Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana..

Telefonia komórkowa na karte jakiego operatora wybrać ?

Polecane posty

Gość niezdecydowana..

Mam zamiar kupic sobie telefon ale nie wiem w jakiej sieci. Co polecacie ? Prosze o wasze wypowiedzi i uzasadnienia. Z góry bardzo dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Może w moich doświadczeń i spostrzeżeń opiszę 3 operatorów na kartę: -simplus-plusem jest,że często są jakieś darmowe minuty do wygadania nawet poza siecią,można wysłać smsa do simplusa z netu,ceny połaczeń podobne jeak u konkurencji -pop-za darmo nic tu nie ma;( Jak się doładujesz to czasem dostaniesz jakieś minuty do wykorzystania w sieci!,smsa z netu można otrzymać,ceny podobne -tak tak-moim zdaniem najgorzej,smsa z netu nie można wysłać do sieci era(jakieś hasła niby prześlą,ale następnego dnia gdy są już nieważne),o promocjach nic mi nie wiadomo,mają chyba najdrożej Są jeszcze heyah,sami swoi i orange go! Niestety tu nic wiecej powiedzieć nie mogę. Ja mam pop od lat,ale średnio zadowolona jestem.Myślę o zmianie na Simplusa,bo często dostajesz minuty bezpłatne do wygadania,a tam nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo chodzi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppp
No POP ie ostani weekend mozna było przegadac w sieci bezpłatnie, ale rzeczywiscie tylko w sieci. Opcja 30 gr, i 15 gr z wybranymi numerami tez nie jest zła. najgoresze jest to, ze to wszystko w sieci. zastanawiam sie nad kupnem jeszcze jednej karty, bo telefon mam, zeby dzwonic do erowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka aaaa
a ja mam w tak taku i całkiem mi się podoba po 8 miesiącach w taryfir happy taniej mam sms za 16 gr i rozmowy za 59 gr do każdej sieci dodatkowo w pakiecie (który jest ważny tak długo jak na poł.wychodzące karta ) mam smsa do ery i heyah za 7 gr i minutę rozmowy na stacjonarne, ere lub heyah za 35 gr z VAT (pakiet około 7 zł to 25 minut lub 100 smsów wymiennie 1min = 4 smsy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka aaaa
a co do promocji, to od czasu do czasu coś mi tam wyślą smsem ostatnio jak doładuję kartą 20 zł dostałam 10 zł gratis; ale to rzadko częściej że jeśli wydasz do jakiejś tam daty dajmy na to 20 zł i doładujesz dowolną kwotą to dostaniesz 10 zł ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa, raz mi przysyłają coś takiego raz nie, może jak za długo nie doładuje to tak jest:) że zachęcają poza tym jak doładujesz konto to okres ważności karty Ci się sumuje tzn. mam ważną kartę do 20.08.2006 doładuje dziś 20 zł to będę miała ważne na połączenia wychodzące o miesiąc dłużej od tej daty a nie od dnia dzisiejszego szkoda tylko że nie ma jakichś promocji z 1 numerem za darmo:) bo by mi pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka alpejska
to zależy jak mają Twoi znajomi. Najlepiej wybrać ta sieć, jaka oni maja, bo zawsze najtaniej jest w ramach jednej sieci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange Go lub Pop
coraz czesciej ostatnio za doladowanie konta karta za 50zl dostaniesz 20zl extra. Tanie polaczenia nawet za 5gr z wybranym numerem, smsy za grosza w sieci. Zreszta co tu duzo pisac... wejdz na ich strone i sobie porownaj oferty. Wg mnie Plus to najgorsza z sieci.... maja abonenta gleboko w duopie, czesto sa zwisy, jakies debertowania konta nie wiadomo skad... A z era... hmmmm. Jakos nie lubie tej sieci i tyle. Sama mam tel. na abonament ale w domu kilka osob ma na karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup kartę heyah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka aaaa
moze i za grosza w sieci ale to tez nie tak od razu bo trzeba pakiet kupic, ale jak sie duzo smsuje to sie oplaca:) a co do tych 5 gr to o ile dobrze sie orientuje to jest opłata miesięczna jakaś od każdego takiego numeru wiec kazda siec ma jakies plusy i minusy ja mam sporo znajomych w orange i erze tez troche wiec musze jakos wyposrodkowac , ale te stawki ktore obecnie mam calkiem mi odpowiadaja choc nie twierdze ze nie moglyby byc jeszcze nizsze fajnym rozwiazaniem jest tez era fun albo z orange mix :) ale to juz trzeba sie zastanowic, ja na razie nie chce miec zadnej umowy bo pracy stalej tez jako takiej nie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamęt
najlepiej będzie jeśli wybierzesz tę sieć, w której masz najwięcej najbliższych znajomych i rodzinę. W ramach sieci zawsze najtaniej. p.s. mam pop i chwalę sobie. Odradzam simplus - najgorszy zasięg! miałam kiedyś i tam gdzie inni mieli zasięg, ja niestety nie - zniechęciłam się ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×