Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość genrey__

Takie cycuszki są najładniejsze! Wszystki mućkom dziękujemy!

Polecane posty

Gość genrey__

Te cycuszki są najładniejsze jesli chodzi o wielkość. Jedynie mi się sutki nie podobają, sa za bardzo odstające, ale mówimy o wilkości cycuszka. To jest takie b, b+. Są najbardziej proporcjonalne, jędrne, ładnie rozłożone, sterczące i widać że jest to gruczoł, a nie jak w przypadku oblesnych przerośniętych zdeformowanych cyców sam tłuszcz.... Mućki schowajcie się ze swymi paskudnymi niesmacznymy cycorami. Wyladacie jak przejrzałe stare baby, nie macie ładnej figury ani zachowanych proporcji. Wyglądacie jak kaleki i jesteście takimi "cyckowymi" daunami..... http://pokacycki.fotolog.pl/612266,komentarze.html a o to wymię dla porównania zaraz się zrzygam.Jak wy możecie dotykać takiego świnśtwa??????? http://galleries.xnxx.com/hodough/my_daughter/penny_lane/001rz/index.htm http://galleries.sterlingcash.com/nats_ibwf/faith_main_nc/index.php?nats=MTYyNjo2OjI czyli dwa obrzydliwe plastry lub zwisające zwiędłe gruchy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę
widać fajny z Ciebie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niezbyt fajny
jak sobie ogląda cycki w necie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Lermaszewska
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa ze slaska
mam takie cycuszki jak na pierwszym zdjeciu tylko mniejsze sutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
ja mysle ze zrobil zdjecie swojej dziewczynie i pragnie przychylnych komentarzy i potwierdzenia ze cycuszki dziewczyny sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genrey_
nie nie zrobiłem. Po prostu pokazuję że najładniejsze są średnie biusty i małe. A nie jak myślą przerośnięte wymiona:) moim zdaniem wielkie czy duże są wrecz nieatrakcyjne i zaburzają cały wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Lermaszewska
:) 🖐️ ja mam takie, ale ciiiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a laska z wymionami wg Ciebie to sie powinna zajebac, ze ma takie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Lermaszewska
doopa ja sie nie bede wypowiadac na topiku, na ktorym uzywa sie slowa "za....ć" 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men.
cycuszki sa roownie excytujace ja cipeczki kade inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babciu, ja nie pytam o zdanie Ciebie tylko autora topiku, nie chcesz to nie wypowiadaj sie, wielkiej straty nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta wariatka ze zdjecia
Sobie założyła topic na ogólnej i sama sobie komplementy prawi, pewnie nie ma faceta i chce na Kafe zabłysnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest z konteneru
nie gadać tylko wklejać zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wój tom
genery masz ale moim zdaniem tylko trochę racji ponieważ sredniej wielkości cycuszki są napewno ok! ale do choroby zbyt maleńkie ,no mam obawy że mogą troszkę być podobne do gruczołów mlekowych suki czyli samicy psa bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe______he
to tyl chybs nie wiesz jak wygladaj cycuszki suczki:-D rozbaiwłeś mnie. A może twój felek podobny jest do felka chomika?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małei srednie sa sliczne
nie cierpie kuwa duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaa.......
wszystkie trzy sa wrecz ohydne :P a te pierwsze to wogole zadne cycki, rozmiar a i odrazajace sutki... bleeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroscisz jej
bo albo masz wory do pasa albo jestes plaska decha. te pierwsze sa sliczne b w sam raz zakompleksiona zazdrosnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marei
Gruczoł jest na tyle mały, że gdyby w piersi nie było tłuszczu to kobieta miałaby rozmiar mniejszy niż AA :O weź sobie kup plastkiowe cycki i je macaj, bo widać że z kobietami doświadczenia nie masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wój tom
marei.przepraszam bo chyba natknąłem się na jeszcvze jedną z małymi cyckami oprócz tego dlaczego mowa o cyckach plastikowych ja tylko mówię że nie podobają mi się zbyt małe cycki no i oczywiście bardzo nie cierpię nienaturalnych silikonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera o za paskudne
mucie zdeformowane. no tak sa gusta i gusciki szkoda ze jestes reprezentantem tych drugich. Idź na łąke tam krowy mają równie duże:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka cycuszkow
ja mam takie B+ i są najfajniejsze - ktoś mi nawet to powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka cycuszkow
...niestety to samo mół mojej przyjaciółce... 😠 juz nie jesteśmy razem, cham...:( ci faceci!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genery__
Dziewczyny zrzucicie się na implanty dla mnie? Tak marzę ,że by mieć duży biust , a tu tylko takie nędzne 2 piegi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaa.......
do "zazdroscisz jej" - niczego nie ma tu do zazdroszczenia, bo tam prawie nic nie ma, zormiar A i koniec, kropka :D Do B jej troche brakuje a te sutki wrecz paskudne, jak u rodzacej juz suki, nieznosze takich i juz. A o moje sie nie martw, bo mam przepiekne i zgrabne cycuszki rozmiaru C, sredniego C, stojace, jedrne i takie akurat, z pieknymi i podniecajacymi sutkami, faceci az jecza na ich widok :P :D I na tym koniec wywodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×