Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona niedoświadczona mam

ZIELONE KUPKI- POMOCY!!!!! DOŚWIADCZONE MAMY

Polecane posty

Gość zmartwiona niedoświadczona mam

Moja 14 tygodniowa córeczka od tygodnia bez przerwy robi zielone jak trawa kupki!!! Nie wiem czego one mogą być objawem? Od 8 tygodni karmię ją mlekiem Bebilonem HA i nic nie działo się. Przedwczoraj zmieniłam mleko na Nan Ha i też nie pomogło :( Piersią karmię ją raz, góra dwa razy dziennie- bo nic mi nie leci... A te Kupki są straszne!!!!!!!! Kleiste i koloru zgniłej trawy!!! Nie ma w nich nawet odrobiny żółtego koloru!!! Dodam, że też od tygodnia strasznie się pieni- może to początek ząbkowania. Czy to mogła by być przyczyna tak brzydkich kupek? ??? Dziecko nie jest ani apetyczne, nadal ma apetyt, miękki brzuszek, ale robi takie kupki :( :( One śnią mi się już po nocach! Acha, wypróżnia się co drugą dobę. Proszę powiedźcie mi co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz starać się jak najwięcej karmić piersią. Ja też na początku miałam mało pokarmu.Pomogła mi doktorka która doradziła mi żebym kupiła odciągacz i w ten sposób pobudziła laktację. Po czterech dniach odciągania niewielkich ilośći i karmienia dzieciątka piersią moje piersi zaczęły wytwarzać wystarczającą ilość mleka. Zielone kupki są świadectwem nie tolerancji pewnych pokarmów lub płynów. Zastanów się,może dajesz dziecku zbyt dużą ilość pokarmu. Najlepszą metodą jest karmienie na żądanie. Ważne jest też co ty jesz bo to jest wchłaniane do twojego pokarmu. Moje dziecko też przez jakiś robiło zielone kupki,czasami ze śluzem. Problemy się skończyły w momencie gdy metodą poświęceń usunęłam część pokarmów z mojego jadłospisu.Dodam że po cesarce moje dziecko było w szpitalu dokarmiane sztuczną odżywką i to też mogło mieć wpływ na zabarwienie stolca. Warto też zasięgnąć porady lekarza. Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×