Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko dla ciebie K

gdzie kupić taki zegarek? ważne

Polecane posty

Gość chyba wiem
to tandetny zegarek kwarcowy noszony dla szpanu..hehe...jak widac tandeta z lat '70-80 w modzie:)...podobne kupisz jeszcze na rynkach ew stadionach..cena ok 10-15 zl...bywaja tez jeszcze gdzie niegdzie w kioskach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
wiesz :P wolałabym jedank kupić złoty w jakims sklepie ale dzieki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
nooo..przykro mi..ten na foto nie jest zloty;p..ale jesli chcesz taki zabytek w zlocie to u Arabow znajdziesz..oni sie lubuja w tandecie oblanej zlotem...moze ktos znajomy bedzie w Emiratach,Bahrajnie lub gdzies obok to Ci przywiezie. Ew. popytaj u Cyganow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
ten zegarek jest złoty(czerwone złoto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
dziecko...to nie zloto..zwlaszcza ze wewnetrzna strona bransoletki jest srebrna. Widac nie kumasz trendow tych sfiksowanych bogaczy..zakladaja badziew bo zloto i platyna juz nie szokuje a to co ma Jessi tak...taka durna moda w momencie gdy sie we lbie przewroci. A propos...nie tylko wiem co ma na lapie ale znam sie rowniez na bizuterii ale....niech Ci bedzie..zloto czerwone...proba '14"...kupione u Tiffaniego w Moskwie ...a co mi tam...lepiej sie poczujesz jak Ci racje przyznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
jeju mnie nie obchodzi co to z na bizuterii sie nie znam sory znawco :) ja po prostu nie wiem gdzie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
no to juz Ci odpowiedzialem gdzie...aha..i nie smuc sie..do dziela :) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
wiesz nie lubie jak sie ktos ze mnie smieje a trendami gwiazd sie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
tak mysle ze wyperswaduje przyjaciolce ten pomysl i moze jakąś ładną złotą bransoletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
jasne..nie interesujesz...przyjaciolce;) teraz to sie smieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
hmmm tak myślę ze nie bede z tobą gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
mysle ze masz racje...nie gadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny zegarek czego chcecie,i to na pewno jest zloto a nie jak \'znawca\' powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm nie wiem nie wiem
o co chodzi. zegarek fajny,wcale nie podroba tylko jakis firmowy. sie nie znacie wiesniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś przypadkowo trafiłam na strony outletu www.poisonestore.com . Mają w ofercie super zegarki najbardziej znanych marek w całym świecie. Nie wytrzymałam i kupiłam sobie model od Emporio Armaniego. Dosłownie w przeciągu kilku dni oryginalny zegarek a nie podróbka był już w moich rękach. Jak ktoś szuka sprawdzonego adresu to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na fb znalazłam bardzo fajną stronkę z akcesoriami -www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Torebki, portfele, zegarki, okulary...dużo tutaj tego mają. Wzory od Gucciego i innych renomowanych projektantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na fb znalazłam bardzo fajną stronkę z akcesoriami -www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Torebki, portfele, zegarki, okulary...dużo tutaj tego mają. Wzory od Gucciego i innych renomowanych projektantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękny zegarek Guess kupowałam ostatnio z profilu facebookowego – www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Kosztował 99 zł już z wysyłką. Cena bombowa, jakość rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękny zegarek Guess kupowałam ostatnio z profilu facebookowego – www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Kosztował 99 zł już z wysyłką. Cena bombowa, jakość rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną ofertę ma www.topzegarki.eu. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie, ja korzystam z ich propozycji od dłuższego czasu, a możecie mi wierzyć, jestem wymagającym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu chłopakowi apple watcha, ale to wieloletni miłośnik Aplle wiec wiem , ze inny zegarek nie wchodził w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to ja polecam repliki, tylko trzeba w dobrych miejscach szukać. Czasami repliki są lepsze niż oryginały bo mają wyeliminowane niektóre projektowe wady. Na przykład biżuteria Tiffany jest na to przykładem. Repliki kolczyków które zamawiałam przez stronę dobre-repliki.pl są lepsze niż oryginały które kiedyś dostałam od narzeczonego. Warto u nich sobie przejrzeć na stronie, mają duży wybór, przystępne ceny, każdy produkt jest uczciwe opisane i foty nie różnią się od tego co potem człowiek dostaje w paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupno zegarka nie jest dla mnie problemem, a wszystko dlatego, ze znam sklep e-zegarek.pl w którym to można znaleźć wiele fajnych, eleganckich, ale i także sportowych zegarków w dobrych cenach. Ostatnim razem wysyłkę zorganizowali mi nawet w 24 godziny więc tymbardziej chyba warto sprawdzic ich oferte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie zakup nie powinien być problemem bo jest multum sklepów internetowych typu sferis. Szeroka oferta smratwatchy także tych w stulu klasycznym. A najtańszą ofertę zawsze wyszukać można na ceneo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×