Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę zmienić pracę..

DZIAŁ MARKETING-pracownik admin.CO TO JEST???

Polecane posty

Gość chcę zmienić pracę..

Słuchajcie mam taką ofertę jak powyżej.Złożyłam podanie i mam stawić sie na rozmowe.Chce zminić pracę-obecnie pracuje w sklepie odzież.no a ta praca wiem ze jest w biurze:)No ale nie wiem za bardzo czego dotyczy-ten cały marketing!!??Czego mogę sie spodziewać-może ktoś pracuje w jakiejś firmie na takim lub podobnym stanow.albo orientuję sie co tam sie porabia i co mogą mi zaoferować jako moje obowiązki?To jest w głównej siedzibie firmy która prowadzi sieć sklepów spożywcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijar
dziewczyno, jaja sobie robisz ? naprawdę nie wiecz, czym zajmuje się dział marketingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
No poczytałam troche,ale chciałabym dowiedzieć sie czegoś od WAs.Napisz prosze jak wiesz:)Jestem tylko po liceum-wykształc.średnie-nie uczyłam sie w tym kierunku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126
raczej nie dostaniesz tej roboty, więc daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
Dzieki...Ale to że do mnie zadzwonili to widocznie o czymś świadczy:)Jestem pojętną osobą a wiec mogę dać sobie rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
Ha ha ha....Ja poprostu mam nadzieję,ze dostanę dobrą pracę,szybko sie jej nauczę i bedzie git.Wiem na co mnie stać-nie jestem.....:) A Wy zamiast sie mądrować to może napisalibyście co mogłoby należeć do moich obowiązków gdybym dostała tą pracę..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijar
nie martw się - o swoich obowiązkach dowiesz się u źródła, trudno teraz przed rozmową o tym mówić, w różnych firmach różnie to wygląda nie pomyl tylko tego marketingu z marcepanem a powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126
a po co? i tak nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee. to chyba szczyt laictwa starac sie o prace, o ktorej nie ma sie bladego pojecia :O:O To po co skladalas to podanie???? Smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
dzieweczka a wiesz że Ty też...Szkoda gadać...Taka cwaniara jesteś i nie wiesz po co sie składa podania...!!A po to zeby lepsza prace znależć.. 126 ciekawostka....pójdę i sie przekonam,a Ty wróżbitą to nie jesteś pijar-spoko nie pomyle-wiem czym sie róznią te słówka:) No a poza tym to widzę że wy również nie wiecie(opócz pjara:) )co mogę sie tam dowiedzieć i jakie są obowiazki takie pracownika:)ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126
hehe dobre....sluchaj wróżę ci że się skompromitujesz na tej rozmowie wiec nie idż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
Słuchaj ja również mogę sobie napisac że pracuję w marketingu albo jeszcze gdzieś tam....tak więc nie mądruj sie:P A tak poza to nie wiem co robisz na tym forum.....Nie masz ochoty to nie czytaj i nie odp.jak masz tak głupio,prosto i płytko odpowiadać....!!!Nie wyglądasz mi na jakaś poważna osobę:)ŚMIESZNA JESTEŚ wręcz...ha ha ha..:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
126 a pójdę i udowodnie takim jak Ty ....ajjjjj....pogadaj se:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890000
ej weźcie się tak nie oburzajcie :P po ja sądzę a mam jakies doswiadczenie, ze praca w dziale marketingu polegac bedzie zapewne na przezucaniu stosu papierkow w tą i z powrotem oraz na przybijaniu pieczatek, obslugiwaniu faxu, ksera itd oraz wielu rownie intelignetnych zajeciach ;) wiec nie fuczcie ze trzeba sie znac bo to gowno prawda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech idzie! Skompromituje sie i bedzie chlipac w poduszke. Ale za to jakie cenne doswiadczenie zostanie!!! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... no coz. Moge byc i smieszna, ale chociaz wiem czym sie zajmuje. Ale nie bede ci tlumaczyc czym zajmuje sie marketing on-line, bo to juz bedzie zbyt trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
1234567890000 dzieki w końcu jakaś inteligenta osoba:) i wyrozumiała.. dzieweczka jeżeli chodzi o płacz to chyba mówisz o swoich doświadczeniach-ja nie płacze,jak narazie mam pracę ,a nawet jakbym sie nie dostała to nie pierwsze i ostatnie ogłoszenie-jestem młodą osobą,a wiec dam sobie radę.No a Ciebie pewna nie jestem .....:)taka podła jesteś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890000
a gdzie ona napisała że to jest on line ?? :O poza tym ja pracuje od 3 lat w marketingu i widze jakie zadania dostaja mlode siksy wiec sie nie wymadrzaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
dzieweczka no dla Ciebie chyba zbyt trudne-no coż jak nie mozesz sobie dać rady.....szkoda ....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zmienić pracę..
noooooooooooo...ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126
1234567890000 tą wypowiedź to chyba sama sobie napisalaś...żaosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chociaz wiem czym zajmuje sie marketin, hahahaha A swoja droga w erze reklamy, wszelkich promocji, billboardow nie wiedzic czym zajmuje sie marketing to naprawde szczyt laictwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez pracownik admin. to lepsza wersja slowa \"sekretarka\" wiec chyba nie ma wielkiego znaczenia jaki to dzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890000
ja tez wiem moja droga czym sie zajmuje ale Ty nie wyskakuj z jakims marketingiem on line tylko po to zeby zablysnac i sie pochwalic bo nikt ani slowa o nim nie wspomnial poza tym jak juz wczesniej wspomnialam - znaczenie slowa marketing na nic jej sie nie przyda bo na poczatku nie dostanie trudniejszych rzeczy do robienia niz te ktore wymienilam a z biegiem czasu sama sie nauczy i tak z innej beczki --> ciekawa jestem czy Ty bylas taka mega obeznana we wszystkim co robisz teraz w momencie kiedy ta prace dostalas ?? tylko pisz szczerze bo ja sie moge przyznac ze zielonego pojecia nie mialam o niczym i wszystkiego sama sie nauczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234567890000 - to ze firma, w ktorej pracujesz wyzyskuje \"mlode siksy\" jak to nazwalas/les to przykro mi z tego powodu. Bo to chyba nie jest zbyt powazna firma skoro tak robi. Ale coz nie mi to osadzac. Ja tak sie sklada nie kseruje papierkow tylko zajmuje sie czyms sensownym, co mnie czegos nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam pojecie, bo takie rzeczy robilam na studiach. Raz i pare lat temu, ale zrobienie briefu na bilboard to nie taki skomplikowane. Ale jednym przychodzi to latwiej, inni - nie maja zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890000
ciekawa jestem czy Ty bylas taka mega obeznana we wszystkim co robisz teraz w momencie kiedy ta prace dostalas ?? tylko pisz szczerze no co ?? wstyd sie przyznac czy szukasz jakiegos wykrętu ?? ;) ja i tak wiem swoje tymczasem 🖐️ wielka pani pracownico administracyjna z działu marketing on line hahahhaha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×