Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Ten fragment zrozumiałam, nie jest tak źle :classic_cool: Mając zamiast busoli Krzyż Południa na niebie Pokonując złe żądze Wietrząc wrogów w krąg wielu Ufny, iż nie zabłądzę Idę naprzód do celu Drogi mej nie wytyczyły Ni dźwięk werbla, Ni dźwięk cytry Idę póki starczy siły Idę po pół litry!\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz niedługo nas zaskoczy i się obudzi pełen nowych pomysłów na zaskakujące jak zawsze topiki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś porządki zimowo przedwiosenne... ktoś z czeluści zapomnianych temacik wykopał... aż oczęta (pod okularami ale nie z niebieskimi oprawkami) ze zdziwienia przetarłam....... melduję się - jestem - czuwam ;) hm... ale trollem nie jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj! 🖐️ a gdzie reszta ekipy? czarnijeszego pokasowali widze z początku topicu:( helga? agresywniejsza? gdzie sie podziewacie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonka to gdzie bylas jak Cie nie bylo?🖐️:) a pamietasz topick o seksie z ginem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zwęszą reaktywację i się także zameldują.... kiedyś... ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Setunia-pewnie ze pamiętam ten topic i przeciętną pacjentkę :O głupią jak boot:D:D:D gdzie sie podziała cała ekipa? gdzie agresywniejsza, czarniejszy, sygryda, helga? :D a ja cały czas byłam jak mnie nie było:) tylko ze nie udzielałam sie czynnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×