Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z saturna pytanie

czy w sklepie można przymierzać buty na gołe stopy ?

Polecane posty

Gość z saturna pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aei
Zasadniczo tsak. Bywają sklepy, które mają coś przeciwko temu; kilka lat temu było modne zmuszać klientki do ubierania takich dyżurnych "stopek". Ale wydaje mi się, że dali już sobie z tym spokój. Zobacz, czy inne klientki przymerzają i czy nie robią z tego problemu w sklepie. Mnie się wydaje, że w lecie nie mieliby szans czegokolwiek sprzedać, gdyby nie pozwalali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj sa jeszcze podkolanowki
w wiekszych sklepach z obuwiem mozna poprosic o podkolanowki- wolalabym zeby kazdy je ubieral( spojrz na topicki tu sama grzybica pochwy, grzybica stop tez na pewno nie jest przyjemna) gorzej z japonkami, takie mona przymiezac jak sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitnąca czereśnia
nie wyobrażam sobie kupna butów na lato bez przymierzenia na gołą stopę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloko
klapki mozna-te na lato ale butow typu adidasy-nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitnąca czeresnia
ty przebrzydły brudasie, ja sobie nie wyobrazamn, zebym mogła po kims kto wkładał do buta przepocona , brudną stopę, byc moze zagrzybiałą wkładac swoją. Absolutnie w zadnym porządnym sklepie na takie praktyki nie pozwolą, i dobrze. Jezeli ktos m agoła stope moze dozstac stopke do przymierzenia, zaznaczam , sa to stopki jednorazowe. jednak Polacy to śmierdzące brudasy, zero higieny, az sie zdenerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezwierzęcona
jesli obsługa sklepu nie ma nic przeciwko, a Ty nie boisz się grzybicy, to hulaj dusza. wyobraźcie sobie, że kupiłam ostatnio japonki przymierzając je właśnie na te znienawidzone przez większość babek stopki. dało radę. zaletą tych skarpetek jest to, że wejdą na dowolnej wielkości płetwę, więc nie widzę problemu w noszeniu takiej stopki ze sobą w torebce w razie niespodziewanej ochoty na zakup butów. mnie osobiście odrzuca od mierzenia wilgotnych od czyjegos potu klapek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mnie strasznie
wkurza jak damulki w deichmannie swoje gołe syry pchaja do butów. BLEEEEEEEE!!!!!!!Jak przymierzam tyo ubieram podkolanówki, czy to jest takie trudne wy śmierdzące brudasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli widzę że obsługa sklepu nie widzi nic złego w przymierzaniu obojętnie jakich butów na gołe stopy to natychmiast robię \"w tył zwrot\" i nie kupuję tam butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×