Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gekon

pozowanie do aktu - próba ankiety

Polecane posty

Czy zgodziłabyś się pozować do aktu, dla fotoamatora, bez publikowania? Odpowiedz na pytania: 1. Wiek 2. Oczekiwane honorarium za sesję 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami 3.4. Z niewidocznym łonem 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knurowa
1. 21 2. 5000 3.1 nie 3.2 nie 3.3 tak 3.4 nie 3.5 tak 3.5 tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETAAAA
1. 23lata 2. Trudno powiedzieć, ale jakaś ładna sumka by się przydała 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę- nie 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą- tak 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami- tak 3.4. Z niewidocznym łonem- tak 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą- nie 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną- nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETAAAA
Tak tylko pytasz, czy masz konkretne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie odpowiedzi. Po pierwsze, powielam podobną ankietę amerykańską i jestem ciekawy opinii Polek. Po drugie, dlaczego nie miałbym spróbować fotografować, choć nigdy tego nie robiłem? A nuż odkryję artystyczne zdolności. W każdym razie, bez podtekstów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placebo _
1. Wiek / 18 2. Oczekiwane honorarium za sesję / brak konkretnej sumy, chcialabym dostac potem te zdjecia ladnie "doprawione" w photoshopie 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę / tak 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą / tak poniewaz zapewnienie ze nie bedzie to nigdzie opublikowane nie daja mi gwarancji i nie chcialabym sie zobaczyc gdzies potem w necie. ale jezeli zdjecia bylby ladne i bez widocznej twarzy zgodzilabym sie zeby byly np w portfolio fotografa czy na jego stronie 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami / chyba tak 3.4. Z niewidocznym łonem /zalezy od zdjecia 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą / nie 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną / chyba tak przede wszystkim zeby znalezc i uwidocznic to co piekne w danej osobie i robic zdjecia pod tym katem. podobaja mi sie bialo-czarne zdjecia. a skad jestes gekon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja się wypowiem
1. 21 lat 2. nie wiem... ale chcialabym kopie dla siebie 3.1. tak 3.2. tak 3.3. nie 3.4. tak 3.5. tak 3.6. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym takie zdjęcia
chciała sobie kiedyś zrobic dla mojego chłopaka:) Tylko wiem, że on by był zazdrosny jak diabli, więc musiałabym zrobić je sama, ale również jestm fotografem-amatorem, także mam sprzęt i wszystko;) Trochę gorzej z wywołaniem:p Ale najwyżej ktos się zdziwiw:D A co do ankiety: 1.21 2. 5 000 myślę, że ok, pod warunkiem, że te zdjęcie NIGDY i NIGDZIE nie byłyby rozpowszechniane... 3. tak- z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą, gdyby to było zdjęcie dla kogoś:) dla mnie z odsłoniętą:), łono może byc widoczne, ale bez szczegółów anatomicznych, że tak powiem...:o i bez aktów grupowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowe komentarze z mojej strony: 1. Zdjęcia byłyby robione cyfrówką, modelka otrzyma (np. mailem, na żądanie z szyfrowaniem) kopie plików do swej pełnej dyspozycji (ale niech uważa, aby nie ulotniły się z jej komputera!) 2. Nie wykluczam edycji fotografii np. czarno-biała, sepia, zmiany kolorów, rozmycie, nadanie tekstury itp. 3. kto chce do mnie napisać, niech kliknie napis \"gekon\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETAAAA
To powiedz jeszcze skąd jesteś i jakie honorarium proponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placebo _
a znaz sie chocaz co nieco a na fotografii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim ukryty P
1. 21 2. zdjecia dla mnie a kasa nie mam pojecia 3.1 nie 3.2 nie 3.3 tak 3.4 nie 3.5 tak 3.5 tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.17 :P 2. no z trzy tysiaki :D 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. tak 3.2. tak 3.3. tak 3.4. tak 3.5. tak 3.6. nie Tyle, można pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziękuję za dotychczasowe wpisy, proszę o następne. Jedna z Was zapytała, czy umiem fotografować. Odpowiadam, że uprawiam fotografię amatorską od dzieciństwa, czytałem literaturę na temat fotografowania portretów i aktów. Po kliknięciu napisu \"gekon\" pojawi się adres e-mail, pod który można zgłaszać osobiste wypowiedzi. Gratuluję również poczucia humoru dziewczynom, które wymieniły raczej ambitne honoraria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamewka
A czy stawiasz ograniczenia wiekowe? Bo ja mam 43 lata. Ale odpowiadam: 1. Wiek - jak napisałam 2. Oczekiwane honorarium za sesję - no, ze 300 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę - niekoniecznie 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą - raczej tak 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami - nie ma sprawy 3.4. Z niewidocznym łonem - niekoniecznie 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą - zgoda 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną - ale z młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
Tak, bardzo chętnie 1. 45 2. gratis 3. ograniczenia: 3.1. nie 3.2. tak 3.3. nie 3.4. nie 3.5. nie 3.6. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka ale robionych przezemnnie ale z opini osob ktore je widzily sa bardzo dobre. milam kilka propozycji robienia mi takich zdjec. raz chcialam za nie szpilki za 400 zl hahahahaha :P:P:P ale niestety niechcial mi ich kupic :P:P:P:P smam interesuje sie fotografia i obrobka zdjec ale amatorsko nawet bardzo amatorsko:) a teraz odpowiedzi na pytania. 1. Wiek ---- 21 2. Oczekiwane honorarium za sesję ---- zalezy od mojego kaprysu :P:P:P a serio to chcila bym cos kolo 500 zl zalezy tesz od typu zdjec i ilosci a takze poswieconego czasu. 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): --- chyba brak poza jednym jesli mialy byc opublikowane chce byc anonimowa 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę --- nie 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą ---- jesli mialy byc publikowane 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami --- nie rozumiem czy tylko takie?? czy mogly by byc takze takie?? 3.4. Z niewidocznym łonem --- tak jak sie wy\\razila poprzedniczka bez szczegolow anatomicznych 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą --- spoko:P:P 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną --- raczej nie bomoj mezczyzna bedzie zly chyba ze mial by byc to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o następne wypowiedzi. Dla jasności: Zdjęcia nie byłyby publikowane ani wykorzystywane do celów zarobkowych. Myślę o fotografowaniu w celu sprawdzenia, czy umiem to robić. Tak dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topless girl
Czy zgodziłabyś się pozować do aktu, dla fotoamatora, bez publikowania? Odpowiedz na pytania: 1. Wiek 2. Oczekiwane honorarium za sesję 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami 3.4. Z niewidocznym łonem 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną 1. 19 2. 1500 3. Tak 3.1. Tak 3.2. Tak 3.3. Tak 3.4. Tak 3.5. Nie 3.6. Tak ale tylko z moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 39 :D Ale nie najgorzej wyglądam ;) 2. Wybrane przez mnie 1 zdjęcie w rozmiarze plakatu. Gdyby zdjęcie miało być gdzieś sprzedane - poprosiłabym o konsultację w celu negocjowania dodatkowej, skromnej zapłaty ;) 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. Mogę pokazać całe ciało. 3.2.Mogę pokazać twarz. 3.3. Tak. 3.4. Łono też mogę pokazać :) 3.5. Może być. 3.6. Może być. Jedyna uwaga - zastrzegłam sobie gdzie zdjęcia mogły by publikowane, na wypadek gdyby się okazało że jednak zrobisz karierę jako fotograf :) Zakładając że ktoś w ogóle chciałby oglądać zdjęcia gołej baby tuż przed czterdziestką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze zołziona
1.19 2.ze trzy zera musza być:P 3.tak 3.1.nie 3.2.nie 3.3.tak 3.4.tak 3.5.tak 3.6.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 lat 500-700 zl ( moze 5000:) 3.1 -tak 3.2- nie wiem, raczej buzke tez bym prezentowala 3.3- tak 3.4- tak 3.5 TAK 3.6 TAK :))) oo tak :) lae on tez nagi:) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjja rozumiem
nie bo nie lubie amatorow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne sumki
a taki zwykły model do aktu zarabia 10-50 zł za godz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jest zwykly... hehehehe no wiadomo, pozowanie nie wymaga ogromnej sumy..wiec dziwie sie tym dziewczynom ktore napisaly ze pare tysiecy.....toz to zart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zgodziłabyś się pozować do aktu, dla fotoamatora, bez publikowania? Odpowiedz na pytania: 1. Wiek 2. Oczekiwane honorarium za sesję 3. Ograniczenia (odpowiedź tak lub nie): 3.1. Tylko topless lub od pasa w górę 3.2. Z niewidoczną lub zasłoniętą twarzą 3.3. Od tyłu ale z widocznymi pośladkami 3.4. Z niewidocznym łonem 3.5. Akt grupowy, z inną kobietą 3.6. Akt grupowy, z mężczyzną ---------------------------------------------- Tak 1. 21 2. 100 zł/h 3.1 Nie 3.2 Tak 3.3 Bez znaczenia 3.4 Bez znaczenia 3.5 Nie 3.6 Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracam do ankiety po długiej przerwie spowodowanej wyjazdem zagranicznym. Bardzo proszę szanowne Panie o udzielanie odpowiedzi. Osoby zainteresowane konkretnym spotkaniem proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×