Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochająca222

Jakie warunki trzeba spełnić aby adoptować dzidzię!!!

Polecane posty

Gość Kochająca222

Mam takie pytanie ponioeważ nie potrafię znaleść konkretnej odpowiedzi na to pytanie w wyszukiwarce i na innych stronach Podajcie linki lub moze ktoś wie jakie warunki trzeba mieć???? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkow nie znam
ale mysle, ze najprosciej jest poszukac najblizszego osrodka adopcyjnego (albo adopcyjno-opiekunczego) - najlepiej zadzwon na informacje telefoniczna albo poszukaj w ksiazce tel. ja tam cos wiem, ale od czasu, jak "bylam w temacie" to sie troche moglo pozmieniac i moze tez tak byc, ze rozne osrodki moga miec troszke inne wymagania (np. dlugosc kursu dla rodzicow czy takie tam). najlepiej pytac u zrodla jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
w Polsce przede wszystkim trzeba być małżeństwem i sporo zarabiać, miec duże mieszkanie - móc dziecku zapewnić warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochająca222
Dziekuję za linki przeczytałam je uważnie narazie chce dowiedziec sie jakie są warunki więc teraz wiem ale dużo mi brakuje!!! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co bylo w tych
linkach, ale jedno wiem na pewno - nie trzeba byc malzenstwem - tzn. mozna byc osoba samotna (kobieta) - choc takie adopcje wciaz sa chyba nie za czeste. i nie trzeba wcale sporo zarabiac, znam przynajmniej kilka rodzin, ktore adoptowaly dzieci i wiekszosc z nich okreslilabym na poziomie srednim jesli chodzi o wysokosc zarobkow. i w ogole bez szelanstw - tzreba miec mozliwosc zapenienia dziecku/dzieciom przyzwoitych warunkow, ale wcale to nie musza byc zadne luksusy - ot, normalne warunki finansowe i tyle. znajomi adoptowali jedno dziecko, bo miely tylko pokoik z kuchnia, potem sie dorobili wiekszego, wiec adoptowali drugie. normalne warunki i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×