Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17 lat minelo

Jak może dorobić 17-latka?? ....

Polecane posty

Gość 17 lat minelo

praca wakacyjna to swoja droga ... ale tak normalnie od wrzesnia ... szkola i praca .. porzebuje troszke swojej gotowki .. alre jak ja zarobic? pomozcie jakei macie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korepetycje przepisywanie
prac, tłumaczenia, opieka nad dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwentaryzacje w hipermarketac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tlumaczeniami to chyba żart..moze jako hostessa w weekendy i popoludnia? zreszta chyba wczoraj bylo takie pytanie na ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a może pod latarnią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge
A moze praca przez internet?? Mam oferte pracy dodatkowej przez internet, trzeba sie tylko zalogować, to Cie nic nie kosztuje !!! Adres strony https://logomedia.pl/zapisuje.html Wpisz nr identyfikacyjny:452490 Nie przekonasz sie jak nie sprobujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq 378 212 3
Najlepiej jakaś akwizycja droższych produktów, bo wtedy jest korzystna prowizja. wpisz w goglach ds max i poszukaj filli w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq 378 212 3
Najlepiej jakaś akwizycja droższych produktów, bo wtedy jest korzystna prowizja. wpisz w goglach ds max i poszukaj filli w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zostac konsultantka avonu lub oriflame albo cos w tym stylu Nie masz zadnych godzin pracy i to zajecie nie wymaga wysilku zadnego :P ja jestem konsultantka i praktycznie nic nie robie bo moja mama zaniesie katalog do pracy pokaze kolezankom i juz sie sypia zamowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×