Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana26

I znów sama...

Polecane posty

Gość rozczarowana26

Zostawił mnie po 3 miesiącach znajomości...To już mój drugi związek który kończy sie klęską...A z każdym zerwaniem moje poczucie wartości maleje do zera...I znów od początku.Ehh...Czas na nowo zmienić swoje życie. Macie może jakieś propozycje? Randkowania i nowych związków mam już dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
Najgorsze to to że sprawdza sie stara prawda: facet dąży do jednego a potem - gdy to osiągnie - przestaje mu zależeć...chyba masz rację Walet...ja do związków się nie nadaję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
do ---> Anka 99... czym to uzasadnił? hmm...w sumie to niczym szczególnym - że jego zdaniem za dużo baluję itd. co zresztą diametralnie mijało się z prawdą. Szukał pretekstu po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
do----> nigdy nie miałem dziewczyny chyba juz za późno bo ten związek mnie bardzo uprzedził co do facetów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
----> Anka99 hmm...a może to jakaś ex sie odezwała? myślę że w moim przypadku tak było...no nic. Zaczynamy na nowo. Tylko od czego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowana26-a ja tam wierzę w fajnych facetów(20 razy Ci nie wyjdzie ,ale za 21 się uda):-) Z tą wiarą to chyba trochę przesadziłam:-( (przynajmniej chcę w to wierzyć!):-) Cuda podobno się zdarzają!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
ja od jutra zaczynam dietkę lekkostrawną i wznawiam biegi po parku, bo od kiedy z nim zaczęłam sie spotykać zaniechałam tego typu aktywności. A pozatym siadam do mojej pracy dyplomowej i angazuję sie bardziej w pracę zawodową. Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
--->bluerose 21x3 miesiące = 63 miesiące w zaokrągleniu 6 lat -dobrze liczę? Kochana - to jż będę dobrze po 30 ;) hihi i kto mnie taką pomarszczoną zechce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
----> do Anki 99 masz racje - jutro pomyślimy bo dziś z nadmiaru wrażeń i emocji głowa mnie rozbolała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowana26-dobre pytanie!;-)Popytam u mnie na mieście,ale gwarancji nie daję;-) Najpierw muszę zatroszczyć się o siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
słońce -rzuć te lody w cholerę - pójdzie Ci w boczki i będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
oki, to popytaj u siebie a ja popytam o Ciebie u siebie na rewirze ;) A może jakiś podbudowujący film znacie? mam jutro troche wolnego to może coś obejrzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana26
ciekawe czy jeszcze w kinie muranów to grają, ostatnio widziałam afisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyj \"Powrót do Garden State\" przyjemny relaksujący filmik, który pozwala na chwilę ucieczki od codziennych problemów dodatkowo okraszony muzyką w stylu Simona &Garfunkela P.S. czy kobieta potrafi zrozumieć jako powód do rozstania słowa \"Bo to nie to\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
"bo to nie to"..........w sumie nie najgorzej powiedziane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak można się rozstać z osobą, z którą byłeś/łaś związany/a uczuciowo bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
Tez wiem co czujesz, bo kazdy moj zwiazek tez sie konczy porazka, niekoniecznie ztakich podowo co u Ciebie. Ja chyba nie jestem po prostu do tego stworzona:( Myslalam,ze wreszcie znalazlam milosc swojego zycia, a on mi dzis napisal,ze nie wie czy mnie kocha! Czyli nie kocha:( A spotykamy sie juz 9 miesiecy, wiec skoro do tej pory tego nie czuje to juz nie poczuje! Mowi tylko,ze chce byc ze mna, mieszkac, wykonywac codziennie czynnosci, ale czy to cos wielkiego? Mam dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-życzę ,żeby wszystko się jakoś ułożyło(50 razy dostaniesz po d.. czterech literach ,a potem to już żyli długo i szczęśliwie(jak nie z tym to z innym)Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_25 ja skończyłem mój ostatni roczni związek właśnie dlatego, że nagle zacząłem mieć poważne wątpliwości;), ale ja jestem popaprany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
ja bym już chciała przestać dostawać po dupie, ile można? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
pralinek-----> jakie były te wątpliwości? napisz, to może i ja coś zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
"bo to nie to"....to w miarę delikatny sposób wytłumaczenia zerwania. A co miał jej wymieniać jej wady? to by ją dopiero bolało i pogrążyło...A tak, chemia nie zadziałała, niczyja wina...tak jest chyba lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
bluerose2000 => moje wczesniejsze doswiadczenia nie nastawiaja mnie optymistycznie do obecnej sytuacji:( pralinek => on dopieor niedawno zrozumial,ze chce byc ze mna, wiec to nie jest tak,ze najpierw chcial,a teraz nie wie co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
Ola------> daj mu czas, w końcu chce być z Tobą, prawda? Nie mówię, że masz czekać w nieskończoność ale jeszcze troszkę bądż cierpliwa i pokazuj mu się z najlepszej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka99 hmm w gruncie rzeczy tak....mimo wielu rozmów z Nią i niezliczonych chwilach tylko z papierosem i myślami.... była moim ideałem jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny-jest śliczna, jest niezwykle inteligentna i interesująca, a dodatkowo co jest szczególnie ważne dla mnie -ufałem jej, a ona mi....i mimo tego wszystkiego czegoś mi brakowało, a jedyne słowa, którymi potrafiłem opoisać moje uczucia to były właśnie te nieszczęsne-\"Bo to nie to\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
ale czego Ci brakowało??? musisz chociaż sam to sobie uświadomić...tak na przyszłość, żeby wiedzieć czego w kobiecie szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
anka99-------> zapytaj, masz prawo się z nim ostatni raz rozmówić, nie udawaj, że nic sie nie stało.......nie jesteście w przedszkolu, powiedz, żeby zachowywał się jak dorosły facet, bo Ci przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
anka_---> czyli jak? nie odpisuje Ci i nie odbiera telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×