Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakręcona81

1001 pomysłów na spędzanie wolnego czasu... kto ma pomysł niech sie wpisuje...

Polecane posty

w wolnym czasie - to Cię podziwiam, bo ja nie chciałabym miec cały czas wolnego, to wszystko sie może znudzić, co za dużo to niezdrowo, ja tam pracuje, a po pracy i w weekendy to dopiero organizuje sobie czas:) też lubie chodzić na aerobik:) ale jak ktoś powiedział: \"Ciągła przyjemność przestaje być przyjemnością\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty w sierpniu masz naukę?? współczuje.. to jest najgorsze jak sie siedzi nad książkami, atu za oknem taka pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, no niestety to już niedługo, na szczęście ten etap mam juz za sobą:) a ty sie jeszcze uczysz czy studiujesz? jeśli oczywiście chcesz odpowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nessca zostałyśmy same nikt juz nie ma nowych pomysłów:) tak sie zastanawiam, co by tu jeszcze mozna wymyślić, czego tu jeszcze nie wymienione, ale muszę sie zastanowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
wcale nie same :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemozliwe
Mozn aprzykladowo uczyc sie nowych rzeczy np. gra w szachy. Kupujesz ksiazke szach w weekend + szach i prosze masz zajecie. Krzyzowki. Wrotki. Kilka osob napisalo poseksic sie, jednak to jest raczej zabawa zespolowa. A co jak nie masz skladu do zabawy? Samemu to nie to samo, o wiele nudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajna-aj- przepraszam, fajnie, ze jesteś... bo my z nessca właśnie sie skupiamy na jakichś nowych propozycjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
można też poświęcić wolną chwilkę na jakiś zabieg upiększający , który poprawi odrobinkę humor np , zrobić sobie maseczkę albo pazurki ( tego chyba jeszcze nie było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
do zakręconej 81 ! no to myślimy dalej laski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja gdy jestem sama np teraz to siedze przed kompem, bo co robic... albo tv, albo rowerek, albo telefon okupuje, albo wychodze do znajomych. ale zadko mam takie dni ze sama siedze w domku :P wole z kochaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemozliwe
Proponuje bialy lakier kryjacy na stopach. pasuje do opalenizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
można udać się na" babskie" ploteczki do koleżanek ( ale to juz pewnie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
ja np . jak mam natchnienie zapisuję swoje mysli w formie wierszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niemożliwe - przypomniałeś/ as mi o kolejnej rzeczy, którą lubię robić, a mianowicie krzyżówkach:) że też człowiekowi tyle rzeczy z głowy ucieka;) znajoma mi ostatnio poleciła pewną stronę:) polecam:) tam można pograć również zespołowo:) http://www.kurnik.pl/ no dobra dziewczyny myślimy intensywnie:) w sumie można się zająć zabiegami kosmetycznymi:) ale osobiście preferuje coś bardziej poza domkiem:) co tu jeszcze mozna wymyślić?? hmmm dziewczyny?? a i faceci też jeśli się jakiś pojawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kochani:) ja zmykam, bo koniec pracy:) a jak juz wspomniałam zaglądam tu tylko w pracy;) zaglądnę jutro rano, a wy myślcie intensywnie, może wam coś jeszcze do głowy przyjdzie, ja też jeszcze sie zastanowie:) pozdrawiam was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
bardzo chętnie :-) ale to co zapisuję piszę z regóły pod wpływem emocji , jest to wynikiem stanu w jakim się w danej chwili znajduję i wiesz co wolałabym je zostawic dla siebie . Czasami jak mój luby widzi ,że zapisuję swoje myśli też chce abym je przeczytała ale raczej traktuję to jako swoja intymność i oderwanie się od codzienności . taka burza mózgu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
cholera miało być z reguły ( sorki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna -aj- takie zapisywanie mysli to dobra sprawa.. jak nie ma z kim pogadac a czuje sie potrzebe wyrzucenia co lezy na sercu :) ja wiersze pisze tylko jak mam dola, a mysli swoje owszem tez zapisuje ;) takie babskie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
bo właśnie jak ma się doła to w głowie są mln myśli które aż się prosza aby je przelać na papier :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×