Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaaaa

Szczerze proszę.

Polecane posty

Gość Jaaaaaaa

O czym marzy,myśli 18 letni prawiczek?O delikatnych nieśmiałych pocałunkach i pieszczotach czy raczej ma ostrzejsze fantazje...nie dziwcie się,do pracy naukowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylem 17 letnim prawiczkiem ale juz nei jstem i nie myslalem tak bardzo o sexie ale mialo sie niekiedy momenty takie ze sie chce a potem to juz normalka z tym chyab co nie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie jestm 18 letnim prawiczkiem dzięki bogu:) ale wierz mi ze raczej nie po pocałunkach. to najgorszy wiek i hormony buzują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci powiedziec co mysli 21,5 letni prawiczek, jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian mol
kiedyś byłem 18ltenim prawiczkiem....niczego nie posunałem jedynie wiek mnie posunął więc ja osobiście wolałbym delikatne pieszczoty, z postępem wieku chyba przychodzi ochota na mocniejsze rzeczy, no ale tak jest u mnie...bo chyba im dłużej się czeka to ma się równiez większe tzn. bardziej zaawansowane pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
Taak?Słucham,każda wypowiedź mile widziana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do --juken
bardzo chętnie się dowiem o czym myslą moi rówiesnicy z ciekawości bo jakoś zawsze wolałam starszych:p to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
Chodzi mi w pytaniu moi drodzy o fantazje, w główce takiego 18 latka,bo jeżeli chodzi o realizację tego to zupełnie inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
ale bujda-o TYM samo im się myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli moge wtracic swoje trzy grosze...to zaliczylam niedawno 18 latka choc nie byl juz prawiczkiem ...lizal ekstra! z tego co sie orientuje to marzyl glownie o normalnym stosunku...choc niekoniecznie w pozycji misjonarskiej o minetce i laseczce...o anal tez zachaczyl ale...stwierdzilam ze najpierw powinien opanowac sztuke zaspokajania cipki a dopiero powinien myslec o drugiej dziurce...i tak tez sie stalo....wspominam go rewelacyjnie...po wakacjach powtorka z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podejrzewam że taki młody prawiczek nie ma specjalnie ukierunkowanych fantazji a jedynie myśli żeby uprawiac seks byle gdzie i byle jak byle by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
miauczydełko a czy mogę tak dyskretnie zapytać o Twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
Kurcze, może jakiś młodzieniec tu jest mający dane z pierwszej ręki...dzięki za wszystkie przemyślenia,już cos da się wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
tak poza tematem to Ci powiem miauczydełko,że też nieraz miałam ochotę na takie młode niewinne ciałko,ale ja jestem przecież poważną panią psycholog(dobra,za rok będę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam chec ...on tez....wiec nie widzialam problemu zeby tego nie skonsumowac....delikatnie wprowadzilam go w swiat jakiego nie znal ...bo przeciez dziewczyny w jego wieku niewiele wiedza w tym temacie..zreszta oboje bylismy zaspokojeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
Zaczepny,a czy ta fantazja miała podłoże seksualne...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
delikatnie wprowadzilam go w swiat jakiego nie znal -bardzo ładnie powiedziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauczydełko napisz jak mu dałaś dokładnie, jak się poznaliście, gdzie, kiedy, ile masz lat, czy masz chłopaka, czy chętnie zdjęłaś majtki , stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak dyskretnie wprowadzilam go w ten swiat ...to i dyskretnie pomine odpowiedzi na Twoje pytania....sa zenujace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
no i słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
miauczydełko-zazdroszczę troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co zazdroscic...tacy mlodzi chlopcy czesto sami zagaduja kobiety dojrzale...chca sprobowac nieograniczonego niczym seksu...ich kolezanka nie jest w stanie im tak dac jak kobieta po 30....po prostu jest to dla niej niewykonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
szczerze Ci powiem,że mam takiego młodego słodkiego wielbiciela,ale jest totalnie mną onieśmielony...ja mam 23 latka dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak zaczelismy sie calowac to caly drzal....nie wiem czy z podniecenia ...czy z niesmialosci....ale bylo to slodkie....ale kiedy sie juz osmielil...to uuuuu...goraco bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałem 18 lat to myslałem że niedługo poznam kobiete mojego życia, i powoli naprawde niespiesząc sie zaczniemy z soba sexic, a fantazje miałem zdecydownie normalne, nie co teraz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×