Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b311

Kobiety mają obecnie zbyt duże wymagania w stosunku do mężczyzn.

Polecane posty

Gość francuski piesek
???? a to niby dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
pewnie ze sprostac (tu wypinam piers i udaje zdobywce) ale i tak nie ma zbyt wielkich wymagan. wymagania sa rozne i zaleza od osoby. Nie zauwazylem aby przez ostatnie 40 lat kobiety znaczaco podniosly swoje wymagania....a nawet chyba raczej zauwazylem przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
oops...te 40 chyba zbyt szybko napisalem bo jak mialem 2 latka to sie za nimi nie ogladalem albo juz nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
mają mniejsze teraz? no to z jakich zrezygnowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
nie no, ja sie nie upieram, ja tylko mam takie wrazenie ale moge sie mylic, nie mam az tak wielkiego a przede wszystkim dlugiego doswiadczenia i chetnie poslucham innych argumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
patrze na to jak na srednia kobiet i tworze niemila generalizacje. zatem wedlug mnie kobiety zrezygnowaly z odpowiedzialnosci partnera w zamian za jego niezaleznosc finansowa, a to jest obnizenie wymagan...czyz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
hmm ciesze sie ze jakies rzeczowe argumenty, serio:) hm niezaleznosc finansowa, odpowiedzialnosc..no wlasnie jak juz jestesmy przy temacie to moze jakie sa w ogole wymagania kobiet wobec mezczyzn? moze wlasnie oczami mezczyzn, bo kobiety nie koniecznie uswiadamiaja sobie chyba jakie sa ich wymagania (w kazdym razie wymieniaja inne niz te ktore wg mezczyzn maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
bede musial znow generalizowac, czyli pisac o kobietach, ktore mnie nie interesuja....bleee :p wolalbym dyskutowac o czyms innym. Odezwalem sie tu tylko dlatego ze nie zgadzam sie z taka opinia. Prawdopodobnie topicodawca mial jakies ukryte znaczenia ale napisal bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
nie znaczy chyba ze niezaleznosc finansowa to jedyne wymaganie obecnych kobiet? hm a tak przy okazji to od jakiego wieku to jest wymaganiem kobiet? hm od 18 roku zycia? to niezbyt madre pytanie w sumie..hm ale coz wlasnie to wymaganie niezaleznosci finansowej jest jak dla mnie wlasnie .ha..tu sie ze mnie posmiejecie,,warunkiem przynajmniej jak narazie wlasnie trudnym..no ale coz...moze to sie kiedys zmieni i dlatego ciekawi mnie jakie jeszcze sa wg was wymagania kobiet..ja zauwazam ciekawa wlasnie rzecz...hm ze kobiety czy tez dziewczyny za zafascynowane pewnymy facetami, chlopakami ktorzy w oczach innych chlopakow wcale nie sa wartosciowi w dodatku czesto nie szanuja dziewczyn...bo wiaze sie to z ich charakterem (takie typy prostakow) a inni..ale zamotalem no nie..:) no wiec inni ktorzy sa wartosciowi nie poodobaja sie dziewczynom..i teraz juz wiem dlaczego, bo dziewczyny nie oceniaja ich czy sa wartosciowymi ludzmi tylko czy ..no wlasnie czy sa niezalezni finansowo, czy sa zaradni w zyciu...wszystko to takie uzasadnione biologicznie, chodzi o przetrwanie i przedluzenie gatunku,,,oj wy pseudoromantyczne istoty (kobiety) tak naprawde czesto mniej romantyczne od nas;) no a nam w glowie wasze piersi i tylki, tez biologia..no to juz sie przynajmnije buntowac i dziwic nie powinienem i...i skonczyc trzeba wreszcie z tym wychwalaniem cnót i zalet osobowosci i charakteru, liczy sie zaradnosc, skutecznosc, nie wazne jakimi spoobami:) np czlonkowie mafii, czyż ich nie uwielbiaja dziewczyny, azlez tak, bo oni umieja i na BMW jakos skombinowac pieniadze i sa w ogole tacy supper;) nie to co jakis mieczak:) a nawet jak zle traktuja dziewczne to ma mniejsze znaczenie, ona sobie poplacze, poplacze ale zostanie z mafiozem;) no wiec trzeba byc sprytnym i bez sentymentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Niby niezaleznosc jest istotna, ale przeciez mozna do niej dochodzic razem. Zaradnosc to juz inna cecha i nie ma z tym nic wspolnego. Pewnie ze facet ciapa nie bedzie sie podobal, ale pewne jest tez ze nieciekawy emocjonalnie typ z kasa tez nie bedzie w przyszlosci idealem. Bedzie ok ale na krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
ciekawe wiec czego mi brak:) mi sie wydaje ze zaradnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
a dokladniej jednak troche pracowitosci mi brak, ale moze uda mi sie to zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Bardzo to prawdopodobne, ale z moich oglednych (bo nie studiowalem tego tematu) obserwacji wynika, ze facet ma byc odwazny i chciec. NIe moze sie bac, cofac i ciagle asekurowac. Znam takie kaszaloty meske ze az ludzie z krzykiem uciekaja a zajduja bardzo fajne babki. Najpierw zatem nalezy sie skupic na tym , czego chcesz, potem to przetrawic i przeanalizowac, potem na nowo okreslic co chcesz bo bedzie sie to znacznie roznilo.....a potem odwaznie szukac. Nikomu ne jest potrzebna byle baba. Potrzebna jest ta, ktora Cie zadowoli i oczywiscie nie mowie tu o seksie aczkolwiek jest to istotny element "uprzyjemniania czasu spedzanego z kobeta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
a ja wlasnie no boje sie a przede wszystkim asekuruje i co tam bylo jeszcze? uciekanie tak, no wlasnie wiec uciekam..:) jakos mnie meczy nawet kontakt z ludzmi, z dziewczynami..ale moze kiedys dojrzeje do tego i sie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
coz strach mozna przelamac a lenistwo przezwyciezyc i znalezc sens w pracy:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
a ponoć nie madla faceta nic wspanialszego na ziemi niz niewieście oczy wpatrzone weń ze szczerym zachwytem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
bron mnie boze przed taka kobieta.....wtedy ona nie bedzie miala zadnego wlasnego zdania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
tak czy owak dobranoc, no masz w sumie racje, taka tez nie jest moim marzeniem..;)hmm:) ale z pewnoscia musze popracowac nad soba a nie nad nia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę
że jest, niestety, dokładnie odwrotnie. Wymagają coraz więcej od SIEBIE żeby tylko pan i władca był zadowolony vide: wieczne odchudzanie się, strojenie, ładowanie kasy w kosmetyki i postawa typu: ja jestem nieważna, musze być "delikatna" i "słodka" to na pewno będzie szczęśliwy i "och, dziś był udany dzień - obejrzało sie za mna na ulicy ze 3 "facetów"..ta moja słodka mini..jestem cudowna...ojeju ojeju" :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chehc
sądze zastanawiam się tylko czy wśród tych trzech był twój pan i władca ? i zastanawiam się czy stroicie się dla swoich meżów czy po to by żwrócić uwage obcego faceta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×