Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakręcona81

1001 pomysłów na spędzanie wolnego czasu... kto ma pomysł niech sie wpisuje...

Polecane posty

zakrecona ja niedlugo bede znikac wiec jak co to sie juz pozegnam , wiec milego dnia ! :) to pewno do poniedzialku, wiec milego weekendu zycze :) ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nessca, wzajemnie miłego weekedu:) na pewno zajrze w poniedziałek:) a tu będe zaglądać czy setunia rzuci jakiś pomysł:) może coś fajnego w sam raz na weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nessca! jak tam weekend minął?? mam nadzieje, ze ok:) mój fantastycznie:) mam teraz sporo pracy, wiec bede rzadziej zaglądać, jakbyś miała ochotę to pisz na mojego maila:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesssca caffe
a moj weekendzik wspalaniale :D oki to bede pisac na maila ;) hehe wlasnie dopiero co wstalam, choc i tak bym dalej spala :P ale tzreba bylo sie ruszyc hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesssca caffe
heh zle wpisalam swoj nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopel lodowo-kakaowy
dziki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! No a mnie własnie wczoraj z powodu nudy we dwoje dopadła depresja i nie chce puścić, a w dodatku mysli mi zamroczyła i możliwość wyłowienia ciekawych pomysłów na to co mozna robić we dwoje w zimne i brzydkie jesienne wieczory... Miły jest ten wasz topik, troche ciekawostek tu podpatrzyłam, ale ja wciąż szukam czegoś ujmującego, czegoś, że jak rzucę mojemu mężczyźnie taką propozycję, to od razu krzyknie, tak, ja chcę... I bądź tu człowieku mądry... A depresja dalej trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzicie, że wycieczka do parku dinozaurow np. www.park-dinozaurow.pl moze byc spoko? w sensie ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×