie pisz mi, że nie wiem co piszę, bo powiedz mi... ile procent studentów dostaje renty? to nie jest takie dochodowe... poza tym... co im po rencie groszowej, jak trzeba wydać dwa razy wiecej, żeby studiować... a czy studiują, bo nie mają nic innego do roboty? wątpię... mozna robic mnóstwo rzeczy - ktoś bez ambicji nie pójdzie na studia, tylo będzie rowy kopał albo popylał w supermarkecie za grosze... jak ambicja mu wzrosnie, to wtedy tak czy siak na studia pójdzie, żeby wzmocnić swoja pozycje, nabyć nowe umiejetnosci i zmienic prace na lepszą :P w jakim swiecie ty żyjesz? chyba tak samo pustym jak...***....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzni sa tacy sami
caffedelmar A do jakiej grupy Ty sie zaliczasz?? Do krzykaczy internetowych??? Co cie tak boli prawda? Do firmy przyjmuje tylko studentów i tylko zaocznych . Bardzo mi ich przypominasz dla "pieniedzy"ba tych paru złotych sa gotowi zrobic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
nie jestem internetowym krzykaczem... wyrazam swoje zdanie tak samo jak ty i mam do tego prawo takie samo jak ty, a ze tobie to nie odpowiada... cóz... a skoro ja jestem internetowym krzykaczem, to ty tym bardziej.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzni sa tacy sami
aaaaaaaaaa i jest jeszcze spora grupa LENI ,którzy studiuja za pieniazki rodziców. Tacy sa najlepsi;)cola i burger w pracy i tancza jak marionetki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje kobitko ale nie
do konca ,ja tez najbardziej lubie przyjmowac studentki one sa takie latwe ,no i nie ma obciachu ze dostala prace bo ladna - w koncu studiuje wiec zasluguje :) sypiam prawie z kazda bo zatrudniam tylko akie ktore mi sie podobaja i tylko dupodajki - cnotki i porzadne out :) najbardziej zazdroszcze moim kumplom ktorzy pracuja w wielkich firmach np w supermarketach ,oni to maja lasek pos soba :) a do " MEzczyzni sa tacy sami" nie rozumiem cie :) czemu zatrudniasz "dupkow" jak to ich sama okreslasz? zeby miec kogos do luzka? bo mozna sobie wybrac sa tacy u ktorych nie mialabys zadnych szans i moglabys sie wypchac swoja kasa by ci ja zucili w twarz.Z dzieczynami tez tak jest:) a wiec szef ktory na cos liczy zatrudnia dupodajki a szefowa dupkow :) a szef ktory nie romansuje zatrudnia kompetentnych ,ktorzy nie sa podrywaczami i nie daja sie uwiesc za kase.Wiec czemu zatrudniasz dupkow jak ich nie tolerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha! Ale się uśmiałam... Na studia idą, żeby rentę zatrzymać.... Gdyby każdy tak mógł, to już dawno nie byłoby w państwie na nic pieniędzi, bo wszystkie poszłyby na renty dla studencików... Najpierw na te studia muszą się dostać... Więc jednak muszą mieć jakieś ambicje. A wiecie, co mi się wydaje?? Ta największa opozycja co do tematu tego topiku to chyba jest ze strony pań opisanych na początku. Zobaczyły, że to się ich dotyczy i teraz na siłę chcą zaprzeczyć... A znam wiele dziewczyn i kobiet, które chodzą do baru na sępa. przychodzą, siadają, rozglądają się i widzą np 2 facetów. I oceniają ich tak: \"hmmm, tego nie będzie stać, żeby mi coś postawił, więc polecę do tego, bo jego będzie stać\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
angelaa pierwsza mądra w tym topicu... bo tak jest: uderz w stół, a noożyce się odezwa.. tak jak ta pani od studiów bo renta jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dobre, przecież chodzi o rente rodzinną po zmarłym rodzicu, ilu jest takich półsierot na uniwerkach? Na pewno nie multum, poza tym taka renta starcza co najwyżej na czesne (zakładając ze to st. zaoczne), dojazdy itp., wiem bo sama ją mam :) ale oprócz tego jeszcze pracuję. Kiedyś na gg zagadal mnie 25letni chlopak, ktory NIGDY nie pracowal, nawet w wakacje, szok...jako powód podal ze jego tata nie żyje i jest tylko z mamą, no mnie to akurat tym bardziej mobilizuje by odciązyc mamę finansowo bo jestem w takiej samej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie i tam było znowu to stereotypowe myślenie... Kobieta uważa, że wszyscy studenci studiują, żeby rentę po rodzicach zatrzymać... A przecież to nieprawda. Bo jak jest się głupim to na studia się nie dostanie za Chiny nawet... Trzeba być mądrym, więc rozwala mnie mówienie, że studenciki to głupie lenie. Skoro się ucza i utrzymują na studiach to chyba jednak nie lenie... Ale dobra, nie chcę odbiegać od tematu... Poprostu chciałam powiedzieć, że są ludzie i parapety i nie można każdego traktować tak samo, bo nie ma ludzi takich samych. Zagmatwaa ta moja wypowiedź :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lepiej gdy ktos \"ciągnie\" kasę od państwa własnie studiując niż bedąc \"wiecznie\" bezrobotnym lub produkując dzieci, ktore nie ma za co utrzymac. Zresztą skoro studiuje to nalezą mu sie te pieniądze wiec o co chodzi? Niektóre panny są córeczkami tatusiów, ja akurat nie mam takiej możliwości więc mam rente, zawsze to jakaś sprawiedliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet45
Jaki tam materializm.Po prostu ZYCIE.Bierze sie wszystko pod uwage,Ii to ,ze ktos jest groszorobem i na pewno nic nie zrobi ,zeby polepszyc swoj los.Taki facet traci na swojej meskosci.To nie jest zdobywca tylko ofiara swego charakteru.Oferma po prostu. Takie sa obecne czasy ,ze kobiety nie chca zyc w biedzie. Ito jest normalna sytuacja,bo najlepsze kobiety wiaza sie z madrymi facetami.Gatunek ludzki szlachetnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brown
W czasach pierwotnych mężczyzna polował na "jedzenie" im był lepszy tym mógł sie cieszyć większym powodzeniem wśród pań:) a teraz to czym panowie chcieli by nam imponować? My do pracy chodzimy, potrafimy sie same utrzymać ,i pieniądze lubimy:) Nie bardzo rozumiem dlaczego mezszyzni sie wiacznie dziwią że kobiety wolą facetów z kasą niż bez. Pieniądze ułatwiają życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez kasy jest
ZEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez urody jest zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutka
zgadza sie facet bez kasy jest ZEREM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez kasy jest
caffedelmar NA SPACERZE W LESIE znałazl laske. hehheheeheheh wyobrazam ja sobie dwa pasztety chodza po lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISKI FACET
z małym penisem jest zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
Ten temat jest jak bumerang, trzeba wreszcie zrobić topik "materializm mężczyzn", bo o dziwo nie występuje (kobiety nie są tak skłonne do rzucania oskarżeń jak mężczyźni). Gdzie jest ten świat, gdzie wszytkim chodzi o kasę i wszyscy dla kasy dają dupy? Przepraszam, ale albo ja żyję pod jakimś kloszem, albo to Wy przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pieniądza ułatwiają życie\"... Żal mi takich ludzi, którzy wolą iść na łatwizne i znaleźć sobie bogatą drugą połówkę... Mnie nie chodzi np o taki materializm, że mąż ma zarabiać na żonę... Ale o taki, jak już wcześniej pisałam, że panna zobaczy dwóch facetów, jednego w Mercu a drugiego w powiedzmy Oplu i wiadome, że poleci do tego z Mercem... I krytykowane są tutaj panie wyzyskiwaczki... I jak już wcześniej wspomniałam, panie, których ta krytyka dotyczy pyskują tutaj najwięcej, żeby się tego wyprzeć. Nie potrafią znaleźć argumentów, to mieszaja z błotem osoby, które mają np dużo dzieci, pisząc, że jest się nieodpowiedzialnym robiąc tyle dzieci... Takie panie nie wiedzą chyba, co się w życiu liczy. One widzą tylko pieniądze, karierę i wygody. Rodzina to dla nich sprawa drugorzędna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
Angelaa --> cały czas piszesz o materialiźmie kobiet. A mężczyźni? A tak w ogóle to GDZIE Ty takie kobiety spotkałaś? Sytuacja Merc i Opel to przecież sytuacja hipotetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tylko kobieta
napisała o MATERIALIZMIE MEZCZYZN to zaraz sie samce zleciały ,żeby sie bronic. Co Ty Agelala dziewczyno piszesz o jakim mercu ,oplu To sa tylko złomy blacha Rodzina jest w zyciu najwazniejsza ,ale nie mozna jej stoworzyc z kims kto nie ma pieniedzy i nie potrafi ich zarobic. A wyciaganie reki po pieniadze kobiety jest brzydkie. I nie dziw sie ,że kiedys mozesz zostac sama z dzieciakami przeciez umiesz placic za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała, że nie hipotetyczna, bo znam wiele takich dziewczyn. Nie osobiście, żeby się z nimi kumplować, ale na cześć jestem z wieloma takimi panienkami... I na własne oczy widziałam, jak dziewczyna zobaczyła mojego faceta we fajnym aucie jego kolegi, to od razu pchała mu się do auta i centralnie zaczeła się rozbierać... Oj, ale spotkało ją to, na co zasłużyła :D Została dokumentnie olana a opinię teraz ma taką, jaką ma... A piszę o materializmie kobiet, bo o tym jest temat. Jak będzie temat o materializmie mężczyzn, to tam będę pisać o materializmie mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzni sa tacy sami
Firma potrzebuje młodych meżczyzn a ,który facet z ambicjami zatrudnia sie za 724 zł.?? Firma przyjmuje tylko stud. do 25 lat czasowo. Ja z nimi nie symiam ludzie :) Mam rodzine dom chciałam tylko zwrrócic uwage,że MEZCZYZNI SA TACY SAMI nawet powiedziałabym ,że gorsi odbieraja sobie meskosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzni sa tacy sami
sypiam miało byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×