Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hymm

..nie wiem czy to ja czy moja podświadomość =/

Polecane posty

Gość hymm

..a więc jest taki problem!=// ..wytyczane cele osiągam! ..chodzi mi tu o mężczyzn ..za kazdym razem upatruje sobie cel ..następnie go zdobywam ..a kiedy już mam ..i chłopak sie zakocha ..ja rezygnuje a zarazem cierpie! ..czasami mysle ze nie mam uczuć =/ ..jestem teraz w związku ..na początku było wszystko w jak najleprzym pożądku ..do momentu aż nie poznałam kolegi mojego faceta ..i jak sie domyslacie mam nowy cel..=/ ..do kórego będe dążyć aż dopne swego=/ ..mam tego dosyć! ..za kazdym razem obiecuje sobie ze to juz koniec ..ze nikogo więcej nie zranie ..ale to jest silniejsze ode mnie! ..juz nie chcem tego robić! ..ranic!! ..bronie sie przed tym jak moge ..nie wiem czy to ja ..czy może moja podświadomośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś że ranisz także siebie wiec rozumiem że ty i chłopak zakochujecie się w sobie a potem Ty go rzucasz? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymm
..dokładnie! ..ja go rzucam ..on cierpi a ja razem z nim przez to ze go ranie ..ale cel jest już wytyczony i on sie liczy.. ..chyba powinnam zgłosic się do jakiegoś psychologa/psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Cię tak ciągnie do tego nowego faceta? sex? uważasz go za lepszego lub przystojniejszego od obecnego partnera? czy to taka potrzeba jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymm
..właśnie tak jak piszesz hak uważam go za przystojniejszego, leprzego.. również potrzebuje zmiany.. ..ale jedne co wiem!! ..ze jak już dopne swego i jestem szczęśliwa ..to po krótkim czasie 1/2 miesiąca wszysko zaczyna się od poczatku ..nie wiem dlaczego tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiii
Toz to cała Jagna z Chłopów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ohh przepraszam chodizło mi o jeden, dwa miesiące*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to albo potrzebujesz psychologa albo jesteś facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
A dzieje się tak zanim z nimi zaczynasz z nimi współżyć czy po 1 współżyciu czy po kilku i potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jedyny plus w tym wszystkim jest taki ..że \'nie daje tyłka\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
To jak nie dajesz tyłka to boisz się zakochać aby wiesz co i ciągle szukasz lepszego kandydata. To niekoniecznie coś ci dolega, zwyczajnie wybredna i rozkapryszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
No i masz dopiero 17 lat to wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Mózg jeszcze nie jest w pełni wykształcony a ciało już tak. I pewnie masz w miarę duże powodzenie u chłopców to je wykorzystujesz dla podbudowania własnego ego i zazdrości koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie do końca;)ale troszke racji w tym jest.. ..sęk w tym że.. ja już tego nie chcem robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jeżeli nie chcesz tego robić to zacznij umawiać się z trochę starszymi a nie z rówieśnikami wtedy będą ci na tyle imponowali, że tak szybko ci się nie znudzą. Tylko że to rzadna porada bo bardzo szybko cię rozdziewiczą a pewnie na tym ci nie specjalnie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
żadna miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..chyba zostane przy tym co mam ..i z którym jest mi dobrze:) ..a mały flircior nie zaszkodzi od czasu do czasu;) ..bo to chyba uzależnienie.. ..zawsze utwierdzałam sie w przekonaniu ..że najbardziej pociąga mężczyzn kobieta ..którą wszyscy chcą ..ale nikt nie ma.. ..racja!?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa
anoreksja seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa
poczytaj o tym w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjrzeć
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×