Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafal586

Jak mam wrócić do żony Jak Ją przekonać do siebie?

Polecane posty

Gość rafal586

Moje zycie legło w grózach miałem Kochankę, straciłem dom żone syna . dzisiaj chciałbym to wszystko naprawić ale mija żona nie daje miżadnych szans. Kupiłem jej kosz róz w ramach przeprosin , kupiłem jej złoty łańcuszek w ramach przeprosin, kleczałem ,płakałem nie stety nie dało to żadnego efektu. Naprawdę zrozumiałem swój błąd chcę to wszystko naprawić , tylko jak? Jeżeli moja żona którą bardzo Kocham nie chce mi przebaczyć. Sam nie wiem co mam zrobić? wiem jedno ,ze moje życie bez niej nie ma sensu , Ona jest dla mnie wszystkim ale ja sam nic nie zwalczę. Mamy cudownego synka Huberta , próbowałem jej wytłumaczyc ,że warto poświęcić się dla niego by miał normalną rodzinę ale dalej z ust mojej żony słyszę NIE! Czy ktos z was może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam ze pytam
"że warto poświęcić się dla niego" DLACZEGO TO TWOJA ZONA MA SIE POSWIECAC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
Kochanka kopnęła Cie w tyłek czy też okazała się jędzą?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
miałem Kochankę, straciłem dom żone syna -----Miales Kochanke (z DUZEJ litery) a zone i syna z MALEJ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żona ma rację
nie chciałabym nawet rozmawiać z mężczyzną - moim mężem, który mnie zdradził. Dlaczego ma dawać Ci szansę? Myślałeś o tym jak ona się czuje i co czuje, kiedy szłeś do łóżka z kochanką? Ja Ty czułbyś się gdyby ona Cię zdradzała? Uważam, ze Twoja żona zasługuje na kogoś lepszego a nie na faceta, który zdradza. Poszukaj sobie kochanki a jej daj spokój jeśli ona Cię już nie chce. I nie stosuj praktyk typu "to dla naszego syna" bo dlaczego ona ma się poświęcać i całe życie żyć z kimś kto ją skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla żony
Gdyby więcej kobiet tak zdecydowanie traktowało zdradzaczy to i zdrad by bylo mniej bo by się jeden z drugim zastanowił PRZED czy warto ryzykować, a nie skamlal jak pies po tym jak już sobie poużywał na boku. Mądra kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
"to dla naszego syna" zdradzałeś i oszukiwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka
może on naprawdę sie zmienił ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
Ja jeszcze jestem ciekawa,czy sam skruszony sie przyznales , czy tez zona Cie "nakryla". Bo to tez o czyms swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ma rację
taaaaaaa zmnienił się .....ciekawe na jak długo? pewnie do czasu aż znowu nie znajdzie sobie kochanki, bo pewnie tamta go kopnęła w dupę i znalazła innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka
być może i tak jest , ale może dac mu szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
Moze ale wcale nie musi.A skoro nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka
myslę że musisz dac jej czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka
i musisz o nia zabiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
kobieta sie odkochała i na samą myśl o tym gadzie robi jej się niedobrze, więc o sznsie nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka
musisz sie także zmienić, bo każde twoje spóźnienie, każdy sms w twoim telefonie przestaraszy ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ma rację
ona czuje do Ciebie wstręt chyba....ja bym czuła...na samą myśl o tym, że zostałam zdradzona. Dla kobiety nie ma nic bardziej okrutnego. Nakryła Cię czy sam się przyznałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogalka
Może powinieneś poczekać. Może dla Twojej żony ten ból i to upokorzenie jest zbyt świeże. Nie możesz oczekiwać, że przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Z drugiej strony, jeśli będziesz musiał bardzo się starać o odzyskanie rodziny, to może drugi raz nie spieprzysz sprawy i docenisz żonę i synka. Trudno będzie zdobyć jej zaufanie ale jeśli naprawdę kochasz to walcz. I nie mów jej, że dla dziecka, tylko że dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kochając żonę/męża można zdradzać??? Jesteś niedojrzałym emocjonalnie chłopczykiem, który rozpacza, bo zabrano mu zabawkę... ona wcale nie była mu potrzebna, ale na samą myśl, że ktoś inny może sie nią pobawić mały chłopczyk dostaje spazmów... Ja zrobiłabym tak samo jak twoja żona. Dziecko nie będzie szczęśliwe w rodzinie bez szacunku i miłości. Teraz to juz chyba możesz sie \"tylko\" pomodlić, potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akeksiej
Człowieku, Ty myślisz, że kupisz sobie uczucia żony? Kwiaty, prezenty? Przecież to nic nie da! Kobiety w takich sytuacjach kierują się emocjami, a Ty ją bardzo zraniłeś. W sumie Ci współczuję, ale teraz płacisz za swoje błędy. Jedyne co mogę Ci doradzić, to dać jej czas na przemyślenie tego wszystkiego i nie być nachalnym. Pamiętaj, uczuć kobiety kwiatami czy złotymi łańcuszkami nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
Ty jej wcale nie kochasz, bo zdradzałeś...TY ją po prostu chcesz znowu mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal586
Jak jej nie KOCHAM ? Kocham i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrozumiałem swój błąd!!!!!!!!!!!!!!! A kochanka mnie nie zostawiła tylko ja to wszystkoprzerwałem bo moje serce było przy żonie moje myśli przy żonie. Ludzie czy wy potraficie zrozumieć faceta który przyznaje się do winy do wielkiego błedu jaki popełnił? Ja naprawdę chcę wsystko naprawić!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
Jak zona dowiedziala sie o zdradzie? Jak dlugo miales kochanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal586
O kochance dowiedziała sie szybko , a byłem z nią tak naprawdę razem 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
W jakis sposob sie dowiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal586
Zwyczajnie zobaczyła mnie znią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal586
Ja z całego serca pragnę udowodnic Jej ,ze warto było mi zaufać tylko jak jeżeli Beata nie daje mi zadnej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
Wiec chyba sie nie dziwisz,ze "daje Ci popalic" ? Nie wiem czy wroci.Jezeli tak, bedziesz wielkim szczesciarzem , bo jak widzisz wypowiadajace sie tu kobiety , niewiele z nas by wybaczylo... Nie badz nahalny.Daj jej czas. Jezeli jednak jej samej bedzie lepiej niz z Toba, to masz problem chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ostrzu noża
Bądż wytrwały w okazywaniu swojego uczucia żonie. Nie dziwi mnie fakt, ze nie chce Ci już ufać, ale może w końcu zmięknie i spróbuje ci wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla żony
A kiedy poczułeś że twoje serce jest przy żonie? Dopiero jak się dowiedziała o kochance? A co to za osiągnięcie że przerwaleś romans bo żona się dowiedziała? Wiesz, nie wystarczy żeby serce bylo przy żonie. Cała reszta też musi być przy niej. A u ciebie serce bylo przy żonie a fiutek przy kochance. Jak słyszę tak bełkot że miał kochankę ale serce i myśli były przy żonie, to mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×