Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Gość wróżka inna
Tomek, Ty masz popracować nad swoim wyglądem ogólnym. wyrocznia mówi, że przedkładasz sprawy ducha ponad ciało i powstaje duża dysharmonia. jesteś spostrzegany jako facet nie dbający o rzeczy materialne co nie daje kobietom wystarczającego poczucia bezpieczeństwa. czy w ciągu 2 lat - to zależy, kiedy nad sobą popracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o wynik sobotniego meczu Chelsea-Liverpool. I najlepiej jeszcze dziś, tak abym zdążył jeszcze zrobić zakłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
myślę, że osoby nie mające tu nic do powiedzenia nie powinny się udzielać. Poza tym nikt nie dał Wam przyzwolenia na obrażanie innych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
kumpel wiąże się z kobietą. Czy będzie to udany związek? Jeśli nie, to czy można z tym coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
-> szukająca drogi właśnie, czujesz zagrożenie, ale nie żyj tym zagrożeniem, ponieważ to Cię paraliżuje a Twoje sukcesy są zależne od innych. nie spostrzegaj ich jako wrogów ponieważ dzięki nim osiągniesz najwięcej. odrzuć uprzedzenia wobec niektórych osób. w kwestii miłości - on jest w pobliżu, karykaturalnie - wydaje Ci się, że on jest kimś innym, dalekim od Twoich ideałów, znasz go powierzchownie, ale niewiem jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
Tomek, nie brzydki, za mało wagi przywiazujesz do spraw materialnych. wygląd to sprawa materialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna wrozka
nie znajdziesz dziewczyny - mozesz juz isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
-> zatroskana, będą razem. później będzie to związek z pewnymi problemami, ale na razie wszystko będzie między nimi ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
Tomek - niestety przykro mi, w kartach nic nie widze. moze faktycznie jestes taki brzydki, musialbys mi foto przeslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
to napisz na moj bonzoo@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
-> nigdy nie miałem dziewczyny 24 przy najbliższej okazji (propozycji spędzenia czasu) pójdź na kompromis i zrób coś, co wyda Ci się początkowo wbrew Tobie, bo wydawać Ci się to będzie mało interesujące i nudne. dopiero gdy pójdziesz na ten kompromis, zachowaj się zgodnie z własną mądrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka inna
podszywacz podał swój adres, niektóre posty są podszywem, ale inteligentni wiedzą, które posty są podszywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
jestem w beznadziejnym związku z męzczyną ...chciałabym wiedziec jak bardzo mu na mnie zależy i czy warto to ciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca drogi...
Wróżko, dziękuję Ci bardzo za wróżbę i za poświęcony mi czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> niewiadoma obecna sytuacja: masz potrzebę zaplanowania przyszłości ale niewiesz, kim dla niego jesteś i na co możesz sobie wobec niego pozwolić w kwestii rozmów o przyszłości. boisz się go przestraszyć tym, że wiążesz z nim zbyt duże nadzieje, bo sądzisz, że nie jesteś dla niego aż tak ważna, jakbyś chciała, boisz się prawdy, jaką mogłabyś usłyszeć, ale zależy Ci na nim. w tym przypadku nie ma żadnej gwarancji sukcesu, jednak musisz poczynić kroki, ponieważ grozi Ci tkwienie w tej sytuacji jeszcze bardzo długo - on nie zrobi żadnego kroku do przodu, następny krok należy do Ciebie. po nim może nastapić prawdziwy rozkwit uczuć, lub rozpad, w zależności, jaki krok i jak go podejmiesz, musisz go dobrze przemysleć. ten związek ma pewne perspektywy, o ile Ty uwierzysz w siebie i przejmiesz kontrolę nad związkiem. w przeciwnym razie najpierw będzie tylko stagnacja a potem rozpad. to pytanie i ta sytuacja wymagałaby szerszej \"analizy\" np. dalszych możliwych kroków itp ale myśle, że już ta odp. daje Ci pewien obraz sysuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka55555
czy uda mi sie dzisiaj pozyczyc pieniadze? jestem bez grosza...troche sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> niewiadoma, zapomniałam napisać o najważniejszym, jemu na Tobie zależy -> Tomek, nie myśl o urdzie tylko wyglądzie zew., nie wiem, o co dokładnie chodzi, wiem, że o wygląd. może dbałość o siebie, może styl ubioru, włosy, niewiem, wiadome, że powinienieś się nieco odmienić zewnętrznie, po tej odmianie będziesz dopiero dostrzeżony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna...
powiedz mi wróżko czy uda mie sie szybko znaleźć pracę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Wróżko, mam do Ciebie pytanie: jak w najbliższym czasie ułoży się moje życie uczuciowe? Czy poznam kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
wrozko czy jezeli faktycznie jestes wrozka i to jest prawda, mozna sie z toba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlipatka
Mam problem. Chlopak mnie zdradzal, wocil z Iraku po ˆszesciu miesiacach i dzis mi się oswiadczyl, co ja mam zrobic?Czy nie zobi tego znow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie można się ze mną skontaktować... -> polny mak, jeszcze nie teraz ale wkrótce. w tej chwili przechodzisz głębokie przemiany wewnętrzne. na dzień obecny widać jedynie na relacje oparte na seksie (dość satysfakcjonujące fizycznie ale nie uczuciowo). dopiero po tych przemianach, jakie zachodzą w Tobie, pozwalające ocenić lub docenić pewne wartości, będziesz mogła pomyśleć o czymś poważnym, wówczas to intuicja wskaże Ci tę odpowiednią osobę. -> Firlipatka, tak, przeszedł zmianę systemu wartości i możesz mu zaufać, ale dopiero gdy wybaczysz, poczujesz się w pełni szczęśliwa. czy kiedykolwiek zdradzi - to zależy potem od stanu Waszego związku (wymagałoby dodatkowych \"analiz\" dalszego rozwoju sytuacji), na ten moment on nie chce zdradzać i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×