Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ci teraz

praca w banku i działalność gospodarcza???? proszę pomóżcie

Polecane posty

Gość i ci teraz

zaproponowano mi pracę w charakterze specjalisty sprzedażowego. Nie jest to praca na etacie - muszę założyć sobie dział. gosp. i pozyskiwać klientów, a także utrzymać ich przy sobie. Ciężki kawałek chleba, zarobki to prowizje ( imponujące, nie powiem, bardzo imponujące!), a więc wszystko zależy ode mnie... ...ale... zupełnie nie wiem czy warto w to wchodzic? Grupa ING, lider na rynku, system szkoleń mnie ujął, mój potencjalny pracodawca też. Ale to duże ryzyko jest. Macie jakies doświadczenia w tej dziedzinie? bardzo proszę, podzielcie się nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak widzisz siebie jako sprzedawcę produktów bankowych. Czy widzisz realną szansę pozyskania pewnej ilości klientów za których będziesz w stanie pokryć koszty działalności i uzyskasz satysfakcjonującą nadwyżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ci teraz
hm... myślę że dałabym rade... troche doświadczenia mam... ale przeraża mnie ten skok w nieznane. :( chciałabym stabilizację jakąś tak w głebi duszy. Ale taki swiat, cięzko jest odrzucac oferte pracy - bo kto mi da ja jutro, za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×