Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

spod jego pach wydobywały się pojedyncze włoski, delikatne jak jedwab, przypominały anielskie włosy zawieszone na choince w Boże Narodzenie. I pomyślałam ze słodko było by usiąść z nim pod tą choinką i go za te włoski pociągać, wywołałby to w nim uśmiech ... a na jego twarzy zakwitłby dołeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna w niego nalać słodki kisielek i patrzeć jak fajnie sie mieni kolorami tęczy. A z tymi włosami helga to mnie rozwaliłaś i z tą choinką w Boze Narodzenie. Siedze i ryczę hahahahaha:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachwycam sie dołeczkiem.. jego gładką linią i rozkoszną miłą głębią.. wysmarować go słodkim kisielkiem pomarańczowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Potem można wyssać ten kisiel, inaczej moze wypłynąć z dołeczka i przybrać wygląd małego, słodkiego, zielonego niczym odchody trola glucika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahaha. buhahhahahaha, helga!! agresywniejsza!! o wy niedobre:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dołeczek to taki guziczek... przyciskasz i wychodzi jezyczek.. różowy:P o tak: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciii nie zdradzaj mnie ;) Ale z tym języczkiem to mnie rozbawiłaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu takie małe sreberka... akurat do przycinania włosków w nosie.. srebrne lśnienie i juz ich nie ma :classic_cool: entliczek pętliczek przycisnij guziczek wyskoczy języczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluciki trola bywają słodkie i rozkoszne, najlepiej zbliżyć się do niego lamparcim ruchem i zlizać obwiska z dołeczka nim spadnie na ziemię wydając przy tym słodki odgłos plasknięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Japonka*** ---> chyba nie uda ci się jednak zamknąc tego topiku, okazuje się ze Pucio jest dla nas słodka inspiracją, dzięki niemu odkrywają się nasze najbardziej ukryte talenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×