Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaspokojony

Wlasnie sie kochalismy P

Polecane posty

Gość Zaspokojony

He he, czytalismy sobie kafeterie, nagle naszla nas ochota na wyglupy :) Zaczelismy sie miziac, stanl mi i ona powiedziala zebym jej wlozyl. No to zdjalem spodnie, ona majtki i wsadzilem jej w buzie, lizala mi go, lizala mnie po jadrach, a kiedy uznalem e juz czas to obnizylem sie i wlozylem jej :) cudowne uczucie, nigdy sie nie nudzi. No i sie pokochalismy z 10 minut i bylo faaaaajnie, lizalismy sie podczas gdy ja ja posuwalem. Kocham moja dziewczynke :) Wiem ze temat zupelnie bez sensu, ale i tak to wkleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspokojony
Aha, spuscilem sie jej na brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkvjdigb
dziewczynke??? ty jakis pedofil jestes? co to za cholerna mania na infantylizycje jezyka!!!! Do szalu mnie to doprowadza. I nie sciemniaj, dzis juz sie jedna chwalila, a TY pewnie dupy na oczy nie widziales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,podczas gdy ja ja posuwalem.\" nie wyobrazam sobie żeby mój facet który mnie kOCHA mówił o naszej miłosci w ten sposób:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspokojony
Ja szybciutko zdejmuje ubranie, a moja DZIEWCZYNKA zdjela tylko majtki. A ty pasadenka nie slyszalas o tak zwanych "szybkich numerkach" ? Polecam, nie kazdy seks musi trwac godzine. A tak tez umiemy, nie martw sie :P A co do tego czy widzialem dupe, tak - dokladnie jakies 10 minut temu ostatni raz. Mojej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspokojony
Moja dziewczyna sama lubi gdy tak mowie, to taki ... smaczek :) A kochamy sie oboje BARDZO, zapewniam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedopieszczona.....
ile wy dzieci macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcxcv
dlaczego na brzuch?Nie obciagnęła ci z polykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abikaaaaaaa
fajne są takie szybkiw numerki czasem. tak jak wczoraj z moim chłopakiem, szybki seks, a później wracamy do swoich zajęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
pewnie przez 10 min nie zadzryles jej zrobic dobrze a twoj nick mowi sam za siebie zaspokoiles siue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspokojony
Z polykiem tez mi robi, ale nie zawsze bo JA sie krepuje, nie ona. A ile mamy lat ? JA 28 a ona 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspokojony
No fakt, ona nie ma orgazmow od stosunku, tylko od lizania cipki. No trudno, trudno powiedziec dlaczego - wy oczywiscie powiecie ze jestem do dupy - staram sie ale ona jakos nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci nie napisze że jestes do dupy:) rzadko która kobieta ma orgazm pochwowy a jeśli już to po długim czasie współżycia. nie jest to wina faceta więc nie łam się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja szybciutko zdejmuje ubranie, a moja DZIEWCZYNKA zdjela tylko majtki. A ty pasadenka nie slyszalas o tak zwanych \"szybkich numerkach\" ? Polecam, nie kazdy seks musi trwac godzine. A tak tez umiemy, nie martw sie \" Bez urazy ale godzina to dla mnie nie powód do dumy :P Optimum to 2-3h ale co Ty o tym wiesz chłopczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfs
2-3h hehe, nie ma jak sny. co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś do dupy buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspokojony
Pasadenka, nie wiem, jakie kompleksy leczysz, usiłując za wszelką cenę udowodnić mi miernotę mojego życia seksualnego, ale to mało istotne. :) Nam jest ze sobą dobrze (obydwojgu!) i o to chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scx
NIe rozumiem skąd atak na Zaspokojonego....Przeciez o to chodzi zeby seks był spontaniczny i nie musi trwac godzine. Czasem fajniejszy jest taki szybki spontaniczny numerek niz seksualny maraton. Oczywiscie ktos kto jest jak slimak w łozku nudny i monotonny to sie moze bzykać nawet 2/3 godziny. Ja jestem kobietą i sobie tego nie wyobrazam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scx
Ta cała pasadenka mysli ze jest taka suuuper bo kocha sie z facetem 2/3 godziny a biedaczek dojść nie moze. Widac jest kiepsciutka skoro facet tyle potrafi wytrzymac ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog chalupnik
po co Ona zdjela majtki jak Ty jej dales do buzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, rozbawiliście mnie :) Właśnie dlatego rzadko wchodzę na forum erotyczne bo to miejsce dla sfrustrowanych onanistów ;) Ja \"oczywiście\" jestem w łózku do niczego, mało tego mam cellulit, rozstępy, nadwagę, jestem brzydka i głupia, lepiej juz Wam? Tak? To baaaardzo sie cieszę ;) A autorowi topicu przyznaję zaszczytny tytuł spacjalisty od szybkich numerków - w sam raz dla kogoś z przedwczesnym wytryskiem :p Jego \"dziewczynka\" musi być zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on ma mikropenisa
z wielkopolski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie deszcz
co wy jacys jestescie niedoswiadczeni taki szybki seks tez jest ekstra bez przesady chyba jestescie ograniczeni, ci co wyrazaja sie niepochlebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pasadenka
to taki typ "erotomana gawędziarza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to było lata temu tera to już inne słoiki i ine wczasy ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×