Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakręcona81

1001 pomysłów na spędzanie wolnego czasu... kto ma pomysł niech sie wpisuje...

Polecane posty

zakrecona81 teraz mi sie przypomnialo, ze fajna zabawa jest przy pieczeniu ciasteczek :P pieklam z moim chlopakiem, i naprawde hehe idzie sie usmiac ;) pewno przeczytasz to rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) nessca, owszem owszem z samego ranka czytam twoje wczorajsze myśli:) jak Tobie sprawia przyjemność pieczenie ciasteczek, to sie ciesze, mnie jakoś to nie wciąga;) ale myślę, ze to pewnie zasługa tego ukochanego, anizeli ciasteczek;) nawet najbanalniejsze rzeczy, kytóre sie robi z kimś bliskim mają dla nas zupełnie inne znaczenie:) a mi sie wczoraj przypomniało, ze bardzo lubię układać pasjanse:) strasznie mnie to wciąga:) w pracy nie mam ale to i dobrze bo bym sie skupić nie mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to sie nazywa kobieta pracujaca, wstaje rano... i ma sily na komp :P ja dzis bede realizowac spedzanie wolnego czasu :D ide do mojego misia, bo wczoraj pol dnia spedzilam tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam siłe na kompa, bo cały czas pracuje przy kompie:) więc to dla mnie żaden problem:) to fajnie, ze idziesz realizowac swoje plany, ja moje dopiero po pracy zrealizuje, chociaż dzisiaj to raczej jak dla mnie mało przyjemne bo musze pochodzić po sklepach za jakimś presentem dla siostry:) ale jakos nie lubię zakupów, a podobno kobiety to bardzo lubią, dla mnie to męczące:) rozumiem pod tym względem facetów, którzy muszą chodzić ze swoimi partnerkami:) ja to odczuwam jak sie wybiore z przyjaciółką:) ja preferuje chodzić tylko wtedy gdy mam cel i najlepiej załatwić to jak najszybciej:) ups ale sie spisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie zakupy, ale tez jezeli mam cel co kupic, bo takie szwedanie sie po sklepach jest bez sensu, tylko potem nogi bola :P a z facetem czasem jest tak ze jest gorszy od baby, jesli chodzi o kolor itp. taki jest moj brat :o idzie szalu dostac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację, ale ja z moim bratem nie mam problemów, zawsze mnie ciągnie bo mu musi ktoś doradzić, ale on jak coś zmierzy i jest ok, to bierze od razu i mam zaakupy szybko z głowy:) ale musi mu sie coś spodobać:) ale ogólnie rzecz biorac to bardzo szybko mi sie z nim zakupy robi:) oczywiściejakby co to go popędzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D jak nowa.... co to wanna i ciepla moze zrobic :P od razu lepiej czlowiek sie czuje :) bede tu cos do 11, bo potem uciekam, wiec bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie długo, niedawno zaglądnęłam, jak miałam w pracy martwy sezon, bo mi sie troche nudziłoi tak sobie po necie chodziłam:) szkoda, ze tylko do 11, bo sobie dziś nie pogadamy:) a wisz znalazłamwspólna rzecz, którą na pewno obie lubimy, a mianowicie opalanie:) oczywiście bez przesady i najlepiej nad wodą:) ja tak naprawde nie mam kiedy, bo jestem w pracy, a po to już ze słoneczkiem różnie bywa, a weekendy to też nie bardzo mi sie udaje:) no ale jeśli już sie uda to można sobie troche poleniuchować w słoneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak :D opalanie to ja kocham, tak samo wode i plywanie ..... :D wspalaniala rzecz :P to zycze milego dnia w pracy a ja lece do ukochanego ❤️ :P pozdrawiam :) ja na kafeteri jestem moze od 3 dni ?:) wiec swieza jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja moze troche dłuzej ale rzadko bywam:) też życze miłego dnia:) dzisiaj jestem troche zawalona wiec rzadziej zagladam, ale skoro Ciebie i tak juz nie ma to.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj! ja też dzis rzadko bede zaglądać:( a jak speziłaś dzień?? mam nadzieję, że miło:) mi sie zakupy nie udały, bede znowu musiała to powtórzyć w sobotę;) niestety:( nie pośpię sobie przez to dłużej:) a więc miłego dnia Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a dzien udany :P dzis mam troche latania po miescie :o a tak mi sie nie chce :P a w soboty tez jestes w pracy? co kupilas cieawego ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w soboty nie pracuje (na szczęście), a nic nie kupiłam, dlatego muszę w sobotę znowu iść na zakupy... no ale co zrobić... muszę kupić jakiś prezent urodzinowy dla siostry, a to juz ostatni termin:) cieszę sie, ze miałas udany dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio tez bylam na zakupach :) kupilam spodnie, bluzke i moj ukochany mi jedna taka sliczna bluzeczke sprezentowal :D a sie cieszylam ... :classic_cool: zakrecona, co masz za prace jesli wolno pytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, a co chcesz powiedzieć? wspominałaś ze się uczysz, to już chyba ostatni rok, tak mi sie wydaje;) a jakieś plany na przyszłość? sorki że tak rzadko zaglądam, ale zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ostatni rok :P chodze do technikum, a po tym hmm marzylam aby byc lekarzem ... ale brak siana :o i znajomosci, ale bede probowac :) a jezeli to sie nie uda do psychologia a nic nie szkodzi , ze zadko zagladasz ;) w koncu masz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ambitnie:) musisz próbować, wiadomo jest ciężko, ale wystarczy dorwac jakąś dodatkową pracę, by wystarczyło na mieszkanie lub akademik, jesli rodzice nie mogą pomóc:) a mieszkasz na wsi czy w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×