Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość The Ring

jak nie zaiskrzy- to koniec

Polecane posty

Gość The Ring

chciałabym spotakc sie z chlopakiem z netu, fajnie sie nam gada, trzymamy sie siebie od jakiegos czasu, nie ma dnia żebysmy nie gadali.. ja juz wiem jak on wyglada, on jeszcze nie wie jak wyglądam ja.. jakoś tak zwlekałam z wysłaniem zdjęcia, a on az tak bardzo nie nalegał.. Spotkałabym się z nim ale wiem ze jeśli na spotkaniu nie zaiskrzy, to bedzie konieć pieknej znajomości.. Pożegna się ze mna grzecznie, pomysłi sobie: cóz, nie jest taka jak sobie wyobrażałem , i nie odezwie sie już nigdy... co myslicie..? może dac spokój..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkaj sie, przeciez z Twojej strony tez moze nastapic nagly zwrot uczuc, nie zaiskrzy i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
jakoś tak się boje utraty złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonfrontuj realia wirtualne z realiami realnymi :P po co Ci znajomosc wylacznie na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
cześć dea... ty jak zwykle kochana...:) wybaczyłas mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ten sam problem_--__
jutro mam randke,ja mam jego foto on moje ale ja nie wiem jak on na mnie zareagujeja fajnie wygladam(on tez) ale nie jak jakas modelka. nie wiem juz sama,na dodatek dostalam okres i mi pryszcz wyskoczyl...jutto po poludniu juz sie sprawa wyjasni..boje sie....jak mam sie zachowywac,jak przygotowac,co ubrac na to spotaknie..to takie wazne dla mnie.. mam nadzieje ze chemia miedzy nami bedzie sie zgadzala... jak nie to ide do zakonu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez sie w garsc dziewczyno...jak narazie twoje złudzenia to same literki na monitorze...wyslij zdjecie bo nie mozna tego ciagnac w nieskonczonosc, skoro mowisz ze boisz sie utraty zludzen to wiesz ze nie jestes w jego typie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak prędzej czy później będziesz się musiała z nim spotkać... To takie plastikowe szczęście, jeżeli przeciągasz sprawę tylko z powody piękna chwili i obawy przed jej ulotnieniem się. Wyślij zdjęcie i spotkaj się z nim. Tak sądzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba każdy
ma takie obawy przed spotkaniem tego typu ale jest rodzaj znajomosci netowej kiedy juz w sumie nie interesuje cie az tak bardzo jak wyglada ta druga str bo zachodzi sie tak daleko ze jest to sprawa drugoplanowa najwidoczniej nie doszliscie do takiego etapu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich topikow poza tym jest tu od kija i jeszcze troche, poczytalabys je :D jednym sie udaje innym nie, ale jak bedziecie to utrzymywac tylko na stopie internetowej to albo on albo Ty sobvie w koncu znajdziesz kogos kto jest \'z krwi i kosci\'. bo ile mozna zyc bez dotyku, przytulenia itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
najlepsze jak wysle zdjęcie, a on powie: sorry, ale mam akurat swinke.. różyczke.. ospe.. koklusz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze jest totalnym frajerem, chcesz ciagnac gadke na gg z frajerem? lepiej wiedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepsze jakby Ci tak napisał niż w twarz powiedział, że nie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Ring - jezeli tak zareaguje to znaczy ze nie byl warty Twoich nerwow :D najlepiej sie ubrac tak jak sie ubierasz na codzien, nie cudowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze lepiej miec do takich
spotkan przecietną urode przechlapane mają ci którzy mają urodę nietypową nie brzydką tylko niespotykaną bo wtedy na bank ten ta po drugiej stronie nie spodziewa sie kogos takiego jeśli nie zobaczył(a) zdjęcia wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak radzicie sie zachowywac
na takim spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak zawsze, nie grac nikogo bo sie na kolejnych spotkaniach (o ile do nich dojdzie) zorientuje ze udawalas kogos kim nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do The Ring
a podobasz sie facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
dzieki, boje sie ale skoro tak mówicie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
podobam sie niektórym, ale bez szaleństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do The Ring
on też na pewno sie boi a zastanawiałaś sie co poczujesz jeśli całkowicie nie bedzie w twoim typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooooonia_
ja np.podobam sie facetom ale nie mam super idelanej cery(mimo ze mam"slodko buzke" i nie mam super bialych zebow tzn mma typowa zolta kosc.pomaluje soboe usta na braz to beda sie jasniejsze wydawaly,ale tak ogolnie to fajnie wygladam wiec czemu mam sie mu nie spodobac? on pisze ze jest wybredny jesli chodzi o laski wiec peniam a jak mnie splawi? co robic i jak sie zachowywac jak ubrac pomalowac itd pomocy to juz jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
ale ja wiem jak wyglada moze nie jest supermenem, ale ma przyjemna aparycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do The Ring
to moze napiszesz jutro jak bylo :) ubrac sie chyba trzeba w swoim stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mooooooooooonia_
wybredny:o przechlapane bo tacy zazwyczaj szukają idealnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
oj, nie , ktos coś pomylił.. nasze spotkanie jest tylko w mojej głowie na razie.. zadnej takiej propozycji nie było, ale wiem ze predzej czy później tak się moze stac.. ktos inny tu jutro idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ubierz sie tak jak zawsze, nie maluj sie jakos szczegolnie mocno i zachowuj sie normalnie. poza tym jest prawdopodobientwo 50 na 50 ze on sie Tobie nie spodoba, albo niebedziecie sie dogadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×