Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukrecjaBorghia

Mój ukochany się żeni! Z inną...Tylko nie to!

Polecane posty

Gość marrillena
Moze tak mialo byc. Ja kiedy poznalam mojego meza to tak jakbym wtracila sie w jego znajomosc z inna dziewczyna. To znaczy nie byli ze soba jako para tylko ich stosunek do siebie byl nieokreslony. Najpierw moj maz (wtedy oczywiscie go nie znalam wiec nie byl moim mezem) probowal krecic z ta dziewczyna to ona nie chciala a potem sie jej zachcialo ale wtedy wlasnie poznal mnie. Ona przez jakis czas probowala zwrocic na siebie uwage ale bez skutku. Ja jakby nie bylo jestem jej wdzieczna bo przez jej niepewnosc mam dzis przy sobie milosc mego zycia:)) Wedlug mnie to albo jest sie razem albo nie a nie jakies tam krecenie i nie wiadomo o co chodzi. Wtedy wlasnie takie szansy przeplywaja kolo nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonnnniiiiaaa
a ja znam przypadek taki... dziewczyna powiedziała facetowi w którym się podkochiwała dosłownie dwa tygodnie przed jego ślubem z inną... ślub został odwołany.... niedoszła panna młoda cieżko to przeżyła ale po krótkim czasie doszła do siebie.... a oni są ze sobą razem do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia00009
Hej. Zakochałam się w 24- letnim piłkarzu ktury właśnie wczoraj podobno się ożenił lecz to nie prawda bo jest on w rodzinie moich znajomychi widuje go często ale nie mam odwagi powiedzieć mu o tym że go kocham niestem załamana 2 razy próbowałam przez to wszystko popełnić samobójstwo nie wiem co mam zrobić jestem na skraju wyczerpania jakby ktoś mi mógł pomóc niech napisze na adres e- mile: martapod549@wp.pl . Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie zdaje, ze chcesz namieszac. Najlepiej jak zajmiesz sie swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia00009
Nie niechce namieszać poprostu znam go lepiej od jego już niedługo żony ona go wykożystuje a ja go kocham może racja że powinnam się zająć swoim życiem ale to one i nie wiem co on czuje i proszę o to by podsunąć mi pomysł by mu jakoś wyznać to i przy okazji dowiedzieć sie co on czuje mamy z nim wiele wspólnego i to chyba nie przypadek więc proszę o pomysły jak mu to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×