Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bez przeszlosci

przeszlosc mojego chlopaka

Polecane posty

Gość dziewczyna bez przeszlosci

wiem ze juz byly takie tematy ale no wlasnie mam chlopaka on jest moim pierwszym ja jego kolejna i w tym problem nie potrafie zaakceptowac jego przeszlosci tego ze byly jakies inne ze spedzal z nimi czas ze przezyl z nimi wiecej niz ze mna ze kochal sie z nimi i ze one byly sa i zawsze beda w jego glowie w jego wspomnieniach gdybym mogla to wymazalabym te parenascie ostatnich lat z jego pamieci ale nie moge zastanawiam sie czy to ma sens i czy to moze sie udac - taki zwiazek uswiadomilam sobie tez ze z kazdym kolejnym z ktorym bym byla bylo by mi latwiej zaakceptowac to czego nie potrafie zaakceptowac u tego ktory jest moim pierwszym - czyli jego przeszlosci ktora ma on a ktorej nie mam ja dodam tez ze mimo iz jestesmy ze soba rok nie bylo seksu zastanawiam sie tez i nad tym - czy gdyby w koncu ten seks byl to czy wtedy byloby mi latwiej sie pogodzic z jego przeszloscia czasem mam ochote to zrobic tylko po to by sie o tym przekonac ale wiem ze t nie jest dobry powod zeby to zrobicmoze ktos byl w podobnej sytuacji i chcialby sie podzielic swoimi doswiadczeniami jesli tak to chetnie je przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuję.To już jest chorobliwa zazdrość o przeszłość, zazdrość, która nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
nie to nie zazdrosc to cos gorszego jak o tym mysle to czuje jakas odraze boje sie ze skoro czuje to w momentach kiedy o tym mysle to ze moze niedlugo zaczne czuc tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go rzuc:P przeciez Cie wtedy nie znal... a przynajmniej nie byl z Toba... a poza tym widzialy galy co braly:P bez sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
no wlasnie ale chodzi o to czy to moze sie jednak udac czy moze bede potrzebowala miec ich jeszcze kilku i wtedy kiedy i ja bede miala przeszlosc bede potrafila to zaakceptowac u kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
ja tez go nie znalam a jednak nikogo nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
poza tym on o tym wszystkim nie wie powinnam mu powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
ale ja nie potrafie kazde zdanie jakie on powie ja potem strasznie przezywam wyobrazam sobie nie wiadomo co w pewnym momencie powiedzialam mu ze by mi nie opowiadal a zapytac tez sie boje bo nie wiem czy to zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam ze ja sama myslam o jego bylych co z nimi robil co o nich myslal, a on jest moim pierwszym Jestesmy ze soba juz prawie dwa lata i wiesz co minelo mi to Kiedys czesto o nich myslalam a teraz to leje na nie i wogole sie nie przejmuje nawet jak ide z nim i ktoras jego spotkamy. On powie czesc i to tyle Seks byl i potem tez sie zastanawima co on z nimi robil w lozku czy niektore zeczy co roboimy to sa pierwsze ze mna czy to juz kiedys probowal Czuje i wiem ze jestem dla niego najwazniejsza wkoncu z nimi sie rozstal a ze mna nadal jest czyli cos jest takiego we mnie czego one nie mialy Takze lepiej nie przejmowac sie i nie myslec starac sie nie myslec i wogole zeby ci lepiej nie opowiadl o nich czy co z nimi robil. Ty wtedy nie bedziesz musiala sie zastanawiac czy jestes lepsza czy gorsza od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny bez przeszlosci
jak ktos napisal wyzej - wiedzialy galy co braly;) to czego teraz sie spodziewasz?? trzeba bylo to zakonczyc od razu albp w ogole nie zaczynac, jesli Ci to przeszkadza:O potem zaczniecie wspolzyc i zaczniesz sobie wyobrazac, ze on to tez robil z innymi, a moze inne byly lepsze, a moze bardziej je kochal, azw koncu sie zameczysz, a jak jemu zaczniesz tym suszyc glowe to i jego zameczysz:P no chyba, ze Ci przejdzie.....jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj...
ma dziecko z byla kobieta.To dopiero boli!Wyobrazacie sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
ale na poczatku to nie stanowilo problemu dopiero potem im bardziej sie angazowalam tym bylo i jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba było
wziąść sobie prawiczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... mój miał dziesiątki partnerek, ma dziecko, a mnie to jakoś nie boli, czuję się wyjątkowa i najlepsza :), w końcu to ze mną jest i jest nam wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
w tym wieku to raczej malo realne trafic na takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
ale ja sie boje nawet zapytac o te ogolne rzeczy a tych szczegolow to nawet nie chce poznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny bez przeszlosci
no to jesli jest Ci tylko coraz trudniej zamiast coraz latwiej to chyba masz odpowiedz na wlasne watpliwosci!!! im bardziej bedziesz sie angazowac tym bardziej bedzie Ci przeszkadzac, ze jestes jego kolejna dziewczyna....ze inne dotykal, calowal, kochal, spedzal czas i takie tam....bedziesz coraz wiecej o tym myslec az zwariujesz:O jesli czulabys sie pewnie i wiedziala, ze jestes najwazniejsza nie mialabys takich rozterek ani mysli.....hmmm moze warto jednak porozmawiac o tym z chlopakiem? moze to by CI pomoglo? gdyby tak definitywnie stwierdzil, ze liczysz sie tylko Ty i nikt sie z Toba rownac nie moze i takie tam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
nie potrafie wprost a jak proboje tak jakos na okolo to nic z tego nie wychodzi on tylko sie wkurza ze zadaje durne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj...
ojej tak se pisze...to zazdroszcze niezazdroszczenia :-) jak to robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula***************
też jestem trochę zazdrosna o przeszłość mojego chłopaka,bo on również był tak naprawdę moim pierwszym a sam miał kilka dziewczyn-ale przeszłości nie da się wymazać. Rozmawiałam z nim o tym i powiedział mi,że wspomnienia zawsze pozostaną ale to właśnie mnie kocha i to mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny bez przeszlosci
no zesz kurde jestescie razem rok i nie potrafisz z nim szczerze pogadac?:O dla mnie chlopak jest zarazem najblizszym przyjacielem, ktoremu mozna sie ze wszystkiego zwierzyc, u Ciebie tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
nie wiem chcialabym wiedziec ale jednoczesnie booje sie zapytac moze poprostu boje sie ze okaze sie inny niz sobie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
ciezko mowic komus o sobie kto nie odwzajemnia ci sie tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula***************
rozmawiaj z nim szczerze o wszystkim.tylko szczera rozmowa dużo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny bez przeszlosci
no ale jesli z nim nie porozmawiasz to chyba nie rozwiazesz swojego problemu:( przeciez kiedys nadejdzie taki moment, ze poznasz cala prawde o nim i co wtedy? moze to na Ciebie spasc jak grom z nieba, jak juz bedzie w nim po uszy zakochana i wtedy ciezej bedzie sie 'wycofac' lepiej jak najszybciej wyjasnic sobie wszystko i opoiwiedziec o wszystkim.....tak mi sie zdaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
bo ja mu mowie wszystko o co mam pretensje co mnie wkurza a on nogdy nawet nie jest na mnie zly nogdy nie ma o nic pretensji rzadko mowi o swoich uczuciach czyzby az tak byl zakochany ze nie widzi we mnie zadnych wad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny bez przeszlosci
moze to taki typ czlowieka;) skrytego, ukrywajacego swoje emocje i uczucia....czy czesto mowi Ci, ze Cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula***************
a może Ty mu nie ufasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
wlasnie juz jest ten moment ze mi bedzie ciezko to przelknac ale wiem ze im szybciej to baastapi tym lepiej idealna sytuacja bylaby gdybym na samym pocatku sie o tym wszystkim dowiedziala ale tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez przeszlosci
ja mu powiedzialm i mowie tyle rzeczy ktorych nigdy nikomu nie mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×