Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Gość wróżka inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sasiedztwa
kiedy pozabijam rodzicow i czy w koncu to nastapi? czy moze to oni zabija mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga wrozko
czy wyjechac do innego miasta i sie tam przeprowadzic czy tez poczekac z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurencja
czy będę w związku z facetem, z którym teraz planuję spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
no to już 5 kretynek się zgłosiło, czekam na nastepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek
Troche sie wacham, mam zafarbowac wlosy na czarny kolor czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
Czy wreszcie poznam kogoś kogo pokocham? i co z moim życiem zawodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
To był podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-r-o-z-k-o
Blagam podaj numery jakie padna w nastepnym losowaniu totka. Prosze podejdz powaznie do wrozby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
ja pytałam poważnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
szukająca drogi... poznasz, poznasz; życie zawodowe będzie ok; nie zawracaj juz dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
james dean spadnie ci na głowę deska do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
-> droga wróżko szukasz czegoś, co wydaje się w tej chwili być poza Twoim zasięgiem. szukasz swojego miejsca na ziemi. masz sporo obaw o finanse. wyrocznia podpowiada, iż możesz wyjeżdżać, tam masz zaś uważać na inną osobę, którą tam spotkasz, i która będzie widzieć w Tobie konkurentkę, bedzie Ci chciała zaszkodzić. w pracy może ona obawiać się tego, byś nie okazała się lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
Proszę Wróżko, jeśli możesz powróż mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę.....
-> droga wróżko szukasz czegoś, co wydaje się w tej chwili być poza Twoim zasięgiem ( KAŻDY CZEGOS SZUKA I MA JAKIEŚ MARZENIA ). szukasz swojego miejsca na ziemi.( TAK JAK KAŻDY ) masz sporo obaw o finanse( TAK JAK KAŻDY ). wyrocznia podpowiada, iż możesz wyjeżdżać, tam masz zaś uważać na inną osobę, którą tam spotkasz,( JAK GDZIES WYJEŻDŻAMY TO ZAWSZE KOGOŚ SPOTYKAMY ) i która będzie widzieć w Tobie konkurentkę, bedzie Ci chciała zaszkodzić. w pracy może ona obawiać się tego, byś nie okazała się lepsza( ZAWSZE JEST KTOŚ KTO NAS NIE LUBI ) :O :O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga wróżko
to niesamowite ale to co napisalas i o finansach i reszcie bardzo sie zgadza-dziekuje Tobie! Zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga wróżko
do nie moge sluchaj, wszystko co ona -wrozka napisala-zgadza sie dokladnie-a co do mozliwosci jest ich sporo (na przyklad ze mam sie zakochac czy cos w tym rodzaju ale to akurat nie jest teraz na mojej glowie-wlasnie finanse itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę.....
masakra :O :O w jakich lasach wy ludzie żyjecie, z jakich nor wychodzicie ? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
-> szukająca drogi jest w Tobie wiele sprzeczności, w zakresie potrzeb ciała i ducha. idealizujesz ciało, nierozerwalnie łącząc je z duchem. wydaje Ci się, że każdy, kogo spotykasz, czycha na nie, boisz się ryzyka w zakresie uczuć, czekasz na ideał, który dostrzeże najpierw wnętrze. w Twoim otoczeniu jest już osoba, którą możesz pokochać z wzajemnością. nie wydaje Ci się ona poważna, dlatego nie zauważasz jej, widzisz ją karykaturalnie, zaś pod tą maską znajduje się skarb. w przyszłości zaś uważaj, ponieważ ten nowy, kogo spotkasz wyda Ci się ideałem, natomiast przynieść może wiele rozczarowania, bo nie wszystko złoto, co się świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
Wróżko,bardzo Ci dziękuję🌻 Masz rację z tymi sprzecznościami to jest prawda! Zgadza się również to, że boję się ryzyka w uczuciach. Mam jeszcze pytanie:czy ja dobrze znam tego mężczyznę, którego mogłabym pokochać? Dlaczego widzę go karykaturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
-> szukająca drogi jesteś indywidualistka, nie liczysz na innych, wolisz działać samodzielnie, masz też wiele uprzedzeń, które uniemożliwiają Ci zaakceptowanie wielu sytuacji i osób. szukając poprawy w życiu zawodowym otwórz się na innych, oni pomogą Ci poprawić sytuację zawodową - znaleźć nową pracę. decydująca w tym będzie osoba, której się nawet nie spodziewasz, że może w tej kwestii pomóc, masz wobec niej złe odczucia, więc pozbądź się ich ponieważ ta osoba Ci pomoże. w nowej pracy bądź uprzejma i miła, włącz się w pracę grupową, co polepszy Twoje efekty. ale nie bądż do końca każdemu ufna, ponieważ pojawiła się ta sama karta, co u "droga wróżko" - konkurencja i walka o swoje miejsce, dla niektórych będziesz zagrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
Wróżko, dziękuję🌻 Tak, jestem indywidualistką, lubię wszystko osiągać sama- to daje mi dużą satysfakcję. Już teraz wydaje mi się, że niektórzy odczuwają zagrożenie z mojej strony... i nie do końca mi dobrze życzą staram się bardzo uważać na takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
jak pierd@lic na stojąco by nie było za gorąco co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ja znajdziesz ale musisz wyjsc punktualnie o 17.34 z domu i spojrzec w lewa strone , tam ona bedzie stalaaaa...mozesz ja od razu zgwalcic to wtedy nie umrzesz jako prawiczek :classic_cool:🖐️ szczescia zycze idiotom wierzacym w te bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×