Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

W czym do ginekologa

Polecane posty

Gość Spojrz slepoto nizej-masz odp
NAGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.....
jak na pierwszy raz polecam spódnicę jest jeszcze ciepło więc śmiało możesz zakładać jest to mniej krępujące nie będziesz musiała świecić gołym tyłkiem przed nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
spodnica!!! Wtedy tylko zdejmiesz majtki i po badaniu-kiedy sluchasz diagnozy, czy czekasz na wypisanie recepty i jeszcze masz sie nie ubierac obciagasz sobie spodniczke i nie czujesz sie skrepowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakich wy ginekologow chodzicie?? Po badaniu schodzi sie z fotela i idzie sie od razu przebrac przeciez i przed nikim nie trzeba swiecic golym tylkiem czakajac na diagnoze.. Tak na marginesie to co za roznica, ginekolog widuje dziesiatki cipek i tylkow codziennie, to tak jakby patrzyl na twarz, hie hie:))) Ja tam nie dopasowuje stroju do wizyty u pipologa:)) Moim zdaniem najgorszy obciach to siedziec na fotelu w czarnych skarpetach, bllleeeehhh:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a badanie wziernikiem zawsze przeprowadzają czy to zależy od schorzenia i czy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze. W duzej mierze zalezy od lekarza. Bylam juz u takich gdzie jezdzialm z bolu po foelu, ale moj obecny lekarz jest tak delkiatny, ze wlasciwie nawet nie czuje, ze mnie bada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co idziesz do lekarza?? jesli idziesz po to zeby Cie zbadal czy wszystko ok i np przepisal tabletki to oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boli
troche jest to niemile ale nie boli , nie masie co bac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak ma Cie nie badac normalnie, przez wziernik jesli masz miec robiony wymaz i cytologie?? Nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Czasem się zastanawiam do jakich lekarzy chodzicie.Mój lekarz ma nieduży gabinet,przedzielony żaluzjami na dwie części.Wchodzę,siadam przy biurku i rozmawiam...potem lekarz zostaje przy biurku,a ja wchodzę za parawan i przygotowuję się(rozbieram się) do badania.Jest krzesełko,aby można było ułożyć ciuchy.Jak się już rozłożę w fotelu to mówię:jestem gotowa do badania. I dopiero wchodzi.Po badaniu wychodzi i czeka aż wyjdę i dopiero rozmawiamy dalej i wypisuje jakieś recepty.Choć mogę zrozumieć,bo przeprowadzająć się do nowego miasta,nie znając ginów,za namową koleżanki pojechałam do takiego jednego.10 lat temu 50 zł.za wizytę i właśnie to przebieranie się w jednym pomieszczeniu,bez parawanu.A cham jeden nawet wagi nie miał!Na usprawiedliwienie dodam,że młoda byłam i chciałam zajść w ciążę.Po jego leczeniu byłam ciężarna w 4 miesiące i z sentymentu prowadziłam u niego ciążę. Sorki,rozpisałam się strasznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
w kombinezonie kosmonauty...no błagam juz durniejszego tematu nie mogłaś wymyslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Ech,pewnie młoda jest i nie ma kogo spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włóż suknię złotą
kuźwa, skąd się takie laski biorą???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahha
włóż pończochy i lateksowe wdzianko...spodoba mu się.....po co takie durne pytanie i tak musisz się rozebrać...rozumiem pyt. w stylu, czy golić się przed wizytą czy nie, ale takie pytania to juz przegięcie....najlepiej sobie napisz na czole "Ide do ginekologa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×