Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliksirka

Moja cera byla ...przetestowalam 100 kremow !i bingo !

Polecane posty

Gość eliksirka

Mialam problemy z cera tzn ciagle zaczerwienienia ,jakies wypryski ,nierownosci ,to nie tradzik,po prostu pojedyncze krosty.Na policzkach skora sucha ,zmeczona.Probowalam mnostwo kremow zadne nie przynosily oczekiwanych rezultatow az znalazlam.Mam swiadomosc ze ten krem nie kazdemu moze przyniesc ulge ale warto sprobowac stosuje go dwa tyg a moja skora jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze juz ys tak nazwe podal
a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggf
musisz stosowac nasienie z młodzieńca kilka razy dziennie na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnniaaaa
podaj nazwe!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggf
nasienie nie ma nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliksirka
końskie łajno ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smieszne 1 podszywaczu Przepraszam wywalilo mnie z neta ,Wiec kupilam ten krem w aptece,z mysla o moim synku ktory ma bardzo wysuszona skore na lokciach.Dermosan kosztuje 7 zl, kupowalam kremy 30xdrozsze i nie udalo im sie zagoic i ulzyc mojej skorze choc w polowie tak jak temu specyfikowi.po posmarowaniu i przy rozsmarowaniu krem wydaje sie kicha,lecz rano juz widac bylo roznice.Wygoil wiecznie podrazniona skore-wygladzil,i wbrew pozorom a mam mieszana cere- jego tlusta konsystencja mi nie zaszkodzila.Calym sercem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smieszne 1 podszywaczu Przepraszam wywalilo mnie z neta ,Wiec kupilam ten krem w aptece,z mysla o moim synku ktory ma bardzo wysuszona skore na lokciach.Dermosan kosztuje 7 zl, kupowalam kremy 30xdrozsze i nie udalo im sie zagoic i ulzyc mojej skorze choc w polowie tak jak temu specyfikowi.po posmarowaniu i przy rozsmarowaniu krem wydaje sie kicha,lecz rano juz widac bylo roznice.Wygoil wiecznie podrazniona skore-wygladzil,i wbrew pozorom a mam mieszana cere- jego tlusta konsystencja mi nie zaszkodzila.Calym sercem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do uczuć
? ;-) na forum zdrowie marsz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×