Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanalola

a ja nadal kocham....a mineło tyle dni

Polecane posty

Gość zakochanalola

Znowu mi się śnił,znowu tęsknie,.myslę o nim.Mijają 3 lata odkąd się rozstalismy. Widujemy się czsem oficjalnie, przypadkowo...wiem że już nigdy nie będziemy razem...jak przestać żyć wspomnieniami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli natychmiast nie przestaniesz o nim myśleć, to nigdy Ci nie minie. Sama się nakręcasz tym myśleniem. Rozejrzyj się. Facetów pełno! \"Przed człowiekiem możemy schronić się tylko w objęciach drugiego człowieka\". Zyczę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjmjymuy
bylam w takiej samej sytuacji ale doszło do mnie ze nie chce z nim juz byc, po co mi on, skoro zwatpił, zakochałam sie na nowo, troche czasu musiało minać ale zakochałam sie i Tobie zycze tego samego. Spojrz optymistycznie na swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii23
... a co ja mam zrobic?Prosze poradzcie... Spotkalismy sie 2 razy - znam Go z liceum- razem chodzilismy do klasy- spotkalismy sie... On mi sie bardzo podoba , ja jemu tez (sam mi to powiedzial),...tylko ze On ma dziewczyne (byl z nia 2 lata, rozstali sie,a teraz znowu sa razem, bo powiedzial ze jemu na niej zalezy)...a ja mam "jeszcze" chlopaka ( bo nie uklada NAm sie za dobrze)...a ja bardzo bym chciala z NIm byc...naprawde.. Podobal mi sie od zawsze, "coś" w Nim jest. Jak ma czas to spotyka sie ze mna...ostatnio byl u niej na dzialce, ale ze mu sie nudzilo posiedzial 3 godziny i wrocil do mnie. Prosze poradzcie co mam zrobic? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanalola
nigdy wcześniej nie umiałabym ale na początku spróbowałam powalczyć...zaproponowałam spotkanie....odmówił,powiedział że nie ma sensu wchodzić do tej samej rzeki dwa razy.Jest strasznie konkretny,nawet zwykłe spotkanie przy kawie nie wchodzi w grę.Jak mi ciężko i żle. Jak strasznie jest kochać bez wzajemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze to nie jest latwe
kwiaty we wlosach potargal wiatr wyrzuc z pamieci ostatni slad bo dzis juz ty bo dzis juz ja to drogi dwie i szczescia dwa i choc z daleka wolam cie nie powiesz tak nie powiesz nie BEZ WSPOMNIEN CZASEM LATWIEJ ZYC NIE WRACA NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×